Kojima نسخه Remake نسل جدید از Metal Gear Solid را دوست خواهد داشت.

khashayar king

کاربر سایت
Jun 27, 2009
313
Hideo Kojima نسبت به دیدن یک نسخه بازسازی شده و open world از Metal Gear Solid بر روی کنسول های نسل جدید ابراز تمایل کرد.

32053142294403138865_gz_ss_dejavu_002-600x337.jpg

در صحبت هایی با Famitsu، کوجیما گفت او دوست دارد که یک چیز فراتر از Snake نسخه اورجینال کنسول PS1 را در نسل جدید ببیند. اشاره به Snake DLC برای Ground Zeroes .

با اینکه او میخواهد بازی های قبلی را در کنسول های نسل جدید ببیند ، kojima گفته است، او بسیار مشغول با The Phantom Pain است و نمی تواند بر روی چیز دیگری در این زمان کار کند.

Kojima گفته است کسی برای ساخت یک نسخه Remake قدم برنداشته است و اینکه او عاشق این است که Shadow Moses را به صورت open-world تجربه کند.

با تشکر از DualShockers.

منبع Vg247

Frozen Flame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
795
نام
دانیال
:-o :-o
یعنی بهتر خبر ممکن بود :d کوجیما چه فعال شده تازگیا. بعد از Phantom Pain که میخواد روی Silent Hills کار کنه، بعدش هم که یه Remake... یعنی فقط میشه گفت WoW :d
اول Remakeـه Resident Evil، حالا هم که Remakeـه MGS... بعدشم که Silent Hill با دستپختِ کوجیما!!! آخه یه Gamer دیگه چی میتونه بخواد :d

و اینکه او عاشق این است که Shadow Moses را به صورت open-world تجربه کند.
Who isn't :-/
:d

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
در اصل بهترین Metal Gear ساخته شدس :D. احتمالا تنهای گیم ریمیک-ریمستری باشه من توی این نسل میخرم.

یکی از بهترین MGS های ساخته شده است اگه بگی آره درسته..!بهترین MGS ساخته شده فقط و فقط MGS 3 هست..!!حرفی توش نیست :)

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
یکی از بهترین MGS های ساخته شده است اگه بگی آره درسته..!بهترین MGS ساخته شده فقط و فقط MGS 3 هست..!!حرفی توش نیست :)
اون که شکی درش نیست :D چون من بعد از MGS فهمیدم ویدئو گیم یعنی چی و بعدش هرچی اومد تحت تاثیر اون قرار گرفت :D. 500 تا کرکتر عالی دیگه هم خلق بشه توی این سری بازم من g Fox رو بیشتر از همه دوست دارم. 500 تا باس بینهایت جذاب دیگه هم بیان و برن باز من Raven رو بیشتر از همه دوست دارم :D.

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
این یه قلم رو شرمندتم با این که mgs3 یه چیزی فراتر از بازی بود ولی به قول خود استاد متال گیر 1 مستر پیس کل سریه...:)

feroozGT

کاربر سایت
Oct 9, 2013
732
نام
فیروز
MGS هر شماره ای باشه یکی از یکی بهتره و وقتی میشنوی یه MGS میخواد بیاد روح ادمو جلا میده. ولی 3 خدایی چیز دیگه ای بود تنوع کاستوم هاش زیاد بود باس هاش قشنگ و ابهت دار بودن. آیتم گیری هاش فرق داشت با بقیه MGS ها ادمو حسابی گمراه می کرد اون موقع که تازه بازی اومده بود اون 64 تا غورباقه همه تو کفش بودن چی میده این اگه همشو بزنی اصلا آیتم میده یا سر کاریه؟؟!! و اون 47 حیوان هم که اگه اینترنت نبود اصلا کسی نمی دونست که اگه 47 تا حیوان بکشی EZ Gun باز میکنه

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
چه جوری میخوان بازی که کل یوم تو یک مرکز و پایگاه هستش رو اپن ورد کنند؟

تو MGS 4 وقتی بازی برمیگرده تو Shadow moses قشنگ نشون میده میشه بازی رو خیلی باز تر و زیباتر کرد میشه گسترشش داد این کار از دست کوجیما و تیمش خیلی قشنگ برمیاد.!مخصوصا با انجین جدیدش و روی کنسولهای نسل جدید.!اطمینان دارم به کوجیما که این کار براش خیلی راحته چون به نظر من MGS 1 بازی بود که در زمان خودش خیلی خوب بود و اگه این بازی بازتر بشه پتانسیله بالای داره.

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
MGS نسخه اول از زمان خودش جلوتر بوده واقعا حیف که گیمر های که تجربه نکردم , بازی نکنن ولی خوب یه بارم ریمیک شده قبلا احتمالش کمه بازم ریمیک کننش

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
آقا شاهکارای نوستالژی قدیم رو بذارین نوستالژی بمونن. ما با همون اسنیک صورت پیکسلی به اندازه کافی خاطره داریم.
بازی سازایی که نو آوریاشون ته کشیده میرن سمت ریمیک و ریمستر بازی های قدیمشون. کوجیما که داره یه شاهکار دیگه میسازه این کارا چیه. البته خوشبختانه گفته که وقتشو نداره!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر