Killzone Mercenary

.:miladamiri:.

کاربر سایت
Oct 19, 2012
1,867
نام
میلاد
2 سال گذشته چی دیگه پا بگیره ! کل عمر کنسول 3 - 4 سال هست .
ویتا آخرین امید به ویتاست و اگه خراب کنه جای بازگشتی نداره
احتمالا اولین و آخرین Killzone ویتا باشه احتمالش خیلی کمه در آینده شاهد Killzone جدید روی ویتا باشیم .

اسکرین شات هایی که بیرون میداد گرافیک زمین تا آسمون با واقعیت فرق داره .

امروز توی آنلاین یه دستگاهی مثل AC30 توی COD گرفتم با هواپیما موشک می زدی خیلی جالب بود دشمن ها رو نشونه می گرفتی روی هوا با تاچ شلیک می کرد .

مگه تدیده بودی؟
تو تریلر دومی که از بازی نشون دادن بود.
صفحه سیاه سفید میشه بعد از بالا موشک میزنی دیگه درسته؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
برای بار دوم که بازی کردم هم سرور بهتر بود هم 14 تا کیل گرفتم:-"
ولی کنترل بیش از حد سنگینی داره! من کیلزون2رو اکثر ویدیوهاشو دیدم 3رم بازی کردم انقدر خشک نبود سه ش:D
ولی در کل زیاد دنگو فنگ نداره! فیلم میگیرم از بازیم میذارم تو آپارات براتون:)
Killzone 3 کلا کنترلش خیلی سبکتر بود نسبت به 2 ! 2 باحالیش همین سنگین بودنش بود که حس واقعی تیر اندازی و اسلحه نگه داشتن میداد. کلا سری killzone توی شوتر بحثش از cod و bt جداست ! اثلا من با همینش هم حال میکنم که mercenary خیلی بیشتر به 2 نزدیکه !!!!! کیلزونتره . این اخری 3 بد نبود اما یک سری از چیزهای جالبش مثل اتمسفر سرد و تاریک از دست داده بود و یا همین shadowfall هم که بیشتر شبیه یک بازی برای به رخ کشیدن قدرت ps4 هست تا killzone .

2 سال گذشته چی دیگه پا بگیره ! کل عمر کنسول 3 - 4 سال هست .
ویتا آخرین امید به ویتاست و اگه خراب کنه جای بازگشتی نداره
احتمالا اولین و آخرین Killzone ویتا باشه احتمالش خیلی کمه در آینده شاهد Killzone جدید روی ویتا باشیم .

اسکرین شات هایی که بیرون میداد گرافیک زمین تا آسمون با واقعیت فرق داره .

امروز توی آنلاین یه دستگاهی مثل AC30 توی COD گرفتم با هواپیما موشک می زدی خیلی جالب بود دشمن ها رو نشونه می گرفتی روی هوا با تاچ شلیک می کرد .
psp که حدودا 6-7 سال توی بازار بود !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 3-4 سال ؟؟؟ 3-4 سال برای هیچ کنسولی کافی نیست واقعا ...
فکر نکنم حالا حالاها شاید عرصه های جدید توی صنعت Handheld باشیم. حالا تا 3-4 سال دیگه 3ds و vita هستن. ادامه بازار handheld برای sony خیلی فعلا دوشواره ! باید همین ویتا رو قدرت ببخشه ....

نه فکر نکنم. اگر از نظر بازی Shooter درست حسابی باشه احتمال زیاد دوباره شاهدش خواهیم بود ! تنها fps هست که سونی فعلا داره . resistance که فکر کنم فعلا پروندش بستس.

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
اولا ویتا 1.5 ساله که اومده دوما یه کنسول بازی عمرش بستگی به شرکت سازندش داره که تا کی ساپورتش کنه مثلا ps3 یا psp حدود 6 ساله که اومدن بیرون ps3 که هنوز بازی های زیادی براش قراره بیاد متاسفانه vita فقط کمبود بازی AAA داره یا اینکه گند میزنن به بازی های AAA مثل cod که خیلی افتضاح بود فعلا که شاهد کالکشن هستیم خدا خودش به ما کمک کنه:(

lol3376

کاربر سایت
Jul 5, 2013
14
نام
پوریا
این hunter lord نمیدونم سر چی انقد با ویتا پدر کشتگی داره هنوز که killzone mercenary نیومده انقد میگی بده اینی که داری بازی میکنی بتاست .اصلا بد باشه انقد نیا بزن تو ذوقمون:|مهم اینه که همه خوششون اومده از این بازی.بعدشم fps دیگه ای سراغ داری بهتر از این برا ویتا:)

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
برای بار دوم که بازی کردم هم سرور بهتر بود هم 14 تا کیل گرفتم:-"
ولی کنترل بیش از حد سنگینی داره! من کیلزون2رو اکثر ویدیوهاشو دیدم 3رم بازی کردم انقدر خشک نبود سه ش:D
ولی در کل زیاد دنگو فنگ نداره! فیلم میگیرم از بازیم میذارم تو آپارات براتون:)

کیل زان کلا نشونه گیری و ایمینگ داغونی داره من تا آخرین مرحله کیل زان 2 نتونستم عین آدم نشونه گیری کنم وقتی آنالوگو میدی چپ کراس هیر تو بازی یه ساعت بعد میره چپ!باز تو کیل زان 3 بهتر شده بود ...هم فریم پایین هست هم ایم اسیست درست حسابی نداره ولی واسه ویتا باید حتما بزارن....برخلاف کیلزان کال آو خیلی روون هست حتی همین کال آو ویتا ایمینگ روون و خوبی داره...

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
ایول همین رو بگو ما تو این شرایط حساس با کمبود بازی برای عشق من ویتا روبه رو هستیم اون وقت این دوستان همین یه بازی که همه ازش تعریف کردن رو از ایراد میگرن من تو کف این بازی هستم این قدر به این بازی گیر ندین میگن گرافیک بازی خوبه درکل مشکلی نداره فقط بازی پر از مشکله خواهش میکنم بعد از اومدن بازی نظر بدین

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
من کی گفتم بده ؟ :|

مشکلاتش رو گفتم آخرشم گفتم بازی معمولی و خوبی هستش
این صحبت هایی که می کنیم رو Bookmark کنید فردا نقد های Gamespot و IGN منتشر شد صحبت می کنیم .
شروین هم بازی کرد گیم پلی بازی رو تایید کرد خشکیش.
با سیستم افتضاح کاور گیریش هم آشنا شدید یه Party راه می ندازیم .
بعد پوریا می دونستی Hunter Lord همون Dark hunter هست :d

اینایی که می گن من بد می گم یادشون باشه ( من که بد نگفتم مشکلاتش رو گفتم )

.:miladamiri:.

کاربر سایت
Oct 19, 2012
1,867
نام
میلاد
من یادمه وقتی میخواستم killzone 2 رو برم اولش چون نشونش تند بود نمیتونستم دقیق بزنم
اما یکم که بازی کردم دستم عادت کرد
این هم همینجوری هست...
یکم بازی کنیم دستمون عادت میکنه.

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
بعد پوریا می دونستی Hunter Lord همون Dark hunter هست :d

پس تو قبلا اسمت این بود نکه عکس یه داف تو این سریاله رو گذاشته بودی به جا نیاوردم در هر صورت ایقدر این بازی رو خورد نکن از ما گفتن:-$

آخرین پست من اینجا بود تا زمان انتشار رسمی بازی

آخرین ویرایش:

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
چرا من فکر میکنم لحن صحبت کردنت اینقدر تنده اگه ناراحت شدی شرمنده =(( ولی این عکسی که زدی با این حرف من فرق داره تازه در رابطه با بازی که میگی من بازی رو خورد نکردم یه کلمه مثبت از بازی میگی ده کلمه منفی این عکس ها که گذاشتی چیز دیگه ای میگفتن:horse:

lol3376

کاربر سایت
Jul 5, 2013
14
نام
پوریا
اه اه اه تویی رامتین:X خو داش همه امیدم این killzone ه بعد تو هی میای نکات منفیشو میکنی تو چشممون بخدا fps بهتر از این دیگه برا ویتا نیومده بعد اونقدری که تو میگی هم بد نیست رامتین .حالا ناراحت نباشی از دست من برا 1 بازی :D

- - -ویرایش - - -

شروین تو هم هی بیا پارتی بگو عجب بازیه بعد بیا اینجا بگو بده:D .راستی فیلمشو upload کردی اپارات؟

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
دیگه نرفتم تو بازی از اون موقع ، دوستان ماها نه از کسی برای تبلیغ پول مسگیریم نه از کسی پولی برا ضد بازی تعریف کردن میگیریم! چیزی که نا دو نفر تو بتا دیدیم این بود ، خیال نکنید فقط شماها ویتا دارید یا بازی موردعلاقه شماست فقط ماهام فنش هستیم ولی جذب نشدیم! کنترل بازی بده! هرچقدرم بازی کنی و عادت کنی بده فردا گیم اسپات ایکونشم ممیدهولی خوب ظاهرا شبیه به 2ش هست کنترلش.گفتم که گرافیکش فوق العاده ست ولی بازیش منو جذب نکرد!
اگرم فکر میکنید ماها دروغ میگیم اصلا بحث نکنید خودتون بگیرید ببینید درضمن فاصله بتا تا ورژن اصلی اونقدری نیست که بخوان تغییرات گسترده ای اعمال کنن تو بعضی چیزا منو هم وواقعاداغونه:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر