L.A. Noire پنجاه ساعت دیالوگ دارد!

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
2011011750hrs_gt.jpg

طبق گفته Brendan McNamara از شرکت Team Bondi، بازی L.A. Noire بیش از دو روز! دیالوگ خواهد داشت! احتمالاً زیرنویس و قابلیت رد کردن نیز وجود خواهد داشت، وگرنه نصف بازیباز ها بازی را رها خواهند کرد!

او در مصاحبه خود با IGN گفته است:
"ما بیش از 50 ساعت دیالوگ را بوسیله ی Motion Scan ضبط کرده ایم، که معادل دو فصل کامل از یک سریال تلوزیونی است!"

خوشبختانه برای هر بار بازی کردن این عنوان مجبور به شنیدن دیالوگ های تکراری نیستید.

"بسته به انتخاب هایی که در هر پرونده میکنید، در مسیر های مختلفی برای اتمام پرونده قرار میگیرید که باعث میشود ارزش انجام دوباره بازی زیاد شود"

منبع

• Like
Reactions: slipkboy and Wander

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
شرمنده می پرم وسط حرف عشاق بازی

ولی این چیزا نون و آب نمیشه برا بازی ، یادتونه میگفتن مافیا2 چندین هزار خط دیالوگ و داستان داره ؟ فیزیک داره در حد رمبو؟

البته قصدم مقایسه نیست ولی در کل اینا معیار لذت بخش بودن یه بازی نیست!
این بازی مشخصا مثل مافیا اون آزادی GTA رو نداره
در ضمن مافیا یه تجربه عالی برای من توی این نسل بود
وجود دیالگ های بلند اون هم با این تکنیک بی نظیر فوق العاده لذت بخشه. البته اون جور که من فهمیدم دیالگ هایی که توی اینجا رد و بدل میشه کاملا حیاتی هست و مطمئنا در بینش گیم پلی بازی هم جریان داره و مثل بعضی از عنوان ها نیست که میشه دسته رو نیم ساعت رها کنی و یه چرت بزنی تا سخنرانی ها به پایان برسه تا بازی رو ادامه بدی!

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
امیر رضا ممنون از خبرت و تشکرم رو برات بسته بندی شده فرستادم!
دوستان متن کامل این گزارش که اختصاصی IGN هست رو میتونید اینجا بخونید

Electronic Arts

کاربر سایت
Aug 24, 2010
4,908
نام
ناصر
بابا اين ديگه چه كاري بود كه كردن:-oپنجاه ساعت:-oاخه بهترين و طولانيترين بازيها با تمام مخلفاتشون به بيست ساعت هم شايد به زور برسه اين پنجاه ساعت فقط ديالوگ:-o
ولي مشخصه كه روش زحمت كشيدن و كار خوبي هم كردن كه ميشه رد كرد!
ولي بهتر بود كه همين وقت رو روي اصل بازي ميذاشتن.مگه ميخوان ويدئو گيم درست كنند اخه:d

game.fun

کاربر سایت
Dec 13, 2009
945
دوستان اشتباه نکنید بازی قرار نیست 50 ساعت طول بکشه
همونطور که قبلا هم گفتن برای هر بازپرسی 3 حالت داره که هر کدوم دیالوگ های خودشو داره و با انتخاب یکیش بقیشو دیگه نمی شنوید
ممکنه بازی کلا 15 ساعت طول بکشه (مثال بودا!) :d
خیلی دیالوگ ها هم شاید کسی نره سراغشو و اصلا نشنوه (مربوط به کار های جانبی باشه)

c@rn@ge

Comedy equals Tragedy plus Time
عضو تحریریه
Apr 2, 2009
1,325
نام
فرنود
به نظر من که اصلا کار خوبی نیست و بازی بازها رو خسته میکنه .

برای کسانی که تو ایران هستن و هیچ سواده خاصی هم در مورد اینگیلیسی گرامر ندارن و همچنین فقط بلدن بازی رو تموم کنن بله اصلا بهتره بگیم به دردشون نمیخوره.
ولی این بازی پر از دیالوگ های حماسی و قشنگ هست. خیلی به نظرم بازی پرباری میشه...

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
به نظر من که اصلا کار خوبی نیست و بازی بازها رو خسته میکنه .
عزیز جان، اولاً که اصلاً هم خسته نمیکنه، دوماً همه ی دیالوگ ها که توی میان پرده نمایش داده نمیشه، اکثر وقتها در کنار بازی روایت میشه (مثل GTA) در ضمن، هر دفعه که بازی رو تموم کنید شاید یک سوم این دیالوگ هارو بشنوی چون پرونده ها به طُرُق مختلف رد میشن.

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
مسئله رو ظاهرا بعضیا نگرفتن! این بازی GTA نیست! یه بازی adventure هست! یعنی دیالگها و حل معماها ، رابطه حیاتی با ادامه پیدا کردن داستان بازی داره و از اونجایی که به شدت(تاکید میکنم که واقعا به شدت!) واقع گرایانه کار شده پس شما نمیتونید با انتخاب کشکی اپشنایی که برا دیالوگها در نظر گرفته شده، بازی رو به پیش ببرید که هیچ ممکنه بیشتر تو هم گره بزنیدش و به عبارتی یهویی به خودتون بیاید ببینید که یه آشی از بازی درست کردید که اگه تو حلق گودزیلا بریزید پا میشه جلوتون صدا مرغ درمیاره:d!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر