King Oddball | PC

Developer: 10tons
Genre: Arcade
Release Date: December 2012

شاه زبان دراز!

یکی بود یکی نبود. یه سنگی بود که شاه هم بود! این شاه سنگی ما یه روز تصمیم میگیره که به زمین حمله کنه و انسان‌ها رو نابود کنه. بنابراین همه ی سنگهای دنیا رو با خودش همراه میکنه و با زبون خیلی درازش شروع میکنه به پرت کردن سنگها به زمین و نابود کردن انسان‌ها و سربازهایی که برای مقابله با اون اومدن ولی...

King Oddball از اون بازیهایی عجیب و غریب و در عین حال سرگرم کننده هستش که میتونه در مواقع بیکاری و یا وقتی که از بازیهای بزرگ خسته شده اید و یا هنگامی که دارید یه بازی رو نصب میکنید, به کمک شما بیاد و حالتونو عوض کنه!

گیم پلی بازی بسیار ساده س. شاه سنگ گرد ما از بالای آسمون میاد و با زبون درازش یکی از سنگها رو میچسبونه به زبونش و شروع میکنه به تاب دادن اون. حالا شما باید در لحظه ی مناسب کلیک کنید تا سنگ رها بشه و بخوره به آدمها. با اینکه روند بازی بسیار آسونه ولی محاسبه ی حرکت و سرعت زبون و لحظه ی پرتاب خیلی مهمه. فیزیک بازی خیلی خوب به نظر میرسه و گرافیک دوبعدی بازی که از یک فــیلــتر نویز مانند استفاده کرده, بسیار زیبا و ساده طراحی شده. بازی از 144 مرحله ی اصلی و ده‌ ها مرحله ی مخفی تشکیل شده و تا مدتها میتونه شما رو سرگرم کنه. حجم بازی هم که خیلی کمه. پس بهونه ای باقی نمیمونه...

اسم ریلیز بازی با حجم 31 مگ King.Oddball-OUTLAWS

تصاویر بیشتر

وبسایت رسمی
وبسایت سازنده

تریلر

امتیازات

Gamezebo 90
148Apps 80
AppAdvice 80
Slide to Play 75
Pocket Gamer UK 70
Digital Spy 60

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,361
نام
علیرضا
بازی رو به خاطر اینکه حجمش کم بود الان دانلود کردم :D ، یه 20 تا مرحلشو رفتم . به نظرم بازی سرگرم کننده ای نیست . یه جوریایی به نظرم از نظر گیم پلی شبیه Angry birds ـه و من اصلا با این گیم پلی حال نمی کنم . در کل به نظرم بازی جذابی نیستش و نمی تونی مثل خیلی از بازی های indie و Arcade آدمو سرگرم کنه .

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
بازی رو به خاطر اینکه حجمش کم بود الان دانلود کردم :D ، یه 20 تا مرحلشو رفتم . به نظرم بازی سرگرم کننده ای نیست . یه جوریایی به نظرم از نظر گیم پلی شبیه Angry birds ـه و من اصلا با این گیم پلی حال نمی کنم . در کل به نظرم بازی جذابی نیستش و نمی تونی مثل خیلی از بازی های indie و Arcade آدمو سرگرم کنه .

ولی من برعکس تو خیلی از این بازی خوشم اومد و همین دیروز هم تمام مراحلشو تموم کردم (البته به غیر از مراحل مخفی سبیل!)
در این مورد که بازی شباهتهایی با Angry Birds داره هم باهات موافقم با این تفاوت که مکانیسمشون فرق داره. تو AB مکانیسمش کشسانی بود ولی تو این رفتی و برگشتی هستش :d که من از این مکانیسم بیشتر خوشم اومد. این بازی احتیاج به دقت و اعصاب مسلط بیشتری داره. اکثر مراحلش آسونه ولی چند تا مرحله ی نسبتا سخت هم داره که باید ده ها بار بازی کنی تا بالاخره ببری. ولی جالبش اینجاست که بعضی وقتها چنان شانسی یه مرحله رو تموم میکنی که حتی فکرشو هم نمیکنی و همینش بازی رو جذاب میکنه.

در نهایت میشه نتیجه گرفت که هر کی از Angry Birds خوشش اومده باشه, از این هم خوشش میاد و برعکس...

امتیاز من به این بازی:
8.3 از 10

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,361
نام
علیرضا
ولی من برعکس تو خیلی از این بازی خوشم اومد و همین دیروز هم تمام مراحلشو تموم کردم (البته به غیر از مراحل مخفی سبیل!)
در این مورد که بازی شباهتهایی با Angry Birds داره هم باهات موافقم با این تفاوت که مکانیسمشون فرق داره. تو AB مکانیسمش کشسانی بود ولی تو این رفتی و برگشتی هستش :d که من از این مکانیسم بیشتر خوشم اومد. این بازی احتیاج به دقت و اعصاب مسلط بیشتری داره. اکثر مراحلش آسونه ولی چند تا مرحله ی نسبتا سخت هم داره که باید ده ها بار بازی کنی تا بالاخره ببری. ولی جالبش اینجاست که بعضی وقتها چنان شانسی یه مرحله رو تموم میکنی که حتی فکرشو هم نمیکنی و همینش بازی رو جذاب میکنه.

در نهایت میشه نتیجه گرفت که هر کی از Angry Birds خوشش اومده باشه, از این هم خوشش میاد و برعکس...

امتیاز من به این بازی:
8.3 از 10

کاملا باهات موافقم :D
دقیقا چون با Angry Birds حال نمی کنم زیاد با اینم حال نکردم .

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
مراحل مخفی سبیل رو هم پیدا کردم و اصلا فکرشو نمیکردم که 100 و خورده ای مرحله ی جدید باز بشه (یعنی با مراحل قبلی چیزی بیشتر از 300 مرحله!)
برای بازی کردن این مراحل باید سبیلها رو در منوهای مختلف بیابید. برای راحتی دوستان منوهای حاوی سبیل رو اینجا میذارم:

1. Credits
2. Pause menu
3. Level failed
4. In delete player confirmation in plauer menu.
5. Statistics
6. Options
7. Achievements
8. The retry icon on last level square

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,361
نام
علیرضا
جا داره همین جا بگم که با ادامه دادن بازی نظرم کاملا عوض شد :D واقعا تنوع بازی بالاست . منی که با این سبک گیم پلی حال نمی کردم کاملا این بازی برام یه چیز اعتیاد آور شده .
واقعا بعضی موقع ها مراحل شانسی و خوشگل رد میشه که آدم ذوق می کنه :D
بر خلاف چند تا پست قبلی :| به همه پیشنهاد می کنم بازی کنن :D

یه مثال نقض اووردم :D خودمم نمی دونستم مثال نقض جملتم :|:D

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
بازی جالبیه ! :D کل بازی یه طرف و اون آهنگ پیروزی بعد از تموم کردن مراحل یه طرف !!
تنها مشکلش به نظرم کمبود تنوع هست. چه توی موسیقی چه محیط ها و مراحل ، تنوعش خیلی کمه.

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,361
نام
علیرضا
بازی جالبیه ! :D کل بازی یه طرف و اون آهنگ پیروزی بعد از تموم کردن مراحل یه طرف !!
تنها مشکلش به نظرم کمبود تنوع هست. چه توی موسیقی چه محیط ها و مراحل ، تنوعش خیلی کمه.

اتفاقا به نظرم تو این سبک گیم پلی تنوع خوبی داره .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر