Killzone: Shadow Fall | PSN

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
مپ های مزخرفی داره. تو death match فقط Forest و Remains خوبن. بقیه چرتن، بازیکن های دو طرف تو یه جای کوچیک جمع میشن از اینور به اونور نارنجک پرت می کنن و به رگبار میبندن. یعنی اند نوب بازی... من که دیگه خسته شدم ازش...
دقیقا
نوب بازیه نوب بازیه
من 10 دقیقه بازی کردم و اومدم بیرون

Kiaa

کاربر سایت
Apr 26, 2012
3,557
نام
کیارش
مپ های مزخرفی داره. تو death match فقط Forest و Remains خوبن. بقیه چرتن، بازیکن های دو طرف تو یه جای کوچیک جمع میشن از اینور به اونور نارنجک پرت می کنن و به رگبار میبندن. یعنی اند نوب بازی... من که دیگه خسته شدم ازش...

deathmatch همینه دیگه. توش تاکتیک و این حرفا زیاد مهم نیست. تو بتلفیلد هم ملت یه نقطه از مپ رو گیر میارن همدیگه رو جرواجر میکنن.

مشکلات بازی نبود Clan و Squad و سیستم رنکینگ درست حسابیه. مشکل دیگه ای نداره جز اینکه همون مپ Remains دقیقا اسکی شده از یکی از مپ های کیلزون 3 :D

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173
من که گفتم واقعا مولتی مضخرفی داره

این بازی کلا نه ارزش خرید برای سینگل داره نه برای مولتی ، فقط گرافیک داره

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
فقط از من اینطوریه یا از همه؟
توی تمام بازیها و همینطور KZ3، یادمه وقتی کسی را میکشتیم یا حرکتی میزدیم قشنگ پوینت روی صفحه میومد، مثلا مینوشت Headshot و 10 پوینت میداد، یا مینوشت Kill folani و 100 پوینت میداد، اما توی SF اینطوری نیست
مثلا من یه مچ بازی کردم تیر میزدم ولی چیزی نمینوشت، و چند بازی هم کشته شدم منم فکر کردم لگ دارم و هیچکس هیچیش نشده... حالا رفتم دیدم که من 2 تا نایف داشتم و یه هدشات و درمجموع 7 تا کیل ولی هیچ کدوم را نفهمیدم و به جز گوشه پایین سمت پچ بازی که ریز نوشته میشه و رد میشه جایی دیگه نبوده
من باگ دارم یا بازی اینطوریه؟

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
فقط از من اینطوریه یا از همه؟
توی تمام بازیها و همینطور KZ3، یادمه وقتی کسی را میکشتیم یا حرکتی میزدیم قشنگ پوینت روی صفحه میومد، مثلا مینوشت Headshot و 10 پوینت میداد، یا مینوشت Kill folani و 100 پوینت میداد، اما توی SF اینطوری نیست
مثلا من یه مچ بازی کردم تیر میزدم ولی چیزی نمینوشت، و چند بازی هم کشته شدم منم فکر کردم لگ دارم و هیچکس هیچیش نشده... حالا رفتم دیدم که من 2 تا نایف داشتم و یه هدشات و درمجموع 7 تا کیل ولی هیچ کدوم را نفهمیدم و به جز گوشه پایین سمت پچ بازی که ریز نوشته میشه و رد میشه جایی دیگه نبوده
من باگ دارم یا بازی اینطوریه؟

این بازی تمام امتیازاتی که بدست میاری رو با هر Kill, Headshot, melee و غیره رو روی صفحه بهت نشون میده، مشکل از خودته شاید باگ داره شایدم سرعتت خیلی پایینه واقعا اون کارایی که میبینی انجام میدی رو داری انجام نمیدی توی Real time ,

- - -ویرایش - - -

من که گفتم واقعا مولتی مضخرفی داره

این بازی کلا نه ارزش خرید برای سینگل داره نه برای مولتی ، فقط گرافیک داره

تو این برهوت بی بازی ای از هیچی بهتره.....از COD , AC و Knack خیلی بهتره....فقط Battlefield حالت آنلاین قویتری داره اونی که دنبال تکنفره هست باید KZ رو بخره ولی خب بخش چند نفره اش بخاطر نبود Ranking یکم خسته کننده میشه، فعلا توی بازیهای PS4 بهترین Option هستش چون هم تکنفره نسبتا خوبی داره(به نسبت بقیه اول شخص های توی بازار) و هم آنلاینش میتونه یه ماه سر آدم رو گرم کنه.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
اقا مگه برای انلاین اکانت پلاس تمیخواد؟؟من رفتم وصل شد..
Manutd4love اد کنید

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk 2
فعلا سرورها قاط زدن برو حالشو ببر چند ساعت دیگه میفهمه پلاس نیستی نمیذاره واردشی دوباره

Night Ghost

کاربر سایت
May 30, 2007
42
نام
میثم
Free Maps های جدید هم اومدش .
1.2 گیگ هست حجم DLC و دو تا نقشه داره The Hangar وThe Cruiser .
از نقشه The Cruiser اصلا خوشم نیومد تو در تو همش تونل هست با اینکه مشخصه روش واقعا کار شده .
ولی The Hangar از نظر فضا به نظرم خوب بود .

بازی کلا شاید 3-4 تا نقشه قابل بازی داشته باشه که The Forest و The Station و الانم The Hanger .

من امروز بخاطر این نقشه های جدید بازی رو دوباره انجام دادم کلا به نظرم بد نیست نقشه ها.

ولی خوب امروزGuerilla Games یه DLC با نام The Insurgent Pack پولی جدید معرفی کرد . در این DLC قرار یک Class جدید به بازی اضافه بشه به همراه یک مد جدید بازی +سه تا سلاح جدید+ Ability جدید (3تا ) + 2 تا نقشه جدید
اسم کلاس جدید The Insurgent هستش که دارای دو قدرت جدید با نام های Hack و Steal هست . Steal میتونید سلاح های دشمن های کشته شده را بدزدید و حالت Hack هم روبات های دشمن ها رو میتونیم برای خودمون کنیم .
درضمن این سه قدرت سه کلاس قبلی E-Pulse emitter, Tactical Echo Emitter و Guard Drone اضافه میشن.
درمورد مد جدید حالت Elite به کمپیج اضافه میشه .
DLC پولی هست اما برای کاربرهای Season Pass دار رایگانه .

در کل به نظرم Guerilla Games کم کم داره پی میبره به مشکلاتش .. اما اینکه پولیه بحثش جداست .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر