Killzone 3 Multiplayer Section

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
درود

شاید باورش سخت باشه ولی انتظارات رو به پایان است و کمتر از 3 هفته دیگر نسخه سوم Killzone این بار زیبا تر، پخته تر و با هیجان تر از قبل منتشر خواهد شد. به علت اهمیت بخش Multiplayer در این بازی و کیفیت بسیار بالای بخش چند نفره این بازی قطعا نیاز به یک محیط اختصاصی برای این بخش ملموس خواهد بود. به هر حال تمامی صحبت ها و قرار های بخش چند نفره بازی اعم از Competitive و Cooperative در این Section پرداخته خواهد شد.

نکته مهم دیگر این که این تاپیک رو با تاپیک کلن Persian Zone اشتباه نکنید. این تاپیک عمومی و برای تمام اعضا بازی سنتر است و تاپیک Persian Zone صرفا برای اعضا این کلن و بحث های تیم خواهد بود.

ضمنا؛ دمو مولتیپلیر بازی فردا سوم فوریه برای تمام کاربران PlayStation منتشر خواهد شد و می توانید راحع به این این دمو نیز در همین تاپیک صحبت کنید ...

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
خوب دوستان دیدم بد نیستش حالا که داریم به اومدن بتای مولتی پلیر نزدیک میشیم توضیحات کامل و جامعی رو تو این زمینه در اختیارتون بزارم. برای همین تو این 1-2 روز مشغول جمع کردن اطلاعات و ترجمه و ... بودم و دوست خوبم محمد هم وظیفه ساخت عکس ها رو به عهده گرفته بود که بالاخره با تلاش زیاد این مطلب رو قبل از اومدن بتای بازی به دست شما رسوندیم. امیدوارم که مورد توجه همه شما قرار بگیره و به شناخت شما پیرامون سلاح ها، محیط ها و کلاس های بازی کمک لازم رو کرده باشه.

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
درود

خوب Multiplayer Demo بازی فعلا از Store اروپا قابل دسترس ِ و نکته خیلی جالب این که در 1 ساعت اول 500000 Kill ثبت شده که در نوع خودش جالبه ...

Arman210

کاربر سایت
Apr 26, 2009
714
نام
Arman
قابلیت Resume وجود داره در هنگام دانلود بازی ؟
شرمنده من تا حالا از PSN فایل سنگین دانلود نکردم :d
اره قابلیت RESUME هم داره پس خیالت راحت باشه:d
مرسی ، پس بیشترش رو می ذارم اینترنت رایگان دانلود کنه :d

آخرین ویرایش:

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
دوستان من میرم به اون جایی که سمت چپ بالا صفحه نتیجه دو تیمو زده و سمت راست بالا conection و البته صدایه دریا هم هست و
دیگه از اون جلو تر نمیره . یعنی تنظیم خاصی داره یا شانس من این اینجوریه ؟

Saeed.x360

کاربر سایت
Oct 14, 2006
984
نام
سعيد
دوستان من میرم به اون جایی که سمت چپ بالا صفحه نتیجه دو تیمو زده و سمت راست بالا conection و البته صدایه دریا هم هست و
دیگه از اون جلو تر نمیره . یعنی تنظیم خاصی داره یا شانس من این اینجوریه ؟

من هم چنین مشکلی رو دارم.احتمالا بخاطر ترافیک سنگین و بالایی هست که چون تازه رلیز شده ملت ریختن توش !

ricosev

کاربر سایت
Mar 17, 2009
571
خیلی خوبه ... یعنی واقعا عالیه ... این بتا فوق العاده اس ...نه جدی واقعا خوبه
واقعا با این بتا حال کردم کنترل بازی واقعا عالی شده .. اکشن چند برابر شده گرافیک واقعا زیباست

مپ چه قدر بزرگه ... مپ بتا واقعا بزرگ و خارق العاده اس

کیف کردم من شدید ... حیف که PS3 من چراغ زرد داده خودم تعمیرش کردم ولی معلوم نیست چه قدر دووم بیاره ..
به جهنم بازی رو حتما می گیرم :d

Ezio da Firenze

کاربر سایت
Jul 2, 2008
1,978
نام
Metti
منم بازی کردم ولی خیلی راحت بود راحت میتونی 10 نفری بکشی یه ضرب.
یه سوال الان گرافیک بازی تو نسخه اصلی همینه ؟
یه مشکلی هم که من دارم با موو هست اصلا نمی شه ! نمی دونم چرا خیلی خیلی کنترلش با موو بده.

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
منم تا همین چند دقیقه پیش بازی می کردم. چون خیلی وقت بود شوتر اونم با کنترلر PS3 بازی نکرده بودم یکم سخت بود ولی کم کم بهتر شد. به هر حال من بازی رو نمیگیرم. چون بخش تک نفره اش که چیز خاصی نیست، بخش چند نفره رو هم من فوق فوقش 10 روز بخوام بازی کنم، که این 10 روز رو با همین بتا سر میکنیم!

Saeed.x360

کاربر سایت
Oct 14, 2006
984
نام
سعيد
واقعا دیشب بسی حال داد ! همه چیز فوق العاده بود! از سیستم جدید کنترل بازی هم راضی بودم و بنظرم ایده آل ترین حالت ممکن همین حالتی هست که در بازی پیاده شده هم کمی اصالت KZ2 رو داره و وزن سلاحها قابل مشاهده هست هم سرعت لازم رو برای Public داره و نمیدونم بعضی از دوستان چرا اینقدر به سیستم کنترل بازی ایراد میگرفتند. باز هم مثل همیشه سرورهای KZ2 عالی بودن و به هیچ عنوان مشکل Ping نداشتم ! البته تو Lobby و هنگام شروع Round یک زمان 15ثانیه مشغول Sync کردن هست ولی چون بتا هست یک چیز طبیعی هستش.

پ.ن : راسیتش از انتخابهای GG مبنی بر استفاده از Map های KZ2 استقبال میشه !:d برهان این قدر غرغر نکن!:d همون بهتر Radec Academy نیست من اصلا ازین Map خوشم نمی اومد!:d

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
باز هم مثل همیشه سرورهای KZ2 عالی بودن و به هیچ عنوان مشکل Ping نداشتم ! البته تو Lobby و هنگام شروع Round یک زمان 15ثانیه مشغول Sync کردن هست ولی چون بتا هست یک چیز طبیعی هستش.
اصلا این برای من سوال شده! همین الان که به سرورهای LBP2 و Uncharted2 که وصل میشدم، مشکل پینگ بالا قشنگ و واضح خودشو نشون میداد، اما توی بتای Kz3 اینطوری نبود. سرورهای Kz2 هم همینطوری بودش و اصلا مشکل پینگ حس نمیشد! کلا من موندم اینا چیکار میکنن که بقیه استودیوها نمیکنن یا نمیتونن بکنن؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر