Kinect در حالت ایستاده، نشسته و هر حالتی بین این ها قابل استفاده است!

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
Kinect در حالت ایستاده، نشسته و هر حالتی بین این ها قابل استفاده است!

98f56533v85av4j5juif.png

حتماً به خاطر دارید که مدتی پیش شایعاتی در خصوص این که کینکت فقط حالت ایستاده را پشتیبانی میکند به وجود آمده بودند.
خالق ارشد کینکت، Kudo Tsunoda اعلام کرده است که کینکت در حالت نشسته هم "کار میکند" و ادعا کرده که سازندگان بازی های ویدئویی "در حال حاضر" میتوانند بازی هایی بر اساس نشستن برای کینکت عرضه کنند.
و گفته که "من فکر میکنم که سازندگان باید بازی هایی را بسازند که کاربر کارهایی که لازم است را انجام دهد، مثلاً اگر میخواهید Kinect Sports بازی کنید و احتیاج به دویدن دارید، نباید که نشسته آن را انجام دهید!"

'اینجا رو نگاه کن، من یه تلویزیونی ساخته ام که واسه ی استفده ازش احتیاج به ایستادن دارید!'
پس از شایعاتی که بعد از 2010 E3 در خصوص مشکل کینکت در حالت نشسته از سوی IGN اعلام شد، رئیس تولید XBox، ارون گرینبرگ (Aaron Greenberg) گفته بود که کینکت از هر حالتی پشتیبانی میکند.

کودو سانودا همچنین افزوده که : "چیزایی توی اکس باکس لایو مثل تماشای فیلم و گوش دادن به موسیقی و ... وجود دارند که احتیاج به نشستن دارن، هیچ کسی دوست نداره که بگی 'اینجا رو ببین، من یه تلویزیونی ساخته ام که واسه ی نگاه کردن بهش احتیاج به ایستادن دارید!' و اینا کارایی هستن که کینکت ازشون پشتیبانی میکنه!"

وی گفته که "نشستن و ایستادن حالت های هستن که کینکت قطعاً از اونها پشتیبانی خواهد کرد و سازندگان میتونند بازی هایی بسازن که هم نشسته باشن و هم ایستاده و هم هرحالتی که بین اینها باشه؛ همه ی اینا کار میکنن."

'فقط ایستادن و نشستن نیست که!'
وقتی مستقیماً از سانودا پرسیده شده که آیا سازندگان "همین الان" میتونن بازیی در حالت نشسته بسازن، جواب داد که:
"بله. اگر شما رونمایی Kinectmals رو توی E3 ببینین متوجه میشین که درختر بچه ی بازی کننده میتونه با حیواناتش دراز بکشه و بازی کنه! فقط نشستن و ایستادن نیست که هر حالتی از پریدن گرفته تا ایستادن و نشستن و خوابیدن: همه شون به خوبی کار میکنند!"

نظرات گرینبرگ و سانودا در مقابل نظرات افرادی است که گفته بودند کینکت در حالت نشسته و خوابیده کار نمیکند.
منبع: VG247
باتشکر.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: nihilnigritude

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
من که بازی کردم تقریبا جلوی تلویزیون ایستاده بودم و یک نفر هم بغل دستم بود که دونفری بازی میکردیم. اینه که فکر کنم اون محدودیت فضا که میگفتن 4 متر و اینا رو برداشته اند.
احتمالا گفتن 4 متر که اگر خواستید کاراته بازی کنید، چیزی نشکنه :d
...........................................................
پس شما کارت خیلی درسته که نیومده بازیش کردی !:d
خوشا بحالت...:)!
کینکت وسیله ای بفروش بنظر میرسه...

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
...........................................................
پس شما کارت خیلی درسته که نیومده بازیش کردی !:d
خوشا بحالت...:)!
کینکت وسیله ای بفروش بنظر میرسه...
چرا اطلاعات ندای حرف می زنی؟آقا هومن(درست گفتم؟)تو آلمان هستند رفته بودند GC!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر