PlayStation Knack II

Knack II

Developer: SIE Japan Studio
Publisher: Sony Interactive Entertainment
Platform: PlayStation 4 (exclusive)
Release: 5 September 2017
Genre: Action, platformer, Beat'em up
Mode: Single-player, multiplayer

51BK6ALJ-3L.jpg

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,295
نام
مهدی
به ما که نرسید
ولی نوش جون هر کسی که فری زد به رگ:D
چرخش واستون بچرخه :D
میخواستم دیسکش رو بخرم واس تفریح ولی بعد از اینکه دیدم جایی که میخوام ازش بخرم از بیست نسخه ای که اورده حتی 1دونشم بعد از 5 روز نفروخته پشیمون شدم و دمم رو گذاشتم روی کولم و از مغازه جستم:D نمیدونم چرا انگار این بازی اصلا نمیتونه موفق باشه

• Like
Reactions: voldmort

Sony+

کاربر سایت
Mar 22, 2015
543
میخواستم دیسکش رو بخرم واس تفریح ولی بعد از اینکه دیدم جایی که میخوام ازش بخرم از بیست نسخه ای که اورده حتی 1دونشم بعد از 5 روز نفروخته پشیمون شدم و دمم رو گذاشتم روی کولم و از مغازه جستم:D نمیدونم چرا انگار این بازی اصلا نمیتونه موفق باشه
من هم با این بازی حال نمیکنم ولی مغازه سر کوچه شما نماد موفقیت یا شکست یک بازی نیست. =))

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
سلام مهدی جون
برای فیلم و یا بازی متا میتونه یه گزینه مهم باشه اما اینکه سر متا قید یه چیزی رو کلا بزنی یکم زیاده رویه:D
از طرفی تو یکی از گیمرهای خیلی خوبی که 90 درصد بازی ها رو هم پیش خرید میکنی و جلوتر از همه بازی رو انجام میدی ؛ ولی گاهی اوقات هم میشه صبر کرد که نقد و نظرات بچه های خودمون و واکنششون و... رو ببینی شاید کلا نظرت برگشت(تازه قیمت پایین تر هم خریداری میکنی و کمترهم متضرر میشی:D)
من ندید حس خوبی بهش دارم اما فعلا سمتش نمیرم:D

• Like
Reactions: ps34

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,591
نام
حسین
بزار من ازت بپرسم برای بازی کردن god of war 3 باید دوتا قبلی رو بازی بکنی؟
چته تو داری به همه تیکه میندازی؟
منظورش اینه خط داستانی بازی طوری هست که برا فهمیدنش نسخه قبل رو رفت یا نه؟

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,892
نام
نـــــــویـــــــــد
برای بازی کردن این نسخه باید شماره ۱ رو بازی کرد؟

نه بابا خیلی ۲زاری تر از چیزیه که فکر میکنی، نیازی به نسخه اول نی، یعنی کلا سراغش نرو همین ۲رو بازی کن تا لااقل ذهنیت بهتری نسبت به این عنوان پیدا کنی :D

• Like
Reactions: ps34

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,588
بزار من ازت بپرسم برای بازی کردن god of war 3 باید دوتا قبلی رو بازی بکنی؟
آقا شما که از این بازی خوشت نمیاد چرا انقدر پیگیری تو این تاپیک که عصبی بشی.برو یجا که بهت خوش بگذره.

Sony+

کاربر سایت
Mar 22, 2015
543
رفقا مثل اینکه سوتفاهم شد.من طرفدار این بازی هستم و منتقد کسایی که بازی رو میکوبند و جو منفی بیخودی.بهتون قول میدم اگر امتیازهای بازی خوب بود خیلی ها تحت جو موجود تعریف میکردن هوادارش میشدن ولی نمیدونم واقعا این حجم جو منفی چرا گریبانگیر این بازی و شماره قبلیش هستش.در همین سال بازیهای به مراتب ضعیفتر با اشکالات بیشتر منتشر شدن ولی چون جو مثبت بود ازشون استقبال شد.اما یه عده بچه سال تازه وارد حس میکنن با سوار شدن رو موج انتقاد و کوبیدن این بازی با عبارت مسخره و استحضا آمیز حس کول بودن بهشون دست میده و بزرگ میشن.با سوالات مسخره آمیزی مثل صرررف داره بازیش کنم؟ انگار حالا قرار بوده علم بشکافه بشین سر این بازی دنیا عقب می افته و با این سوال خودآگاه یا ناخودآگاه باعث میشن یسری دیگه ببیان به این بازی.مسخره و بچه گانه و دوزاری و بی گرافیک و... بگن.من از اینان ناراحتم.این بازی طراحیش همینجوری کارتونیه منظور شما از بی گرافیک چیه؟ این بازی گیم پلیش به قول دوستمون سگایی beatem up هستش چی ازش انتظار دارید ؟ گیم پلی بلادبورن و nioh رو ؟ البته خودم خریدم و بازی کردم و لول آپ و آپگربد هم تو گیم پلی اضافه کردن که بهترهم بشه.واقعا کسایی که مسخرش میکنن بدون تعصب بدون دید منفی نشستن بازی کنند که انتقاد میکنن؟ به نظر من این بازی و شماره قبلش شاهکار سبک beatem up هستش.و دست سونی درد نکنه که این سبک محبوب فراموش شده رو زنده نگه داشته این بازی چشم امید هواداران این سبکه حتی اگر کم و کسری هم داشته باشه.حالا بیایید این پست هم مسخره کنید ولی خدایی یکبار بی تعصب و دور از سیاهی بازیش کنید بعد به خودتون حق بدید که انتقاد و تخریب کنید.

راستی یادم رفت بگم کسایی که از گرافیک دوزاری بازی میگن اگر یکبار بازیش میکردن و دقت میکردن بدن خود نک رو می دیدید که مهره ها دونه دونه جدا هستن و هرکدوم پردازش جدایی دارند و حرکت منحصر به فرد و ریختن و جمع شدن مهره ها چه پردازش گرافیکی سنگینی داره که باعث حرکات نرم و چشم نواز نک میشه.

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: jojobabit

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,295
نام
مهدی
رفقا مثل اینکه سوتفاهم شد.من طرفدار این بازی هستم و منتقد کسایی که بازی رو میکوبند و جو منفی بیخودی.بهتون قول میدم اگر امتیازهای بازی خوب بود خیلی ها تحت جو موجود تعریف میکردن هوادارش میشدن ولی نمیدونم واقعا این حجم جو منفی چرا گریبانگیر این بازی و شماره قبلیش هستش.در همین سال بازیهای به مراتب ضعیفتر با اشکالات بیشتر منتشر شدن ولی چون جو مثبت بود ازشون استقبال شد.اما یه عده بچه سال تازه وارد حس میکنن با سوار شدن رو موج انتقاد و کوبیدن این بازی با عبارت مسخره و استحضا آمیز حس کول بودن بهشون دست میده و بزرگ میشن.با سوالات مسخره آمیزی مثل صرررف داره بازیش کنم؟ انگار حالا قرار بوده علم بشکافه بشین سر این بازی دنیا عقب می افته و با این سوال خودآگاه یا ناخودآگاه باعث میشن یسری دیگه ببیان به این بازی.مسخره و بچه گانه و دوزاری و بی گرافیک و... بگن.من از اینان ناراحتم.این بازی طراحیش همینجوری کارتونیه منظور شما از بی گرافیک چیه؟ این بازی گیم پلیش به قول دوستمون سگایی beatem up هستش چی ازش انتظار دارید ؟ گیم پلی بلادبورن و nioh رو ؟ البته خودم خریدم و بازی کردم و لول آپ و آپگربد هم تو گیم پلی اضافه کردن که بهترهم بشه.واقعا کسایی که مسخرش میکنن بدون تعصب بدون دید منفی نشستن بازی کنند که انتقاد میکنن؟ به نظر من این بازی و شماره قبلش شاهکار سبک beatem up هستش.و دست سونی درد نکنه که این سبک محبوب فراموش شده رو زنده نگه داشته این بازی چشم امید هواداران این سبکه حتی اگر کم و کسری هم داشته باشه.حالا بیایید این پست هم مسخره کنید ولی خدایی یکبار بی تعصب و دور از سیاهی بازیش کنید بعد به خودتون حق بدید که انتقاد و تخریب کنید.
یوزر اسکور بازی خیلی خوب بوده تا الان.نشون میده خیلی بهتر روی این نسخه کار کردن.نکته ای که وجود داره پیشینه بد این بازی در نسخه اوله.وقتی نسخه اول این بازی رو بد ساختن قطعا خیلی با چشم بدی به نسخه دوم نگاه میکنن یا حداقلش خیلی ها با شک و تردید هستن راجع بهشن اما بلعکس وقتی بازی ای نسخه اول یا نسخه های اولش قشنگ باشن و با استقبال رو به رو بشن ، در نسخه های بعدش حتی اگر گند بزنن بهش بازم فروش و موفقیت بالایی خواهند داشت چون یه سری از افراد به امید نسخه ی قبل میخرنش یا یه سری دیگه هر بار فکر میکنن دیگه اشتباهات نسخه ی گذشته دنبال نمیشه.
و اما در مورد پست قبلی ای که به من دادی:
بدجور میخواستم بچزونمت چون با کوبیدن های من خیلی آشنا هستن بچه ها ولی دیدم ما قبلا توی تاپیک های بازی باهم در مورد بازی مختلف تعامل میکردیم و حیفم اومد دوستیمونو خراب کنم و پستت رو گذاشتم جنبه فان و سکوت کردم ولی دیدم بعدش بچه ها جای من جوابت رو دادن.در ضمن مغازه ای که من ازش بازی هامو میخرم سر کوچمون نیست یه جای بسیار معروفه که به کل ایران بازی میفروشه نه فقط تهران و اینکه این فروشگاه با همه عظمتش حتی یه نسخه از knack2 رو نتونست بفروشه اونم بعد چند روزی که اورده بودش پس به این دلیل بود که من بیخیالش شدم.زود قضاوت نکن که چه مغازه ای عامل موفقیت بازی هست یا نه.

• Like
Reactions: Sony+

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,246
نام
امیر حسین
مشکل اصلیه بازی تبلیغاتشه! و سبکی که بازی رو توش معرفی کردن!
وقتی میگن بازی پلتفرمره، توی تبلیغاتش از اسم کراش و اسپایرو استفاده میکنند و یا وعده های رو هوا میدن!
بعد بازی هیچیش شبیه به چیزایی نیست که میگن، اینجوریه:|

بازی رو اگر بخوایم با پلتفرمرها مقایسه کنیم که نابود و فاجعه ست!
توی Beat'em Up حالا شاید متفاوت بشه قضیه...گرچه اونجا هم بعید میدونم شانس زیادی داشته باشه:-"

• Like
Reactions: Sony+

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,588
سلام
بچه دیتای بازی که مال نیوزلند هست فرق داره با ریجنای دیگه؟ یا ریجن یک یا دو یا چی باید دانلود کرد؟
آمریکای جنوبی و اقیانوسیه و استرالیا رجین 4 هستند.بهترین راه اینه که با PSX لینکها اصلی رو استخراج و دانلود بکنی.
---------------------------------------
دوستان عزیز بحث خوب یا بد بودن بازی ره به جایی نمیبره و باعث کدورت میشه بلخره هرکس سلیقه ای داره . به سلیقه هم احترام بگذاریم و با بی ادبی و بی دلیل انتقاد نکنیم از بازی که دل هوادارش رو مکدور کنیم و بازی رو دوست نداریم تاپیکش نریم و اگر هم دوست داریم کمی سعه صدر به خرج بدهیم و منتقد رو منکوب نکنیم.همه اینها بازی هستند برای سرگرم شدن و بهانه دور هم بودن تو این سایت ، نه باعث کدورت و دوری دلهای هموطنان.
--------------------------------
بازی رو انجام دادم اونقدرها هم که دوستان اظهار میکنند فاجعه و ناهنجار نیست و اتفاقا پیشرفتهایی داشته و سرگرم کننده هستش.متا 80 برای بازی مناسب هستش.
دوستان طرفدار سبک امیدوارم ازش لذت ببرند.
--------------------------------
(اونور روی XBOX بازی چرت دو بُعدی انحصاری گُروگُر ،میاد حتی رو PC هم عرضه میشن و با حمایت بیجای طرفداران XBOX میشه شاهکار قرن و متاسفانه بازی به این خوش دستی از طرف هواداران سونی منکوب میشه و میشه فاجعه.)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر