Kinect Sports

versus

کاربر سایت
Sep 12, 2008
1,496
نام
سینا
با تشکر از MANIX

به جرات مي توان گفت مايكروسافت Wii Sport را روي Xbox 360 شبيه سازي كرده است. ورزش هايي مثل فوتبال ، واليبال و بولينگ تا به حال در اين بازي نشان داده شده.

در بولينگ ابتدا بايد توپ را برداريد و سپس همانند واقعيت بازوي خود را تا ميزان مناسب بالا ببريد. متاسفانه اشكالات زيادي در اين بازي ديده شده چون حتي اگر هم بي حركت ايستاده باشيد ، كركتر شما تكانهاي عجيبي مي خورد كه خيلي بد طراحي شده.

در بخش فوتبال كل تيم در اختيار شما است ولي كنترل تمام آنها را همانند FIFA نداريد. دويدن به عهده شما نيست و فقط وقتي توپ به دستتان مي رسد بايد پاس دهيد و يا شوت كنيد. (ياد فوتبال دستي بخير). رقيب هم اگر دروازبان باشد مي توانيد با يك حركت سريع توپ را بگيرد و يا در دفاع و هافبك با بالا آوردن پا و حتي دست خود آن را بلوكه كند.

واليبال دقيقا آن چيزي است كه شما انتظار داريد. مي توانيد در اطراف تكان بخوريد ، پريده و ضربه بزنيد كه دقيقا همانند واليبال واقعي است كه مسلما در بخش چند نفره جذابيتي بالايي خواهد داشت.

Screen Shot

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
دوستان یه سوال دارم. تو این بازی از آواتارمون استفاده میشه یا فقط شبیه اونه؟ اگه آواتاره لباساش توی بازی هست. ورزشی ها رو میگم.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
دوستان من شنیدم قدرت پاسخ دهیش خیلی ضعیفه درسته؟

قبلا مشکل تاخیر داشت که تو کنفرانس مثل این که خیلی از مشکلات حل شده بود.
تا زمان عرضه چند ماهی وقت هست و احتمالا مشکلاتی هم که ذکر شده،حل بشه...

این که دستگاه بخواد با مشکل عرضه بشه،یه شکسته برای مایکروسافت ;)

versus

کاربر سایت
Sep 12, 2008
1,496
نام
سینا
این که دستگاه بخواد با مشکل عرضه بشه،یه شکسته برای مایکروسافت ;)

از یه شکست خیلی بد تره چون تمام طرفدار هاش دلشون رو به کینکت خوش کردن . این هم گند باشه دیگه هیچی ... :D

MaTt

کاربر سایت
Dec 31, 2008
377
نام
حمید
دوستان مایکروسافت رو دسته کم نگیرید. مطمئن باشید خودش ار اوضاع بازار خبر داره و می دونه الان رقابت دو کنسول سر همین موشن کنتلر ها هست.

پارسال تا امسال کلی اشکالات رو رفع کردن. مطمئن باشید تا زمان عرضه رسمی 95% نشکلات هم حل میشه.

versus

کاربر سایت
Sep 12, 2008
1,496
نام
سینا
دوستان مایکروسافت رو دسته کم نگیرید. مطمئن باشید خودش ار اوضاع بازار خبر داره و می دونه الان رقابت دو کنسول سر همین موشن کنتلر ها هست.

پارسال تا امسال کلی اشکالات رو رفع کردن. مطمئن باشید تا زمان عرضه رسمی 95% نشکلات هم حل میشه.
اره بابا اون کنفرانس اولی بود که میخواستن نشون بدن کلی ابرو ریزی شده بود این یه حرکت انجام میداد اون چه چیز دیگه یک افتضاحی شده بود ها ... باز این کنفرانسی که دادن خوب بود (با این که یارو نمایش میداد و حرکات ها ضبت شده بود ).:D

• Like
Reactions: hosein_fisher

mas-sun

کاربر سایت
Nov 29, 2011
2
سلام

من دیشب کینکت خریدم 1 dvd بازی باهاش بود که گفت 7 بازی توش هست ولی من فقط روش عکس بازی قایق رو دیدم

این کینکت اسپورت که تو سایت نوشته با کینکت هست توی اون dvd هست یا باید جدا خریداری بشه؟
مرسی

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
کینکت اسپرت با اونی که تو جعبه هست فرق داره
Kinect Adventure اونیه که تو جعبه هست 5و6 تا بخش هم داره، بری داخل بازی متوجه میشی

mohseni-kabir

کاربر سایت
Aug 15, 2011
412
نام
علیرضا
سلاممن دیشب کینکت خریدم 1 dvd بازی باهاش بود که گفت 7 بازی توش هست ولی من فقط روش عکس بازی قایق رو دیدماین کینکت اسپورت که تو سایت نوشته با کینکت هست توی اون dvd هست یا باید جدا خریداری بشه؟مرسی
اون كينكت ادونچر هست. كينكت اسپرت رو بايد جدا بكيري . در ضمن كينكت اسپرت فصل ٢ هم داره. اگه بازي خوب مي خواي، فقط kung fu high impactشما براي اين كه بتوني تمام بازي هاي كينكت رو ببيني، يه سرچ بزن خريد پستي بازي هاي كينكت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر