Killzone Mercenary

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
بازیش تو single player قویه ولی واقعا بدون multiplayer بازیش ارزش پولشو نداره

اگه می خواید بخرید حتما با کد آنلاین باشه که بتونید مولتی بازی کنید

بازیش انلاین پس نداره اصلا و free هست ... ولی فکر نمیکنم کمپینش انقدر بد و بی ارزش بوده باشه که بگیم بازیش ارزش پولشون نداره به خصوص که مراحل رو با کنتراکت ها رد کنی وعملیات هاش رو انجام بدی خیلی سرگرم کنندش میکنه .. ... البته من خودم 9 دلار خریدمش شاید اگه 40 دلار داده بودم با شما هم عقیده بودم

mostafasaeedix

کاربر سایت
Mar 5, 2014
77
نام
مصطفی
سلام دوستان من تازه یه ویتا باندل کیلزون گرفتم و کد دانلود کیلزون هم همراشه ولی هر چی کد رو میزنم میگه که کد اشتباه هستش جعبه ویتا کاملا پلمپ بود و لاک روی کد هم نخراشیده شده بود وقتی که گرفتم. کسی هست راهنمایی کنه اینجا؟؟؟؟

• Like
Reactions: Sega_genesis

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
سلام دوستان من تازه یه ویتا باندل کیلزون گرفتم و کد دانلود کیلزون هم همراشه ولی هر چی کد رو میزنم میگه که کد اشتباه هستش جعبه ویتا کاملا پلمپ بود و لاک روی کد هم نخراشیده شده بود وقتی که گرفتم. کسی هست راهنمایی کنه اینجا؟؟؟؟

احتمالا دستگاه ریجن 2 گرفتی که کد داخلش هم 100% برای اکانتای ریجن 2 کار میکنه. اگه اکانتت آمریکاست که کار نمیکنه.

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین

احتمالا کد دانلود بازی با ریجن اکانتتون یکی نیست!
تا اونجایی که من اطلاع دارم باندل های کیلزون توی ایران ریجن 2 هستن در نتیجه کد دانلود باید برای ریجن 2 باشه و احتمالا اکانت شما ریجن دیگه مثلا 1 هستش!

برای دانلود باید دستگاه رو فرمت کنید و اکانت جدید بسازید.

یه احتمال دیگه هم اینه که باندل خریداری شده قبلا باز شده و کد زده شده (دست دوم هستش دستگاه)

• Like
Reactions: Sega_genesis

mostafasaeedix

کاربر سایت
Mar 5, 2014
77
نام
مصطفی
احتمالا دستگاه ریجن 2 گرفتی که کد داخلش هم 100% برای اکانتای ریجن 2 کار میکنه. اگه اکانتت آمریکاست که کار نمیکنه.
شانسه مارو ببین ! یبار خواستیم سود کنیم باندل گرفتیم !! که اینم اینجوری گذاشتش تو ریشمون :l

- - -ویرایش - - -

احتمالا کد دانلود بازی با ریجن اکانتتون یکی نیست!
تا اونجایی که من اطلاع دارم باندل های کیلزون توی ایران ریجن 2 هستن در نتیجه کد دانلود باید برای ریجن 2 باشه و احتمالا اکانت شما ریجن دیگه مثلا 1 هستش!

برای دانلود باید دستگاه رو فرمت کنید و اکانت جدید بسازید.

یه احتمال دیگه هم اینه که باندل خریداری شده قبلا باز شده و کد زده شده (دست دوم هستش دستگاه)
نه همونطور که گفتم لاک روی کد نخراشیده شده بود و پلمپ بود کلا. کد به ریجن اکانتم نمیخوره متاسفانه :l

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام... دوستان کسی تا حالا مشکل سیو کردن داشته تو کیلزون؟ واسه من هر سری که میام بیرون باید دوباره از اول برم مراحلو...
مراحل رو باید تا اخر بری که save بشه. اول بازی این رو میگه . بازی مشکل نداره
به خاطره challenge ها مراحل رو یه جوری ساختن که speed run بشه 10 الا 15 دقیقه ای تمومشون کرد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر