Kingdom Come: Deliverance | PC

24no_kingdom-come-deliverance-preview-01-header.jpg

Title: Kingdom Come: Deliverance
Publisher: Warhorse Studios
Developer: Warhorse Studios
Engine: CryEngine
Genre: Open World - Medival Role Palying
Mode: Single Player
Platform: PC - Xbox 1 - PS4
Release Date: Feb 13th, 2018

MINIMUM:
Requires a 64-bit processor and operating system
Processor: Intel CPU Core i5-2500K 3.3GHz, AMD CPU Phenom II X4 940
Memory: 6 GB RAM
Graphics: Nvidia GPU GeForce GTX 660, AMD GPU Radeon HD 7870
DirectX: Version 11
Storage: 30 GB available space
Sound Card: Integrated
Additional Notes: These are preliminary system specs and can change!

RECOMMENDED:
Requires a 64-bit processor and operating system
Processor: Intel CPU Core i7 3770 3,4 GHz, AMD CPU AMD FX-8350 4 GHz
Memory: 12 GB RAM
Graphics: Nvidia GPU GeForce GTX 1060, AMD GPU Radeon RX 580
DirectX: Version 11
Storage: 30 GB available space
Sound Card: Creative SOUND BLASTER Zx

Additional Notes: These are preliminary system specs and can change!

اختصاصی بازی سنتــر: مصاحبه با استودیوی Warhorse سازنده بازی Kingdom Come: Deliverance

اطلاعات بازی:

در هیاهوی پر سر و صدای عناوینی مانند Witcher و Dargon Age. عنوانی بی سر صدا از سوی استدیو Warhorse در دست ساخت می باشد تا موجبات بی خوابی نقش آفرینی بازان را محیا کند! Kingdom Come: Deliverance قرار است عنوانی Open World در ژانر نقش آفرینی باشد که اتفاقات و وقایع تاریخی اروپای مرکزی را در قرن 15 میلادی در واقع زمان اواخر قرون وسطی و پیدایش دوران نوزایی (رنسانس) نشان دهد. نکته جالب در مورد این بازی در جایی هست که بر خلاف بیشتر نقش آفرینی های موجود، در Kingdom Come: Deliverance نه جادویی وجود دارد و نه جادوگری، و نه موجودات اهریمنی و نه سیاه چالی که در آن هیولاها انتظار شما را بکشند. Kingdom Come: Deliverance یک بازی کامل رئال با تمرکز بر اتفاقات و بازنگری های تاریخی است. طبق ادعای سازنده داستان بازی تمی حماسی دارد که در دنیایی بزرگ اتفاق می افتد. آنچه در مورد بازی تا اینجا می دانیم:

_ به گفته سازنده Kingdom Come: Deliverance از سه عنوان Witcher و Skyrim و Red dead تاثیرات زیادی پذیرفته.
_ بنا بر ادعای سازنده جنگ هایی به بزرگی جنگ های سری توتال وار در بازی اتفاق می افتد که مخاطب را انگشت به دهان خواهد گذاشت.
_ رئالیست ترین سیستم مبارزات برای Kingdom Come: Deliverance به کار رفته است که نظیر آن در ما بقی عناوین نقش آفرینی دیده نشده.
_ هیچ لودینگی در دنیایی بزرگ بازی وجود ندارد. این دنیا از یک اکوسیستم کاملاً پویا بهره می برد.
_ نکته هیجان انگیز بازی استفاده سازنده از موتور CryEngine است. که به نظر می رسد بلاخره استدیویی به غیر از استدیوهای داخلی کرایتیک موفق شده اند از قدرت این موتور قدرتمند استفاده کنند. تصاویر منتشر شده از بازی گرافیک بازی را خیره کننده نشان می دهد.
_ شما در نقش Henry، پسر آهنگر منطه بازی خواهید کرد. در جریان جنگ ها به دهکده شما حمله شده و دوستان و خانواده شما به قتل می رسند، اما هِنری جان سالم به در می برد و در پی انتقام قتل نزدیکان خود بر می خیزد.
_ داستان بازی غیر خطی خواهد بود و دست شما در انجام مراحل باز است، با این حال تمام عملکرد شما، در قسمتی از بازی بازتاب خواهد داشت و باید مراقب تصمیمات خود باشد.
_ همانطور که ذکر شد، نزدیک بودن به واقعیت یکی از اهداف اصلی این بازی است و این امر در موارد بسیاری، از جمله مبارزات، آپگرید ها و Skillهای بازی به چشم می خورد.
_ برای مبارزات شما می توانید از سیستم مخفی کاری، سلاح های دوربرد مانند تیر و کمان و ... استفاده کنید.
_ وزن اسلحه، زره در نحوه مبارزات شما تاثیر گذار خواهند بود. مثلا یک لباس سبک، به شما سرعت بیشتری می بخشد، با این حال در مقابل ضربات از دفاع ضعیف تری برخوردار هستید. اما یک زره سنگین، به سیستم دفاعی شما کمک کرده، اما سرعت و حتی ممکن است دید شما را محدود نماید.
_ اعمال شما در خارج از ماموریت ها، در برخورد جهان بازی با شما تاثیر گذار خواهد بود، مثلا در صورت دزدی کردن، شاهد صحنه می تواند به پلیس های محلی گزارش داده و در آن منطقه از شما به عنوان یک آدم دزد یاد شود.
_ برای واقعی تر جلوه کردن و همینطور عدم استفاده پیاپی از سیستم Quick Save، در بازی برای Save کردن یا باید در مکان امنی بر روی تخت بخوابید و یا باید از نوعی نوشیدنی استفاده کنید که در صورت استفاده مداوم، می تواند اثرات منفی بر روی شخصیت شما داشته باشد.

دربارۀ سازنده:

Warhorse Studios استدیوی سازنده بازی واقع در پراگ جمهوری چک است که از سال 2011 کار خود را شروع کرده. شاکله اصلی استدیو را کارکنان سابق استدیوهای 2k Czech و بوهمیا و چند استدیوی دیگر به وجو آورده اند. نکته قابل توجه می توان حضور افراد مهمی در این استدیو مانند Daniel Vávra که عنوان موفقی مانند Mafia را در کارنامه خود دارد را دانست. یا Victor Bocan از اعضای سابق استدیوی بوهمیا! این طور به نظر می رسد که نوابغ بازی سازی جمهوری چک در این استدیو جمع شده و مشغول ساخت Kingdom Come: Deliverance هستند.

عکس هایی از بازی

سایت سازنده

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
بازی واقعا از نظر گیم پلی خیلی پرمحتواست ، و واقعا یه نمونه ـست برای هر گیمری که RPG باز هست، همونطور که خیلی ها هم گفتن واقعا Realistic هست و همینم برای یکسری لذت بخش میتونه باشه و برای بقیه خوشایند نیست. گرافیک بازی واقعا خوبه ، عالی نیست ، اما واقعا خوبه، فضاسازی بازی هم عالی کار شده و سعی کردن تا جای ممکن از بازی های هم سبک تقلید نکنند. صداگذاری و موسیقی هم کاملا با حال و هوای ژانر بازی سازگاره اما خوب تو بخش Lipsync خوب نیست زیاد. داستان رو که زیاد جلو نرفتم که نظری بدم. اما کلا بازی از همون ابتدا حس رمان های قرن 15ـی رو میده. پرفورمنس بازی که به نظرم جالب نیست و روی تنظیمات Ultra High تا 47 فریم تقریبا بعضی جاها میاد پایین و باگ و مشکلات فنی هم که از سر و روی بازی میباره ، که امیدوارم این دو مشکل با آپدیت سریع حل بشه و به تجربه بازی لطمه نزنه. یکی از جالب ترین باگها مبارزه بی سر ـه که احتمالا همتون باهاش مواجه شدید در هنگام Fight ! :D !

saeedx

کاربر سایت
Dec 29, 2007
205
نام
سعید
یه مقدار بازی کردم و یه موردی که مشاهده کردم این هست که از همون اول بازی و حتی توی محیطهای بسته با کارت گرافیک 1080 ، درصد استفاده از GPU بالای 95 درصد هست و فشار زیادی رو روی کارت گرافیک میاره با اینکه بازی همچین گرافیک شاخی هم نداره !
مثلأ من تو بازیهایی با گرافیک خیلی بالاتر از این مثل بازی Assassin origins در رزولوشن 1080*1920 ، به ندرت بار پردازشی بالاتر از 60 درصد روی گرافیک سیستمم دارم ولی در این بازی .....
بنظرم فعلأ بهتره بازی رو بگذارم کنار تا آپدیت بیاد و وضعیت پرفورمنس بهتر بشه ...

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: New Shredder

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,474
نصب کردم
پرفورمنس که فاجعس و گرافیک اصلا خوب نیست. لود شدن تکسچرا بدتر از همه
ولی همه اینا با اپدیت درست میشه
در مورد داستان و گیم پلی هم بعد اومدن آپدیت ها نظر میدم

• Like
Reactions: kamyy

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,728
نام
رضا.آ
بازی واقعا از نظر گیم پلی خیلی پرمحتواست ، و واقعا یه نمونه ـست برای هر گیمری که RPG باز هست، همونطور که خیلی ها هم گفتن واقعا Realistic هست و همینم برای یکسری لذت بخش میتونه باشه و برای بقیه خوشایند نیست. گرافیک بازی واقعا خوبه ، عالی نیست ، اما واقعا خوبه، فضاسازی بازی هم عالی کار شده و سعی کردن تا جای ممکن از بازی های هم سبک تقلید نکنند. صداگذاری و موسیقی هم کاملا با حال و هوای ژانر بازی سازگاره اما خوب تو بخش Lipsync خوب نیست زیاد. داستان رو که زیاد جلو نرفتم که نظری بدم. اما کلا بازی از همون ابتدا حس رمان های قرن 15ـی رو میده. پرفورمنس بازی که به نظرم جالب نیست و روی تنظیمات Ultra High تا 47 فریم تقریبا بعضی جاها میاد پایین و باگ و مشکلات فنی هم که از سر و روی بازی میباره ، که امیدوارم این دو مشکل با آپدیت سریع حل بشه و به تجربه بازی لطمه نزنه. یکی از جالب ترین باگها مبارزه بی سر ـه که احتمالا همتون باهاش مواجه شدید در هنگام Fight ! :D !

خیلی وقته از بازیهای rpg دور بودم . اما واقعا حسش نیست دیگه
آخریش witcher 3 بود که 12% اش رو رفتم و گذاشتم کنار
اینم از اون bad as* rpg هاس x_x^#(^

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
خیلی وقته از بازیهای rpg دور بودم . اما واقعا حسش نیست دیگه
آخریش witcher 3 بود که 12% اش رو رفتم و گذاشتم کنار
اینم از اون bad as* rpg هاس x_x^#(^
آره واقعا ، یکی از سنگین ترین عناصر RPG رو تو این بازی میبینی ، اصلا من نمیفهمم تو هر بازی اکشن چهارتا کرفت و inventory و Skill اضافه میکنند همچین جدیدا میگند بازی به سمت RPG رفتن پیش میره ، نمونش AC O !!! بابا AC O کجا ، Witcher کجا ؟! چی و با چی مقایسه میکنید ، برای چندتا چیز که ماشالا تمام بازی های یوبی داره تو بازی هاش جاسازیشون میکنه دیگه هر سبکی رو نمیگن که RPG و عناصر!!! RPG توش هست!!! حالا بگذریم کاملا حرفت درسته ، بازی های RPG و بعضا jRPG نیاز به وقت زیادی داره...

(خودمون من خودمم شخصا حوصلشون رو ندارم :D)

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
اقا این بازی فقط از دید اول شخص هستش یعنی سوم شخص نمیشه بازی کرد؟دلمو زد دیدم اول شخصه.

فقط اول شخصه. ولی میگن ممکنه بعدها یه نفر یه mod براش بسازه و سوم شخصش کنه!

تو این فروم ثبت نام کن و یه پست 1+ هم اضافه کن, شانست بیشتر میشه برای ساختش:

[MOD Request: "3rd Person Camera View"] - General Kingdom Come: Deliverance Discussion - The Nexus Forums

• Like
Reactions: DAT 47

FPS Douug

کاربر سایت
May 9, 2015
118
نام
محمد
یه مقدار بازی کردم و یه موردی که مشاهده کردم این هست که از همون اول بازی و حتی توی محیطهای بسته با کارت گرافیک 1080 ، درصد استفاده از GPU بالای 95 درصد هست و فشار زیادی رو روی کارت گرافیک میاره با اینکه بازی همچین گرافیک شاخی هم نداره !
مثلأ من تو بازیهایی با گرافیک خیلی بالاتر از این مثل بازی Assassin origins در رزولوشن 1080*1920 ، به ندرت بار پردازشی بالاتر از 60 درصد روی گرافیک سیستمم دارم ولی در این بازی .....
بنظرم فعلأ بهتره بازی رو بگذارم کنار تا آپدیت بیاد و وضعیت پرفورمنس بهتر بشه ...
شما از کل بازی فقط همین یه ایراد رو پیدا کردین ؟ :D کارت گرافیک ساخته شده واسه اینکه زیر لود باشه تو بازی، اصلا هم فشار بهشون نمیاد

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
اگه خطی بود خیلی عالی بود ( در دنیای گیم که همش اسلحه و تکنولوژی و ... هست این سبک بازی ها خیلی می چسبه و جالبه)

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,938
نام
احمد
من که عاشق این سبک بازی ها هستم:D اخرین بازی که تو این سبک خیلی باهاش حال کردم، ویچر 3 بود، قبل اون هم Dragon age و قبل تر از اون هم اسکایریم:D تقریبا هر نسل یک بازی خوب تو این سبک داریم:D الان که تازه من ویچر 3 رو دوباره شروع کردم دیدم واقعا حسش نیست دوباره برمش :| نمیدونم چرا:D از بس بازی سنگینه;;) ولی این بازی رو نگاه انداختم خیلی خوشم اومد، فقط کیفیت فنی بازی خیلی خوب نیست بنظرم:D گرافیک بازی هم رو سطح الترا واقعا عالی هست! گیم پلی بازی هم خیلی خوشم اومده، تقریبا یک چیزی هست که تا الان تو بازی های نقش افرینی وجود نداشته! همین نو اوری باعث شده با این که وقت زیادی که ندارم این بازی رو حتما تجربه کنم!

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
این بازی یه ماموریت اصلی داره به نام ginger in a pickle که اگه بازی رو به ورژن 1.25 آپدیت کرده باشید اصلا این ماموریت استارت نمیخوره. الان من تو همین ماموریت گیر کردم چون لود نشده!!!! به این میگن game-breaking bug که منو مجبور کرده فعلا نتونم بازی کنم تا پچ عرضه بشه. جالبه اونایی که آپدیت نکردن تو این مرحله مشکلی ندارن!!!
برعکسه

• Like
Reactions: sarem

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp
سلام بر همه
این ابدیتش کی میاد من ریختم یه زره رفتم واسادم که ابدیتش بیاد باگ ها رو رفع کنه پرفومنسو ارتقا بده بعد شروع کنم کسی خبر داره گفته بودن دو هفته فکر کنم دو هفته ......

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
سلام بر همه
این ابدیتش کی میاد من ریختم یه زره رفتم واسادم که ابدیتش بیاد باگ ها رو رفع کنه پرفومنسو ارتقا بده بعد شروع کنم کسی خبر داره گفته بودن دو هفته فکر کنم دو هفته ......

یه آپدیت کوچیک براش اومده:
ولی بهتره بیشتر صبر کنی 2-3 تا دیگه هم بیاد./

0bin - encrypted pastebin

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر