Kirby's Triple Deluxe

dark monk

کاربر سایت
Sep 27, 2008
240
نام
masoud
حاجي چه گرافيك شادو شنگول با حالي داره دوست دارم اين بازيارو ادم روحيش عوض ميشه :) مام بزودي يه 3ds ميگيريم با معرفيه castlevanoa symphony 2 :) مرسي از نقد

• Like
Reactions: playstation1

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
تریلر بازیشو دیدم با اینکه سخت افزار 3ds میشه گفت همتراز wii هستش

این نسخه kirby که برای 3ds اومده از دوتا نسخه kirby برای wii خیلی بهتره و جالب تره

آخرین ویرایش:

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
من تا stage 5 رفتم بازی فوق العاده محشره از نسخه های قبلی kirby به نظرم خیلی قشنگ تر شده
دوستانی که 3ds دارن حتما تجربه اش کنن فوق العاده اس

• Like

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
من تا stage 5 رفتم بازی فوق العاده محشره از نسخه های قبلی kirby به نظرم خیلی قشنگ تر شده
دوستانی که 3ds دارن حتما تجربه اش کنن فوق العاده اس

موافقم از قبلیا بهتره

من که تریلرشو دیدم تا ته بازی رفتم واقعا عالیه

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
هیچ کقت از کیربی خوشم نمیومد. اولین کیربی که بازی کردم همین چند وقت پیش بود که روی Wii U از اون قدیمیها دانلود کردم.
به اون بدی که فکر میکردم نبود، ولی اصلا برام جالب نبود:| از نسخه 3DS هم فقط از گرافیک باحالش خوشم اومد. تریبرشو دیدم فقط.

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
هیچ کقت از کیربی خوشم نمیومد. اولین کیربی که بازی کردم همین چند وقت پیش بود که روی Wii U از اون قدیمیها دانلود کردم.
به اون بدی که فکر میکردم نبود، ولی اصلا برام جالب نبود:| از نسخه 3DS هم فقط از گرافیک باحالش خوشم اومد. تریبرشو دیدم فقط.

تازه اولین بازی کردی kirby ها قدیمی کلاسیک بوده؟؟؟؟ معلومه kirby کلاسیک nes بازی کنی الان اصلا باهاش حال نمیکنی برو kirby ها wii . ds . gamecube بازی کن

من یکی میشناختم فن ps بود اصلا از نینتندو خوشش نمیومد اسمش علیرضا بود ساکن کاشان بود دانشجو قشم بود یه بار برای تفنن گفت wii میخوام اومد تهران حضوری ازم خرید دو روز اول زیاد حال نکرد بعد دیگه هر روز تو وایبر از علاقه اش به بازیا میگفت که عاشق بازیا نینتندو شده عاشق kirby . metroid و ....... شده

بخصوص عاشق بازی Mario Strikers Charged شده بود 3 نفری با فامیلاش بازی میکرد ( چون 2 تا ویموت و نانچاک اضافه خرید از من)

حتی میرفت آنلاین بازی میکرد

خودش میگفت اولا بازی کردم مثلا بازی kirby epic yarn به خودم گفتم این چیه بازیش هیچی نداره اما بعد از 2 روز تازه فهمیدم چیه الگو ها ذهنیم عوض شد

همون موقع هام پلی 3 داشت فروخت

cover_large.jpg

cover_large.jpg

آخرین ویرایش:

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
کلاسیکی که بازی کردم فرقی با اینی که روی 3ds دیدم نداشت. غیز از گرافیکش که باحال بود:d
ولی ندل بازی که همونه. مثلا همین mario bros چه اون هزار سال میششو بازی کنی چه مال الانو، اصل بازی یکیه. فقط اون قدیمیا زیادی سختن و الانیا منطقی سختن.
البته کیربی که بازی کردم همچین سخت هم نبود! حداقل تا اینجاش که رفتم.
بعدم چون بازی کپی نمیخوام بگیرم، برا همین دیگه نمیشه بازیا رو امتحانی گرفت. قبلا بازیا کپی بود همینجوری کیلویی بازی میکردیم و حالا اون وسط از یکیش بدمون نمیوند! ولز الان دیگه نمیشه این کارو کرد. مخصوصا که بازیهای نینتندو بر تلاف بقیه کنسولا، خیلی قابلیت تعویض و فروش نداره. 3ds که اصلاً!

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
ببینید من نسخه ی زیر رو پیشنهاد میکنم :

گیم پلیش خیلی خوبه به نظرم

گرافیکشم در حد خودش واقعا خوبه

معماهای جالی هم داره

اصلا به نظرم یکی از بهترین بازی های پلتفرمر هست

موسیقیش

صداهای بامزه ی kirby ها

من حتما توصیه میکنم این رو برید به نظرم

تا شاید مثل من از این موجود کوچولوی بامزه صورتی بیشتر خوشتون بیاد !!

kirby-logo-434x390.jpg

kirby_660.jpg

البته اگر این نسخه رو نرفتید

اینم بررسیش که یکی از کاربران نوشته بود :

http://forum.bazicenter.com/thread82155/

ممنون

• Like

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
ببینید من نسخه ی زیر رو پیشنهاد میکنم :

گیم پلیش خیلی خوبه به نظرم

گرافیکشم در حد خودش واقعا خوبه

معماهای جالی هم داره

اصلا به نظرم یکی از بهترین بازی های پلتفرمر هست

موسیقیش

صداهای بامزه ی kirby ها

من حتما توصیه میکنم این رو برید به نظرم

تا شاید مثل من از این موجود کوچولوی بامزه صورتی بیشتر خوشتون بیاد !!

kirby-logo-434x390.jpg

kirby_660.jpg

البته اگر این نسخه رو نرفتید

اینم بررسیش که یکی از کاربران نوشته بود :

http://forum.bazicenter.com/thread82155/

ممنون

موافقم منم با دیدن تریلر و گیم پلی این نسخه متوجه شدم این نسخه برتری داره

kirby mass attack روی ds بازی کرده بودم کل بازی با تاچ بود موزیک بازی هنوز تو گوشمه :x

گرافیک و طراحی کارتونی قشنگ

گیم پلی عالی و ............

اون نقد آدرین نوشته بود که بن دائم شده

کلاسیکی که بازی کردم فرقی با اینی که روی 3ds دیدم نداشت. غیز از گرافیکش که باحال بود:d
ولی ندل بازی که همونه. مثلا همین mario bros چه اون هزار سال میششو بازی کنی چه مال الانو، اصل بازی یکیه. فقط اون قدیمیا زیادی سختن و الانیا منطقی سختن.
البته کیربی که بازی کردم همچین سخت هم نبود! حداقل تا اینجاش که رفتم.
بعدم چون بازی کپی نمیخوام بگیرم، برا همین دیگه نمیشه بازیا رو امتحانی گرفت. قبلا بازیا کپی بود همینجوری کیلویی بازی میکردیم و حالا اون وسط از یکیش بدمون نمیوند! ولز الان دیگه نمیشه این کارو کرد. مخصوصا که بازیهای نینتندو بر تلاف بقیه کنسولا، خیلی قابلیت تعویض و فروش نداره. 3ds که اصلاً!

اگه بخوای اینطوری حساب کنی نباید کنسولا نینتندو بخری چون شاخسه نینتندو ساخت و ادامه ip هاش در طولانی مدته

ip ها شناخته شده و پرطرفداری که در هر نسل نسخه جدیترش میاد مثل دانکی کونگا از سوپر نینتندو تا wii u

دوستی دارم به اسم نریمان که فکر کنم همتون میشناسیدش فن ps هستش تازه wii خریده خودش میگه عاشق kirby شده حتی ازم سراغ جایی میگرفت که عروسک kirby برای فروش داشته باشه

من موندم فن نینتندویی پیدا میشه kirby دوست نداشته باشه؟ ( تا تجربه نکنی درک نمیکنی )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر