Killzone Mercenary

توی اون مجله گفته بودن بازی از لحاظ بصری ( گرافیکی ) از uncharted بهتره مگرنه نمیشه این دو بازی رو با هم مقایسه کرد ... از نظر داستانی هم از همین الان معلومه این بازی چیزه خاصی نداره ... بیشتر بایستی شامل به پایان رسوندن Contract ها بشه و بس ... باید امیدوار باشیم بخش single و shooter بازی هم در کناره گرافیکش خوب باشه .... با
باز داشتن یک Gameplay عالی و گرافیک میتونه به سازنده های Third Party ثابت کنه پتانسیل ویتا بالاست .... به نظر من کلا امسال این سه بازی TearAWay - Killzone - Soul Sacrifice اگر خوب باشن میتونن به فروش بیشتر ویتا کمک کنن.
والا نوشته بود از هر لحاظ :d
ولي با توجه به داستان بد شماره ي 3 اين ها احتمالا ديگه روي داستان كيلزون بيشتر كار مي كنن حالا بايد تريلر داستاني بياد
گرافيكش هم محشر بود تازه اول راهه ويتا بعد بازي با اين كيفيت روش مياد ديگه اخر نسل حتما گرافيك خوفي مياد روش

سپتامبر میاد میشه حدود 7 ماه دیگه!!!
راستی تریلر جدید و اسکرین شات ها رو از دست ندید همه شون ریل تایم و گرافیک خود بازی هستن

یادم نمیاد اینو دیده باشم یا پرسیده باشم :دی
بازی مولتی داره دیگه ؟ اگه اره صد در صد میخرمش!
چندم میاد؟ ( تاریخ میلادی رو لطفا ندید :) )
آره مولتی پلیر هم داره و بازی تایید شده که دارای 6 مپ و 3 مود مختلف هست.

همین طور 9 مرحله تو بخش داستانی داره و همین طور شامل کانترکت های اضافه ای هم میشه و میگن که یک کیلزون کامل و تمام عیار رو می خوان برای ویتا آماده کنند.

تاریخ انتشارش هم 17 سپتامبر هست که اواخر شهریور ماه میشه!

آره مولتی پلیر هم داره و بازی تایید شده که دارای 6 مپ و 3 مود مختلف هست.

همین طور 9 مرحله تو بخش داستانی داره و همین طور شامل کانترکت های اضافه ای هم میشه و میگن که یک کیلزون کامل و تمام عیار رو می خوان برای ویتا آماده کنند.

تاریخ انتشارش هم 17 سپتامبر هست که اواخر شهریور ماه میشه!

تاریخ داره؟ کی تاریخش رو اعلام کردن؟

تاریخ داره؟ کی تاریخش رو اعلام کردن؟
تو هفته پیش هم یک سری اطلاعات از یک مجله اومدش بیرون و بعدش هم که تو بلاگ خود سونی آپدیت شد و یک مصاحبه هم من تو GT دیدم با یکی از اعضای اصلی استودیو انگلیسی بازی که این اطلاعات رو توش داد در مورد تعداد مراحل و این حرف ها. به شخصه امیدم خیلی زیاده به این بازی و اگه واقعا رو گرافیکش کار بشه و یه گیم پلی روون هم ازش در بیارن بازار ویتا رو میترکونه!

353174.gif

یعنی خراب اعتماد به نفس سازنده های بازی شدم با این حرکتشون:دی

بچه ها یه سوال.
بنظرتون با سرعت 128میشه مولتی زد?اگه فقط با ایرانیا بازی کنم چی?
عموما سرورای کیلزون خوبن?بتل3 سرورش بینظیره...با 128مشکل ندارم توش...اینم اگه اینجوری باشه صددرصد ارزش خرید داره!
.............................
شماها هم مثل من کیلزونو با رزیستنس اشتباه میگیرین?
ببخشید اف تاپیکه:دی ولی ارزش داره رزیستنسو اجاره کنم?
تروفی دهیش اسونه?یه هفته ای پلات میشه?

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or