Kingdoms of Amalur Re-Reckoning | PC

166648

بازی Play Kingdoms of Amalur Reckoning بعد از سالها دوباره بازسازی شد هر چند این ریمستر فقط در حد بالارفتن رزولوشن بوده و عملا گیم پلی و بافت های بازی دستخوش تغییر خاصی نشده اما هنوز هم لذت بخش و گیم پلی اون به زیبایی بعد یک حدود یک دهه هیجان انگیز هست.
خصوصا به اینکه بازی در زمان عرضه نسخه اصلی انچنان با استقبال مواجه نشد به دلیل تبلیغات و همزمانیش با بازی های بزرگ و عدم بهینه شدنش با گیم پد های رسمی ، با این حال اکنون فرصتی دوباره به دست داده تا کسانی که از تجربه این بازی جا موندن دوباره این فرصت رو پیدا کنن تا در روزهای پایانی نسل هشتم این بازی رو تجربه کنن.و از دستش ندن.(مثله خودم :))

یکی از خوبیهای این بازی اینه که داستان سرراستی داره و به خوبی متوجه اتفاقات بازی خواهید شد

hossein gamer

کاربر سایت
Jan 30, 2012
260
نام
حسین
خب به نظر من بزرگترین مشکل بازی مشکلات حرکتیش بود که الانم هست حرکتهای کرکتر انگار 25 درجه 25 درجه شیفت میشه و به جهت چپ یا راست میره که همین موضوع باعث شده شاهد حرکت کردن نرم و یک دست کرکتر اصلی بازی نباشیم برعکس بازیهای مثله زلدا یا اسکایریم و حتی دراگون ایج که مکانیزم حرکتیشون بسیار عالی و روان تعبیه شده بود

• Like
Reactions: kamyy

hossein gamer

کاربر سایت
Jan 30, 2012
260
نام
حسین
169226

خب بلاخره بازی رو تموم کردم با دو تا دی ال سی ای که داشت مجموعا 39 ساعت طول کشید
در کل بازی دلچسب و قشنگی بود و اکشن و مبارزاتش و روند بازی هم تاحدودی اجازه نمیداد از بازی خیلی زده بشید محیط بازی هم تا حدودی ولی کمتر به این امر کمک کرد

اویل بازی کلی فارم کردم و با اپگریدهای زیاد مراحل پیش رو حتی تا انتهای بازی روی درجه هارد در حد ایزی بود

متاسفانه مرچانت ها و شاپ های بازی وکلا لوت های خود مراحل هم روی لول خاصی تنظیم شده بودند و بازی انتظار طی کردن مثلا لول 10 تا 13 رو داشت به همین دلیل تمام اکسسوریس و وپن ها و ارمورها
روی این لول بودند حتی زمانی که لول من بالای 20 بود

روی هم رفته بازی جذابی بود و اونقدر توانایی و کشش داشت که 40 ساعت گیم پلی دوست داشتی ارائه بده

به غیر از بازی اساسین کرید و بازیهای نقش افرینی به سبک سولز بورن به نظر من رده بندی این بازی در جایگاه بازی هایی ار پی جی باستانی که تموم کردم اینطوری میشه

بر اساس زمان عرضه
به ترتیب بهترین

زلدا نفس وحشی
اسکایریم
ویچر
دیابلو
دراگون ایج
هورایزن زیرو دان
دراگون دوگما
ریکانینگ کی اف ایمولار

به دلیل حال و هوای اساطیری خاص، دراگون دوگما رو بالاتر قرار دادم چیزی که ریکانینگ زیاد ازش بهره نبرده بود خصوصا در باس فایتهای بازی
اما در نهایت این بازی رو بالاتر از عناوینی چون
Kingdom Come: Deliverance و بقیه ار پی جی های هم سبکش میدونم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر