Multi Platform Kingdom Come: Deliverance II

kingdom-come-deliverance-2-9su3z.jpg

سازنده: Warhorse Studios
ناشر: Deep Silver
تاریخ انتشار: 11th February 2025
پلتفرم ها: PC, Xbox Series XS, PS5

توضیحات: Kingdom Come: Deliverance II یک بازی اکشن نقش افرینی است که در قرن 15 میلادی میان هرج و مرج جنگ های داخلی در منطقه Bohemia قرار میگیرد
شما در نقش هنری(Henry) اهل Skalitz قرار میگیرید و اروپای قرون وسطی را از چشمان او تجربه خواهید کرد

• KCD2 همانند نسخه قبلی جهان باز خواهد بود. شهر ها، جنگل ها و مناطق تاریخی قابل اکتشاف هستند​
  • فعالیت های شما در محیط بازی تاثیر میگذارند و هر انتخاب شما در نقش هنری شامل عواقب خواهد بود​
  • بازی شامل 5 ساعت کات سین سینمایی میباشد. این احتمالا شامل دیالوگ ها و ارتباط با NPC نمیشه​
  • سلاح هایی جدیدی مانند توپ و کمان زنبورکی(Crossbow) به بازی اضافه شده​
اسکرین شات ها:

ss_301202c4c38201aca9828aeedea60b9f19979ded (1).jpgss_ff640b6b088fb272bc3aed9fc358016412df3a8e.jpgss_02947e6e16394ddec1f8bfe79e2df4300810d2df.jpgss_3a61375d5a34f79f6ed23dc19c5d544268040832.jpgss_5d556bf2d22890e9c179924b2dbf3057d99d7c5c.jpgss_08fb2a4a5ec34be1576832d2a57480812f72c440.jpg

صفحه استیم:
Kingdom Come: Deliverance II

آخرین ویرایش:
25 دقیقه گیم پلی
:

ببینید که نمایشهای بعضا ضغیف گیمزکام رو بشوره ببره.
الان اونی که میشناسیم میاد میگه چرا این رو اول شخص ساختن؟ :))

===================
من که کرک و پرم نریخت ، افتاد بالا.
وارهورس خیلی خفن شده ، رسما وارد لیگ بتسدا ، CDPR و... شده.
در واقع با همون نسخه اول هم این رو نشون داده بود.
البته استانداردهای خودشون رو دارن و برای جذب پلیر بیشتر خیلی چیزها رو ساده سازی نمیکنن.

آخرین ویرایش:
25 دقیقه گیم پلی
:

ببینید که نمایشهای بعضا ضغیف گیمزکام رو بشوره ببره.
الان اونی که میشناسیم میاد میگه چرا این رو اول شخص ساختن؟ :))

===================
من که کرک و پرم نریخت ، افتاد بالا.
وارهورس خیلی خفن شده ، رسما وارد لیگ بتسدا ، CDPR و... شده.
در واقع با همون نسخه اول هم این رو نشون داده بود.
البته استانداردهای خودشون رو دارن و برای جذب پلیر بیشتر خیلی چیزها رو ساده سازی نمیکنن.
"The life of a true medieval adventurer isn't always about winning epic battles, saving damsels in distress and forging your own destiny."
این یکی از دقیق ترین توصیف هایی بود که میتونست در مورد گیم بگه، نسخه یک عملا شبیه ساز زندگی دوران قرون وسطی بود. هر چیزی که توی گیم گذاشته بودن واسه خودش یک دنیایی داشت، واقعا توی صفحه استیمش تگ Simulator کمه :دی مطمئنا عمق هر چیزی که توی نسخه یک بوده، توی ۲ بیشتر هم میشه.

• Like
Reactions: ♥aditore♥
نسخه اولشو روی اپیک به رایگان دارم برم بهش فرصت بدم بازیش کنم
بدون اغراق نسخه اول یکی از بهترین نقش افرینی های تاریخه، کامبت بازی هم اگر اولش یکمی برات عجیب بود بهش فرصت بده، دستت میاد و از طرف دیگه اگرم باهاش راحت نبودی نگران نشو چون سیستم نقش افرینیش طوری هست که کامبت واقعا اولویتت نیست تو بازی به غیر از یک سری جاهای خاص که مجبوری، و واقعا میتونی تا حد زیادی بدون کامبت بازی رو پیش ببری، دقیقا عین ادمیزاد که از خشونت تا حد امکان دوری میکنه :D

یکی از بهترین کوئست لاین هارو داره، جزئیات زندگی در اون دوره تاریخی و شبیه سازیشم که دیگه نگم، من شخصا فکر کنم فقط 50 60 ساعت تو این بازی "گل چیدم" بین ماموریت ها و اکسپلوریشن :D استوری و دنیای بازی هم به شدت خوش ساخت و تاریخی و غنی هست...

بدون اغراق نسخه اول یکی از بهترین نقش افرینی های تاریخه، کامبت بازی هم اگر اولش یکمی برات عجیب بود بهش فرصت بده، دستت میاد و از طرف دیگه اگرم باهاش راحت نبودی نگران نشو چون سیستم نقش افرینیش طوری هست که کامبت واقعا اولویتت نیست تو بازی به غیر از یک سری جاهای خاص که مجبوری، و واقعا میتونی تا حد زیادی بدون کامبت بازی رو پیش ببری، دقیقا عین ادمیزاد که از خشونت تا حد امکان دوری میکنه :D

یکی از بهترین کوئست لاین هارو داره، جزئیات زندگی در اون دوره تاریخی و شبیه سازیشم که دیگه نگم، من شخصا فکر کنم فقط 50 60 ساعت تو این بازی "گل چیدم" بین ماموریت ها و اکسپلوریشن :D استوری و دنیای بازی هم به شدت خوش ساخت و تاریخی و غنی هست...
خب بعد از ١٠ ساعت پلى دادن ميخام بگم من اينو چرا قبلا بازى نكردم خودم عاشق ويچر و دنياشم و بالاى ٤٠٠ ساعت بازيش كردم اينو همون اوايل كه اومد ترسيدم برم سراغش الان كه اين ده ساعتو رفتم ميخام بگم وااو دنياسازى داستان محيط بازى همه و همه عالى. و در بهترين سطح ميرى تو بازى حس نميكنى چطور اين ١٠ ساعت رفت از بس كه لذت بردم لحظه به لحظشو

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or