L.A. Noire | PC

LA-Noire-Logo.jpg

Developer : Team Bondi
Publisher : Rock star
Genre : Historic Action Adventure
Release Date : Fall 2011

ظاهرا R* قصد دارد تا حضوری دوباره را بر روی پلتفورم رایانه های شخصی تجربه کند !

پس از نا امیدی طرفداران ار عرضه ی RDR بر روی PC امروز R* تایید کرد عنوان موفق Team Bondi در پاییز امسال با جلوه های گرافیکی ارتقاء یافته ، پشتیبانی از ماوس و کیبورد به علاوه ی حالت 3D برای PC در دو قالب عرضه ی دیجیتالی Steam و Retail عرضه خواهد شد .

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
نمی دونم چرا با وجود اینکه بازی اکشنش کمه، ولی بینهایت منتظرم تا بازیش کنم. (حتی بیشتر از MW3)
بعدا از این حرفت پشیمون میشی وحید !
در همین حد که تصمیم گرفتن واسه پی سی پورتش کنن معلوم میشه چیز بیخودیه ! ;)
البته من تمومش کردم روی 360 !

rainman_8506

کاربر سایت
Jan 7, 2008
379
نام
صادق
من رو ps3 بازی کزدم یعنی به معنای واقعی محشر هست. خیلی لذت بخش هست بازی اما باید زبانتون خوب باشه اگه زبانتون خوب نبود یه راهنمای فارسی تو سایت بازی سنتر هست از اون استفاده کنید

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
بعدا از این حرفت پشیمون میشی وحید !
در همین حد که تصمیم گرفتن واسه پی سی پورتش کنن معلوم میشه چیز بیخودیه ! ;)
البته من تمومش کردم روی 360 !

GTA IV هم واسه PC پورت شد ، یعنی چیز بیخودیه ؟ :d
بازی روی کنسول فروش کافی نداشت واسه این پورتش کردن ، همیشه فروش کم به معنی بیخود بودن نیست . من بازی رو روی 360 بازی کردم و اگه زبانتون خوب باشه فوق العاده گیرایی داره بازیش . ولی اگه دنبال اکشن زیاد هستید و زبانتون خوب نیست بعد از 2-3 ساعت پرتش میکنید تو سطل زباله.

sycho

کاربر سایت
Oct 30, 2008
205
من که از ماموریت چهارم پنجم به بعد خوابم میگرفت پشت کنسول.
جالبه هر چی زور زدم نفهمیدم کی دروغ میگن کی راست از نظر من حرکات همشون مشکوک بود موقع بازجویی

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
GTA IV هم واسه PC پورت شد ، یعنی چیز بیخودیه ؟ :d
بازی روی کنسول فروش کافی نداشت واسه این پورتش کردن ، همیشه فروش کم به معنی بیخود بودن نیست . من بازی رو روی 360 بازی کردم و اگه زبانتون خوب باشه فوق العاده گیرایی داره بازیش . ولی اگه دنبال اکشن زیاد هستید و زبانتون خوب نیست بعد از 2-3 ساعت پرتش میکنید تو سطل زباله.
ببین
هیچوقت never never ever !!
جی تی ای رو با هیچ چیزی مقایسه نکن :d
جی تی ای از دیرباز روی پی سی میومده ! ولی ای پی های خاص راک استار مثل دوتا رد دد ها هیچوقت روی پی سی نیومد، اینم قرار بود خیلی خاص باشه، اما فروشش خاص بودنش رو زیر سوال برد و روی پی سی اومد !
من میگم که، روی 360 تمومش کردم
زبانم خوبه، از اکشنش هم راضی بودم
اما قبول کن
دیسک یک رو همه با شوق رفتن، دیسک 2 روند بازی متوسط بود، دیسک 3 رو یا هیچ کس نرفت یا همه مثل من مرض داشتن رفتن یا اینکه بی بازی مونده بودن !
بس که تکراری و یکنواخت و سخت بود ! :d
من میگم، بازی خاص هست ، خیلی هم خاصه
اما این خاص بودنش طرفدارانش رو تحت الشعاع قرار میده !
مثل هوی رین، بازی خاصیه اما همه پسند نیست !

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
یعنی توهین به شعور طرفدارای Adventure هست که LA Noir ر. با Heavy Rain مقایسه کنین . LA Noir برای طرفدارای ADventure که رو PC اتفاقا خیلی هم زیادن مطمئنن عنوان تاپی خواهد بود .

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
من از نظر خاص بودن بازی گفتم !
روی کنسول هم بازی خاص و تکی هست L.A !
کمتر بازی رو میشه مثال زد اینطوری، حتمنی روی پی سی طرفدارای زیادی نداشت، روی کنسول هم همینطوری بود
بازم میگم خوب شروع میشه، ولی اخراش جالب تموم نمیشه

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,881
نام
صابر
اول از همه یه چند تا اسکرین شات از نسخه ی PC که گرفیک توپی داره ببینید. این تصاویر 1080 p شونم هست خواستید بگید تا بذارم
LA-Noire_screenshot_PC_010.jpg

Phelps examines the scene of a hit and run accident in "A Marriage Made in Heaven".
LA-Noire_screenshot_PC_033.jpg

Investigating an abandoned vehicle in "The Driver's Seat".

LA-Noire_screenshot_PC_052.jpg

Listening in on a conversation.
LA-Noire_screenshot_PC_004.jpg

Detective Phelps surveys an unfortunate soul at the crime scene.

من اینو داشتم روی ایکس باکس بازی میکردم (دیسک 1 رو تمام کردم ) وقتی خبره PC رو شنیدم بازی رو از روی هارد پاک کردم و منتظر نسخه ی PC موندم تا الان

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
اول از همه یه چند تا اسکرین شات از نسخه ی PC که گرفیک توپی داره ببینید. این تصاویر 1080 p شونم هست خواستید بگید تا بذارم
LA-Noire_screenshot_PC_010.jpg

Phelps examines the scene of a hit and run accident in "A Marriage Made in Heaven".
LA-Noire_screenshot_PC_033.jpg

Investigating an abandoned vehicle in "The Driver's Seat".

LA-Noire_screenshot_PC_052.jpg

Listening in on a conversation.
LA-Noire_screenshot_PC_004.jpg

Detective Phelps surveys an unfortunate soul at the crime scene.

من اینو داشتم روی ایکس باکس بازی میکردم (دیسک 1 رو تمام کردم ) وقتی خبره PC رو شنیدم بازی رو از روی هارد پاک کردم و منتظر نسخه ی PC موندم تا الان
این که تو عکسه شخصیت اصلی بازی هست؟

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
ببین
هیچوقت never never ever !!
جی تی ای رو با هیچ چیزی مقایسه نکن :d
جی تی ای از دیرباز روی پی سی میومده ! ولی ای پی های خاص راک استار مثل دوتا رد دد ها هیچوقت روی پی سی نیومد، اینم قرار بود خیلی خاص باشه، اما فروشش خاص بودنش رو زیر سوال برد و روی پی سی اومد !
من میگم که، روی 360 تمومش کردم
زبانم خوبه، از اکشنش هم راضی بودم
اما قبول کن
دیسک یک رو همه با شوق رفتن، دیسک 2 روند بازی متوسط بود، دیسک 3 رو یا هیچ کس نرفت یا همه مثل من مرض داشتن رفتن یا اینکه بی بازی مونده بودن !
بس که تکراری و یکنواخت و سخت بود ! :d
من میگم، بازی خاص هست ، خیلی هم خاصه
اما این خاص بودنش طرفدارانش رو تحت الشعاع قرار میده !
مثل هوی رین، بازی خاصیه اما همه پسند نیست !

خو اینایی که گفتی تعریف یه بازی "بیخود" نیست :d

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,881
نام
صابر
نمی دونم چرا چهرا اش منو بشدت یاد یکی از بازیگرهای خارجی میندازه./:)

درست حدس زدی این آقا در اصل بازی گر هست هست که با تکتولوژیه motion capture اسکن شده . البته همه ی شخصیت های بازی اینطوری هستند همشون واقعی هستن. ( گفته شده که برای این بازی از 400 نفر ادم فقط برای اسکن صورت استفاده شد.

86069562520609423290.jpg

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
درست حدس زدی این آقا در اصل بازی گر هست هست که با تکتولوژیه motion capture اسکن شده . البته همه ی شخصیت های بازی اینطوری هستند همشون واقعی هستن. ( گفته شده که برای این بازی از 400 نفر ادم فقط برای اسکن صورت استفاده شد.

86069562520609423290.jpg
اه! سرم درد گرفت! :D
همون 1 دیسک رو که بازی کردی رو 360 شات گان هم میگرفت دستش؟:-/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر