Kinect و شباهت آن بازی Super Mario Bros .

D.A.K.E

کاربر سایت
May 26, 2009
334
نام
بردیا
طراح هنری Kinect آقای Kudo Tsunoda در مورد Kinect گفت که این دستگاه شبیه به Super Mario Bros است و این چیزی است که آن را بسیار جذاب کرده .

mariokinect.jpg

Tsundoa کینکت را با بازی های Platformer مقایسه میکند و میگوید اگر شما بازی های Platformer را دوست دارید قطعا شما عاشق این محیط جدید خواهید شد .

" اگر شما به بازی ای مثل Mario Bros فکر کنید ، آیا میگویید که این بازی یک بازی Core یا Casual است ؟ این دقیقا کاری است که ما میخواهیم با محصولات خود انجام دهیم . "

" اگر شما River Rush رو نگاه کنید ( یکی از بازی های Kinect Adventure ) راه های بسیار مختلفی هست که شما یک بازی Platformer رو دوست داشته باشید ، همچنین شما همه چیز را در یک بازی Platformer نخواهید دید و همه ی آنها یکسان نخواهند بود . "

Tsundoa این سخت افزار را بازی برادران محبوب Nintendo مقایسه میکند و میگوید :

" شما از هر راهی که شما بازی Mario Bros را نگاه میکنید این راه دقیقا همان راهی است که باید به بازی های Kinect نگاه کنید . "

منبع

آخرین ویرایش:

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,545
نام
کورش
احتمالا بعدش بشه شبیه بوگاتی ویرون یه مدت که بگذره با گیتار ایبانز مقایسه بشه و اخر هم برسیم به طراحی f22
مقایسه یک سخت افزار با یک بازی یا یک سبک بازی هنری ـه که ظاهرا فقط ایشون دارن.

شما از هر راهی که شما بازی Mario Bros را نگاه میکنید این راه دقیقا همان راهی است که باید به بازی های Kinect نگاه کنید .
اخر استدلال و فلسفه.
لطفا منبع این مطلب رو هم ذکر کنید.

• Like
Reactions: 浪人

keivan_depp

کاربر سایت
Apr 9, 2010
303
احتمالا بعدش بشه شبیه بوگاتی ویرون یه مدت که بگذره با گیتار ایبانز مقایسه بشه و اخر هم برسیم به طراحی f22
مقایسه یک سخت افزار با یک بازی یا یک سبک بازی هنری ـه که ظاهرا فقط ایشون دارن.

اخر استدلال و فلسفه.
لطفا منبع این مطلب رو هم ذکر کنید.
کورش انگاری بدجوری از این اسباب بازی ماکرو بدت اومدها!
:d

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
من نفهمیدم.ایشون ماریو رو با کینکت مقایسه میکنه یا با بازی هایی که از کینکت پشتی بانی میکنه ؟!؟ :-/

Tsundoa کینکت را با بازی های Platformer مقایسه میکند و میگوید اگر شما بازی های Platformer را دوست دارید قطعا شما عاشق این محیط جدید خواهید شد .
از این تیکه حرفش میشه اینو فهمید که میگه همونطور که بازی های platformer دوست داشتنی هستند این محیط جدید (کینکت) هم دوست داشتنی خواهد بود

致命的

کاربر سایت
Apr 11, 2009
765
نام
امير اشكان
از این تیکه حرفش میشه اینو فهمید که میگه همونطور که بازی های platformer دوست داشتنی هستند این محیط جدید (کینکت) هم دوست داشتنی خواهد بود

یعنی مثلا چون واسط کاربری کینکت جوریِ که باید جلوش بالا پایین بپری باید بیاد و با سبک پلتفرمر مقایسش کنه؟؟/:):-/
احسنت به قوه ی تخیل جناب سونُدا

آخرین ویرایش:

sami_19

کاربر سایت
May 1, 2008
708
نام
SaMaN
احیانا منظورش این بوده که همینطور که سری ماریو هم برای Casual ها مناسبه هم Hardcore ها , Kinect هم قرار ـه همون راه رو بره!
پ . ن : حالا فرت فرت نیاین این پست رو نقل قول کنید! برداشتم رو از حرف یارو گفتم...!

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
خب چون تو میکرو , بازی ماریو 99% بازی فقط تو پرش خلاصه میشد ( اون 1% هم واسه تیر زدنش :d) اینم کینکت رو به اون تشبیه کرده که باید جلوش بپری :d
(شوخی بودا ترور نکنید :d)

آخرین ویرایش:

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
یعنی مثلا چون واسط کاربری کینکت جوریِ که باید جلوش بالا پایین بپری باید بیاد و با سبک پلتفرمر مقایسش کنه؟؟/:):-/
مرسی قوه ی تخیل
چی میگی باو میگم من فکر کنم منظورش این بوده که این فضای جدید یعنی همون کینکت مانند بازی های پلتفرمر دوست داشتنی باشه و هم مناسب casual ه و هم مناسب hardcore ها.

djwolf

کاربر سایت
Dec 16, 2007
1,196
نام
حسین
حالا اون یه چیزی گفت چرا شما خودتونو نراحت میکنید :d

ولی در کل هم گرونه هم جالب ولی چون جالبه که نباید گرون بدن :d

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
این دستگاه به زودی ذات اصلیش را نشون میده و اینهایی که همش چپ و راست میشینن میگن ما گیمر حرفه ای هستیم و از این چیزا بازی نمیکنیم همشون میشن فن بوی حالا من همین الان میگم که ثبت بشه چون آدم همیشه باید بدونه که همه جا ایران نیست که یک کاری را بکنند و بعد توش بمونند بعدم هنوز نفهمیدم کی گفته اون کسی که super mario بازی میکنه گیمر نیست و اونی که Gears بازی میکنه هست کلا مگر سیدی خریدن نشستن بازی کردن شغل محصوب میشه شما این کار را برای تفریح میکنی البته بحث اون افرادی که دیگه تا سر حد مرگ توی این دنیا گم شدن جداست ولی چیزی که مشخص هست اگر برای تفریح و پر کردن وقتتون بازی میکنید کینکت یک وسیله جذاب هست اگر برای چیز دیگری که اصلا من نمیتونم توضیحش بدم بازی میکنید بحث جداست

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
احتمالا میخوان یه بازی هم سبک ماریو بدن،با انگشت هدایتش کنیم:D
ولی میتونست بگه سبک و هیجانش با اون یکی و ما سبک کژوال رو هدف قرار دادیم،نه اینکه بگه ماریو و Kinect یکین:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر