Kinect : Microsoft بیشتر از iPad می فروشد

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
100622_Xbox360S_Kinect_web.grid-6x2.jpg

Kudo Tsunoda عقیده دارد که زمانی که Kinect عرضه شود فروش بیشتری از iPad خواهد داشت.
او در مصاحبه با Gamasutra اظهار داشت: "پیش فروش ها واقعا عالی هستند. با توجه به چیزی که ما برای تعطیلات انتظار داریم،کینکت کالایی خواهد بود که از فروشی که برای iPad دیده اید بیشتر می فروشد. در حال حاضر Xbox 360 بهتر از Wii و Sony (به کنسول خاصی اشاره نکرده و فقط گفته سونی) می فروشد و کینکت این برتری را به سطح جدیدی ارتقا خواهد داد."
iPad محصول Apple از زمان عرضه در 2 اوریل موفقیت فوق العاده ای داشته و در 80 روز فروش 3 میلیون یونیت را گذرانده.
همچنین Aaron Greenberg اخیرا (دیروز) در اظهارنظری گفته: "ما باور داریم که کینکت بزرگترین عرضه در تاریخ ما برای XBOX است. کینکت در زمان عرضه بیشتر از Xbox 360 در زمان عرضه خواهد فروخت."
Kinect در نوامبر امسال عرضه می شود.
منبع

• Like
Reactions: Frobary

F.A7

کاربر سایت
Jul 22, 2009
691
نام
فرهاد
نه بابا!!! خودشون گفتن یا کسی هم کمکشون کرد!
اخه اولا این دو تا چه ربطی به هم دارن
دوما اینهمه هزینه بابت تبلیغش کردی
سوما هم که iPad رو هرکسی نمیخره ، یا عاشق اپله و یا به عنوان یک تبلت نیازاشو برطرف میکنه

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
bullsh*t
نمیدونم چرا ولی واقعا حالم از Kudo Tsunoda بهم میخوره! هروقت حوصله ـش سر میره میاد در مورد Kinect نظرات قشنگ قشنگ میده! یکی از منفورترین ادمای دنیای گیم برای من شده! مسئولشی؟! باشه ولی بخدا اینقدر مردم رو سرویس کردن و گفتن از قابلیت های این دستگاه باعث میشه کسی مثل من دیگه اصلا بخاطر حرفات که معلوم نی کدومش برا هایپ هستو زدن زمین Move و کدومش واقعیت راضی نباشه به خرید Kinect فکر کنه! برین ببینین فقط نظرات مردم در مورد حرفای ایشون چیه! سوژه شده!
باز یسری میان چش بسته گیر میدن :)) نظر شخصی و عقیده که میدونین چیه؟ رعایت کنین

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
یکی به من وجه اشتراک Kinect و iPad رو نشون بده ! به قولی آب شنگولی زده این یارو !
فراتره رفیق !:d

واقعا من نمی فهمم ! :d مثه این که بگی reach بیشتر از windows میفروشه !:d دو تا چیز پرت رو با هم مقایسه میکنه مردک !:d

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
یکی به من وجه اشتراک Kinect و iPad رو نشون بده ! به قولی آب شنگولی زده این یارو !
وجه اشتراکش توهماته این بابا ـه:d
تحلیل بعدی این شخض:آفتابه هم از گیربکس پراید بیشتر میفروشه

• Like
Reactions: Sea Of Dreams

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
آقا من یه سوال دارم. اگه اینطوریه پس چرا بهترین سخت افزار gamescom پلی استیشن move شد؟
دو نکته هست :
1. اصولآ هر بازی (یا وسیله ای) توی یه نمایشگاه جایزه میگیره , بهتر از بقیه بازیها (یا وسایل) نیست. نمونه هم براش زیاده که بازیهایی توی E3 یا نمایشگاههای دیگه جایزه های زیادی گرفتن ولی بعدش میانگین امتیازاشون زیر 90 بوده.
2. حتمآ لازم نیست یه وسیله بهترین باشه تا فروشش هم عالی باشه.

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,711
نام
مراد حلیمی
من کلا با حرفای این آقا کاری ندارم چون گاها حرفاش خیلی درست وحسابی نیس.....

ولی منظورش از جلو زدن از فروش ipad یه مثاله...میگه همونطور که ipad خفن فروخت دستگاه ما هم خفن میفروشه.نه اینکه کینکت از ipad بهتره یا محبوبتره یا.......... .

کلا هدفش از گفتن این حرف همین بوده.

T Elite x

کاربر سایت
Jan 18, 2007
1,338
نام
HaMiD
این ماکرو چرا انقدر دوست داره خودشو بچسبونه به اپل چند روز پیش تشیع جنازه واسهApple iphone گرفته بود!برای عرضه ویندوز موبایل 7!

• Like
Reactions: Bayonetta

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
حالا در حد iPad که نه ولی منم حدس میزنم کینکت حداقل تو سه چهار ماه اول خیلی بفروشه. در حد دو میلیون یا شایدم بیشتر.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر