Killzone Mercenary

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
بامزه میگم برنامه خوب که اینکارو بکنه چی هستش!
نمک پاشی تو بازیسنتر مد شده!
به عبارتی اصلا مشکل من نیست که حرف منو یا رامتینو باور نمیکنید ، حجم ویدیو رو هم هرچقدر کم کنم کیفیت پایین تر میاد . یه هههفتهدیگهخودتون بگیرید بازی کنید و من تا عرضه بازی هیچ کاری تو این تاپیک ندارم( نه صرفا بخاطر بامزگی بعضی دوستان )

آخرین ویرایش:

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
[video=aparat;nMSJR]http://www.aparat.com/v/nMSJR[/video]

کیفیت ویدیو افتضاح هستش ! اوایل بازی داشتم با کارگردان دعوا می کردم دوربین رو درست بگیره یکم بد شد .
هدف فقط آشنایی با گیم پلی هست کیفیت ویدیو جالب نشد .

.:miladamiri:.

کاربر سایت
Oct 19, 2012
1,867
نام
میلاد
[video=aparat;nMSJR]http://www.aparat.com/v/nMSJR[/video]

کیفیت ویدیو افتضاح هستش ! اوایل بازی داشتم با کارگردان دعوا می کردم دوربین رو درست بگیره یکم بد شد .
هدف فقط آشنایی با گیم پلی هست کیفیت ویدیو جالب نشد .

دارم دانلودش میکنم:)
...
فکر کنم فردا یا پس فردا بتا عمومی میشه:d:)
...
دانلود شد الان میبینم.
..
دارم میبینم
واقعا دست کسی که داره فیلم میگیره درد نکنه:|:d
نصف انگشتش تو صفحه هست:d
..
چه خوب اصلا لگ نداشت:)

آخرین ویرایش:

soheilkitty

کاربر سایت
Sep 27, 2012
411
نام
soheil
منم چند روزی هست دارم بتا بازی میکنم .کنترل بازی خشکه بعد چند ساعت عادت میکنید اما به هیچ وجه به سطح ایده ال نمیرسه. نشونه گیری سرعت لازم نداره و یه کم کند هست و تو مولتی به کشتنت میده اگه دقت کافی نداشته باشی .گرافیک خوبه.گیم پلی خوبه .اگه مپ های دیگه بازی ام اندازه این مپ بتا باشه نمیشه ازش لذت کافی برد به نظرم مپش کوچیکه. مطمئنا بخش داستانیش خیلی بهتر باید باشه و در کل با همه این چیزا نمیشه از این بازی گذشت .منکه حتما می خرمش . :d در کل بازیه خوبیه :x

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
نقشه هاش اتفاقا کوچیک نیست ! بهتر بود بزرگتر بود یکمی ولی مشکل زیاد نداره کنسول دستی هستش
فقط 2 - 3 بار بود که درست پشت سر دشمن ظاهر میشدی

من الان گیم پلی دستم اومده راحت بازی می کنم .

چند تا نکته مخفی :

برای دویدن می تونید به جای دکمه O از تاچ پشتی استفاده کنید روش استفاده :
یک بار پشت تاچ بکوبید سپس دوباره بکوبید و نگه دارید .

کاور گیری هم که گفتم دکمه O رو نگه دارید تا بشینه برید به سمت کاور خود به خود کاور می گیره .

الان فقط دو چیز اذیت می کنه من رو :

1 - کاور گیریش
2 - Melee attack ها
+ کمی تا حدودی باز کردن شیلد ها ( خیلی طول میشکه باز کنه )

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
والا ماهم گفتیم بازیش باحاله ولی انتظاراتمونو براورده نکرد همه زدنمون:| هیچی دیگه اینو میگمو دیگه نمیام اینجا:-"

Danteppc

کاربر سایت
Dec 29, 2008
995
کلا killzone کنترلش متفاوته اگه یه مدت بازی های دیگه برید عادت بش سخته. من که تصور نمیکنم انقدر بد باشه کنترلش.

Sent from my iPhone using Tapatalk

soheilkitty

کاربر سایت
Sep 27, 2012
411
نام
soheil
والا ماهم گفتیم بازیش باحاله ولی انتظاراتمونو براورده نکرد همه زدنمون:| هیچی دیگه اینو میگمو دیگه نمیام اینجا:-"

شروین دیشب چرا بازی leave کردی تازه داشت حال میداد با 79 به 25 بردیمشون :d من تازه دیشب فهمیدم پازل vanguard چطوری باید حل کرد بعد انتخاب ایتم باید بعدش رو دایره وسطیه تاچ کنی .دیگه 7 تا vanguard خنثی کردم تو گروهم اول شدم بهم 4500 تا پول داد اینطوری میتونی به سرعت اپدیت کنی خودتو :p ایندفعه می خوام rocket launcher بخرم .one shot=die :d

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
ونگاردو من همون اولین بار که بازی کردم فهمیدم چیه:| دیشب بازی منو کیک کرد:)) بخاطر اینترنتم نمقدونم جه مرگش شده! سهیل دیدی طرفو چچطوری نایف کردم بعد یهویی بخاطر اینترنت از دره پرت شدم پایین:|

soheilkitty

کاربر سایت
Sep 27, 2012
411
نام
soheil
ونگاردو من همون اولین بار که بازی کردم فهمیدم چیه:| دیشب بازی منو کیک کرد:)) بخاطر اینترنتم نمقدونم جه مرگش شده! سهیل دیدی طرفو چچطوری نایف کردم بعد یهویی بخاطر اینترنت از دره پرت شدم پایین:|

اره من اومدم کنارت وایسادم می خواسم screen shot begiram :d یهو دیدم نیسی

.:miladamiri:.

کاربر سایت
Oct 19, 2012
1,867
نام
میلاد
21اگست بتا برای پلاس ریجن 2 باز میشه! 28ام هم بصورت کاملا عمومی رو PSN قرار میگیره. سوم سپتامبر هم بتا برای همه بسته خواهد شد تا 2-3 روز بعدش بازی ریلیز بشه:d

هی من میگم یکی قبلا گفته بود تاریخ عمومی شدنو ولی پیدا نمیکردم:d
الان پیدا شد:d
مرتضی بود:|:d
28 aug عمومی میشه:d
یعنی دقیقا چه ساعتی؟
کی اپدیت میشه استور؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر