Kingdom Hearts: Birth by Sleep

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
گیم پلی بازی چندساعته تقریبا ؟
باکس شات قشنگی هم داره! :d واقعا خوشمان آمد :d

Tehanu

کاربر سایت
Feb 21, 2010
721
خوب ببینم اینجا میتونیم مشکلاتمونو بگیم؟؟ :d
آقا من گیر کردم Help Me :d من الان با ترا neverland تشریف دارم راه رو پیدا نمیکنم :-o
بگید از کجا برم؟ (بعد از save )

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
خوب ببینم اینجا میتونیم مشکلاتمونو بگیم؟؟ :d
آقا من گیر کردم Help Me :d من الان با ترا neverland تشریف دارم راه رو پیدا نمیکنم :-o
بگید از کجا برم؟ (بعد از save )
سلام ...
نقشه منطقه را گرفتی؟ اگر قسمتی هستی که میتونی وارد آب بشی باید بری داخل اب و بعد تا یک تکه سنک که وسط اب هست شنا کنی و بری روی اون و با پرش از روی سنگ بری به سمت دیگر تا بتوی از خروجی بعدی نقشه خارج بشی.

Tehanu

کاربر سایت
Feb 21, 2010
721
سلام ...
نقشه منطقه را گرفتی؟ اگر قسمتی هستی که میتونی وارد آب بشی باید بری داخل اب و بعد تا یک تکه سنک که وسط اب هست شنا کنی و بری روی اون و با پرش از روی سنگ بری به سمت دیگر تا بتوی از خروجی بعدی نقشه خارج بشی.
سلام
مرسی، آره گرفتم. این راهو رفتما ولی وقتی میپرم میفته تو آب به لبه ی اون سنگه نمیرسه.

آخرین ویرایش:

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
سلام
مرسی، آره گرفتم. این راهو رفتما ولی وقتی میپرم میفته تو آب به لبه ی اون سنگه نمیرسه.
سلام ...
فکر کنم اصلا action command ها را فعال نکردی و level هاشون پایین هست؟ ببین اگر air slide را داخلشون نداری بزارش که میتونی بعد از زدن دایره که پرش هست با استفاده از مربع به جلو بری و اگر لول های بالاتری برسه با مربع های بیشتر هم میتونی مدت بیشتری روی هوا باشی. تست کن خبرشو بده.

Tehanu

کاربر سایت
Feb 21, 2010
721
سلام ...
فکر کنم اصلا action command ها را فعال نکردی و level هاشون پایین هست؟ ببین اگر air slide را داخلشون نداری بزارش که میتونی بعد از زدن دایره که پرش هست با استفاده از مربع به جلو بری و اگر لول های بالاتری برسه با مربع های بیشتر هم میتونی مدت بیشتری روی هوا باشی. تست کن خبرشو بده.
رد کردم . فعالن level هاشونم خوبه منتها کاربردشو نمیدونستم :d
مرسی

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
بازم من :d
چجوری میشه ابیلیتی هارو reinstall کرد؟؟ هر چی فکر کردم به ذهنم نرسید :d

سلام ...
هر ability که بر روی battle command هاتون باشه وقتی به لول اخر برسه و به شکل تاج بشه از اون ability برای همیشه میتونید استفاده کنید حتی اگر battle command خودش هم استفاده نکنید و یا حتی meld کنیدش و بعد در قسمت abilities میتونید ببیند که کدام هاشون را گرفتید و اگر نیاز بهشون ندارید با کلیک بر روی هر کدام on و یا off کنید. برای گرفتن ability های جدید و بیشتر هم در قسمت meld وقتی 2 تا battle command را قرار میدید در قسمت آیتم از کریستال استفاده کنید هر کریستال هم قابلیت هاشو میتونید زیرش بخونید و با قابلیت هاش ability مخصوص خودش را میده اما حواستون باشه که تعدا هر ability که کاراکتر در هر قسمت میتونه استفاده کنه با هم فرق میکنه ممکنه بتونید 1کی استفاده کنید و اگر بیشتر از این ability را داشته باشید به کارتون نمیاد چون فقط 1 جای براش دارید اما اگر تعداد بیشتری بتونه استفاده کنه مثلا اگر از exp walker یکی اینستال داشته باشید در هر حرکت و قدم 1exp به شما اضافه میکنه و اگر 2 تا exp walker بزارید در هر قدم 2exp که کمک میکنه زودتر levelup بشید اما اگر منظورت از reinstall کار دیگری هست بیشتر توضیح بده.

Tehanu

کاربر سایت
Feb 21, 2010
721
سلام ...
هر ability که بر روی battle command هاتون باشه وقتی به لول اخر برسه و به شکل تاج بشه از اون ability برای همیشه میتونید استفاده کنید حتی اگر battle command خودش هم استفاده نکنید و یا حتی meld کنیدش و بعد در قسمت abilities میتونید ببیند که کدام هاشون را گرفتید و اگر نیاز بهشون ندارید با کلیک بر روی هر کدام on و یا off کنید. برای گرفتن ability های جدید و بیشتر هم در قسمت meld وقتی 2 تا battle command را قرار میدید در قسمت آیتم از کریستال استفاده کنید هر کریستال هم قابلیت هاشو میتونید زیرش بخونید و با قابلیت هاش ability مخصوص خودش را میده اما حواستون باشه که تعدا هر ability که کاراکتر در هر قسمت میتونه استفاده کنه با هم فرق میکنه ممکنه بتونید 1کی استفاده کنید و اگر بیشتر از این ability را داشته باشید به کارتون نمیاد چون فقط 1 جای براش دارید اما اگر تعداد بیشتری بتونه استفاده کنه مثلا اگر از exp walker یکی اینستال داشته باشید در هر حرکت و قدم 1exp به شما اضافه میکنه و اگر 2 تا exp walker بزارید در هر قدم 2exp که کمک میکنه زودتر levelup بشید اما اگر منظورت از reinstall کار دیگری هست بیشتر توضیح بده.
سلام
مرسی بابت توضیح ولی مثلا magic haste ـ4 یا 5 تا جا داره واسه اینکه پیشرفت بیشتری داشته باشه ، زیرش نوشته اگر می خوایید اثرش بیشتر شه reinstall کنیدش. الان حرکتی که بهش مربوط میشه master شده ولی فقط یه خونه ی این پر شده. حالا نمیدونم همینیه که شما میگی یا نه.

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
دقیقا همین صحبتی هست که کردم شما باید 4 تا دیگه هم magic haste اضافه کنید تا قدرش افزایش پیدا کنه:
اما اگر تعداد بیشتری بتونه استفاده کنه مثلا اگر از exp walker یکی اینستال داشته باشید در هر حرکت و قدم 1exp به شما اضافه میکنه و اگر 2 تا exp walker بزارید در هر قدم 2exp که کمک میکنه زودتر levelup بشید
شما باید با meld کردن و انتخاب کریستال مناسب تعداد بیشتری از این abilityبسازید و با استفاده ازشون لول بالا بره تا بتونید برای همیشه ازشون استفاده کنید و جاهای خالی پر بشه.

الان رفتم نقد ماکان عزیز را خوندم که نوشته بود سرعت فریم افت میکنه و حتی مدال افت فریم گرفته بازی من این مشکل برام تقریبا رفع شده.

هرکس بازی میکنه اول وارد config بشه و 2 تا تغییر بده اولی برای بهبود کیفیت و رنگ بندی بازی هست:

1. color depth را از 16bit که 32,768 رنگ را نمایش میده به 32bit که 16,777,216 رنگ را نمایش میده تغییر بده که رنگبندی و کیفیت تصویر بازی کلا تغییر میکنه! البته اینکار افت فریم را افزایش میده اما با تغییر بعدی افت فریم کاهش پیدا میکنه:

2. گزینه بعدی cpu speed هست که از normal به accelerated تغییر بدین تا مشکل افت فریم حل بشه.

من الان با تغییر این 2 option با هیچ مشکلی با کیفیت و افت فریم در بازی روبرو نیستم.

توضیح اینکه هرشخصیت که داستانش تمام بشه و با بعدی شروع کنید این تغییرات را دوباره باید ایجاد کنید.

• Like
Reactions: Genesis

Tehanu

کاربر سایت
Feb 21, 2010
721
دقیقا همین صحبتی هست که کردم شما باید 4 تا دیگه هم magic haste اضافه کنید تا قدرش افزایش پیدا کنه:
شما باید با meld کردن و انتخاب کریستال مناسب تعداد بیشتری از این abilityبسازید و با استفاده ازشون لول بالا بره تا بتونید برای همیشه ازشون استفاده کنید و جاهای خالی پر بشه.

آها مرسی . ببخشید وقتتونو گرفتم.#:-s

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
آقا من یه جا گیج شدم :D ! با ونتوس توی Disney Land باید چه کار کنم :D ؟ هر راهی رو میرم فقط Mini Game هستش . ولی یه جا بود که زیر زمین بود . اون قسمت بالاش یه خروجی داره منتها نمیدونم اون بخش پلتفرمینگش رو چجوری برم !

kingdom hearts

کاربر سایت
Jul 31, 2007
52
نام
مرتضی
آقا من یه جا گیج شدم :D ! با ونتوس توی Disney Land باید چه کار کنم :D ؟ هر راهی رو میرم فقط Mini Game هستش . ولی یه جا بود که زیر زمین بود . اون قسمت بالاش یه خروجی داره منتها نمیدونم اون بخش پلتفرمینگش رو چجوری برم !
تا اونجایی که یادمه، مینی گیمی رو که باید بستنی ها رو با دستگاه پرت کنیم همراه با حرکت موزون(:d) رو باید بازی کنی....باید یه حد نصابی امتیاز بدست بیاری تا great بده تا بتونی این بازی رو رد کنی وگرنه باید دوباره بازی کنی

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Genesis

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر