Kung Fury Street Rage | PC

Kung Fury Street Rage

Release Date: 28 May, 2015
Developer: Hello There AB
Publisher: Steam
Genre: Action 2D Arcade
Platforms: PC - iOS - Android

nexus2cee_image-6_thumb1.png

استیم:
Kung Fury: Street Rage on Steam

تصاویر:

kung-fury-android.jpg

Kung-Fury-Street-Rage-1080x550.jpg

Screenshot.497394.1000001.jpg

kung-fury-game.jpg

Kung Fury Street Rage یک بازی دو بعدی رزمی هستش که گرافیکی شبیه بازیهای دهه ی 80 داره و مخصوصا با وجود داشتن حالتی شبیه تلویزیونهای لامپ تصویری قدیمی, یه جورایی گرافیک Old-School داره. مدتی پیش موزیک ویدیویی توسط DAVID HASSELHOFF به همین نام منتشر شد که خیلی هم محبوب شد و حالا این بازی هم برگرفته از حال و هوای اون هستش و از موسیقی همون موزیک ویدیو استفاده می کنه. همچینی فیلم کوتاه 30 دقیقه ای با همین نام ساخته و منتشر شده.

گرافیک بازی خیلی حالت جالبی داره و حس بازیهای قدیمی دو بعدی رو منتقل میکنه. گیم پلی بازی خیلی ساده هستش و شخصیت کونگ فو کار شما در وسط صفحه قرار داره. نازی ها از سمت چپ و راست وارد صحنه میشن و شما باید با کمک دو کلید چپ و راست و در لحظه ی مناسب, اونها رو ناکار کنید. زمانبندی مناسب در این بازی خیلی مهمه و دشمنا هم از تنوع خوبی برخوردارن. همچنین وجود کمبوها و ضربات سریع, جذابیت خوبی به بازی بخشیدن.

حجم بازی هم فقط 20 مگه!

Code:
Kung.Fury.Street.Rage.RIP-Unleashed

Kung Fury: Street Rage یک بازی رکوردی هستش, پس رکورد زنا بیان وسط ببینیم کی این کارس!

این هم اولین رکورد من (البته فقط برای شروع):

رکوردها در پست های بعدی جابجا شد!

آخرین ویرایش:

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
نبود؟!!

---------------------
بازخورد گیمرها تو 4 سایت مختلف نسبت به این بازی:
===================================
app store

google play

steam

bazicenter

8-}

Burning Hawk

کاربر سایت
Apr 2, 2008
1,613
نام
Hossein
این بازی یه چیزی تو مایه های همون 80s revival ـه ، بحث اینجاست که این سبک بازی ها هر چقدر هم که خوب باشند، تاثیری که باید داشته باشند تو این دوره زمونه ندارند. ولی خب تجربه کردنش خالی از لطف نیست . :D

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
بحث اینجاست که این سبک بازی ها هر چقدر هم که خوب باشند، تاثیری که باید داشته باشند تو این دوره زمونه ندارند.

منظورتو از تاثیر نفهمیدم. ولی چیزی که مشخصه اونور آب این بازی خیلی طرفدار داره. برعکس اینجا.

ایول شروع خوبی بود.

این هم رکورد شکننده ی من ;)

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
این بازی عالیه! :D تشکر ویژه بابت معرفی! دقیقاً دنبال همچین چیزی بودم که بتونه زمان های کوتاه رو پُر کنه و آدم بدون نیاز به دنگ و فنگ سرگرم بشه.
بد نیست اشاره کنم که بازی بر اساس فیلم کوتاه Kung Fury ساخته شده که همین امسال اکران شد و مثل اینکه فیلم خوبی هم هست. یه فیلم کمدی با مایه های دهه 80ـی. :D
--------------
این هم از اولین رکورد ما:

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
حقیقتاً rayaجان بنده دستم از اون سفارش فعلاً پره.
هر کدوم رو یه دانلود نصب هم بخوام کنم بد فرم تو مضیقه ام :D تموم کم بیام سراغ این :>

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,361
نام
علیرضا
این بازی عالیه! :D تشکر ویژه بابت معرفی! دقیقاً دنبال همچین چیزی بودم که بتونه زمان های کوتاه رو پُر کنه و آدم بدون نیاز به دنگ و فنگ سرگرم بشه.
بد نیست اشاره کنم که بازی بر اساس فیلم کوتاه Kung Fury ساخته شده که همین امسال اکران شد و مثل اینکه فیلم خوبی هم هست. یه فیلم کمدی با مایه های دهه 80ـی. :D
--------------

خوب دیگه شرایط داره پیچیده میشه !:D

ویرایش :

آخرین ویرایش:

Pzt_Kami

کاربر سایت
Sep 27, 2007
394
نام
کامبیز
--------------

هم فیلم عالیه هم بازی. فیلمشو رو حتماً ببینین (30 دقیقه بیشتر نیست) واقعاً بی نظیره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر