Kinect Disneyland Adventures

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
درود :D

kinect-disneyland-adventures-game.jpg

یکی دیگه از بازیهایی که در کنفرانس امسال مایکروسافت در E3 معرفی شد که بصورت انحصاری برای Xbox 360 منتشر خواهد شد.

در حین کنفرانس گیمپلی بازی به نمایش در اومد که دنیای اصلی بازی در دیزنی لند هستش که شما میتونید توی اون به گشت و گذار بپردازید و با کرکتر های مختلف دنیای دیزنی ارتباط برقرار کنید. برای بازی کردن در کارتون های مختلف باید به بخش اون کارتون مراجعه کنید و به انجام بازی بپردازید.

یکی از بازی ها Peter Pan بود، اونیکی یادم نیست! :D گیمپلی ای که به نمایش در اومد یکم بچه گونه بود؛ حالا شاید بازیهای دیگش بهتر باشن.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
بازیش خیلی کودکانه ـس!2 تا بچه باهم پیتر پن بازی میکردن اون یکی میخواست هیجان بده:D OH WE LOST OT WE GOT THE ANOTHER TIME با لحجه خرکی:D
اینSEASEM STREET=)) این تیم شفر اومد رو صحنه گفت یروز اومدم برم سرکار دخترم گفت بابا کجا میری منم گفتم دارم میرم بازی بسازم دخترم گفت برای من میسازی؟منیخورده فکر کردم گفتم آره:D بد گفت باشه خدافظ==)) کل نمایشگاه زد زیر خنده:D
این بازیش اینجوریه که میشه تو کل دیزنی لند چرخیدو با این جکو جونورای دیزنی:D مث دانلد داکو سفید برفیوو .... بازی کرد یا تو مراحلشون دید

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
این بازی یه جورایی بیشتر با سلیقه خانوم ها جوره :D ( اون مرحله دومی رو هم که نشون دادن فکر کنم مربوط به آلیس در سرزمین عجایب بود :D )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر