Killer is Dead | Xbox 360

Turok-71

کاربر سایت
Nov 28, 2009
508
تعجب میکنم تاپیک همچین بازی خوش استیل و پر هیجانی چرا اینقدر خلوته و کسی زیاد استقبال نکرده...

برای اونایی که به سبک سری بازیهای نینجا گایدن که تکه تکه کردن و فوران خون رو دوست دارن این بازی شدیدا پیشنهاد میشه.

ضمن اینکه 6 ساعت برای پایان خط داستانی کم بود که اگه مدت زمانش بیشتر بود دیگه هیچی کم نداشت.

البته در کنار خط داستانی اصلی یک سری ماموریتهای فرعی هم وجود داره که تجربه کردن اونا هم خالی از لطف نیست.

سطح مبارزات چطوره؟؟

مثل NG و DMC قوی و سریع هست؟

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,075
نام
M o h A M a d
سطح مبارزات چطوره؟؟

مثل NG و DMC قوی و سریع هست؟

به اون صورت کومبو زنی نداره ولی شدت حرکات و روان بودن آسیب زدن به دشمنان مخصوصا باس فایتهای بازی بسیار لذت بخش و خوش دست کار شده.

قابلیت Parry کردن هم میتونید در طول مبارزات به کار بگیرید که بهتون کلی Skill و Gold میده.

در ضمن مثل NG و DMC میتونید حرکات و قدرت سلاح هایی که دارید رو آپگرید کنید.

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,075
نام
M o h A M a d
درود
مشکلات اخلاقی در چه سطحی هست ؟ :D
میشه رد کرد یا اصلا باید خودت انجام بدی ؟

مشکلات اخلاقی در ماموریتهای اصلی بازی به هیچ وجه مشاهده نمیکنید.;)

تنها در ماموریتهای فرعی هست که باید با دختری که کنارتون هست اینقدر لاس بزنید تا بهش نزدیک بشید و بعدش که خودتون میدونید.:d

اگه این ماموریت رو اشتباهی مرتکب بشید دختره با یک سیلی آب دار ازتون پذیرایی میکنه.:d

کلا مراحل مخ زنی و لاس زدن با خانم خوشکله ها در نوع خودش به شدت به بقیه توصیه میشه.:x

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
مشکلات اخلاقی در ماموریتهای اصلی بازی به هیچ وجه مشاهده نمیکنید.;)

تنها در ماموریتهای فرعی هست که باید با دختری که کنارتون هست اینقدر لاس بزنید تا بهش نزدیک بشید و بعدش که خودتون میدونید.:d

اگه این ماموریت رو اشتباهی مرتکب بشید دختره با یک سیلی آب دار ازتون پذیرایی میکنه.:d

کلا مراحل مخ زنی و لاس زدن با خانم خوشکله ها در نوع خودش به شدت به بقیه توصیه میشه.:x

امروزم تو مغازه بودم یارو بهم گفت بیا اینا رو تست کن ببین درسته یا نه که من از این فرصت استفاده کردم و مرحله اولو تموم کردم.:D
پس بریم تو کارش ...
:-" :-"

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
منم امروز یکم از بازی رو رفتم... در حد 2-3 مرحله...
میشه گفت اکشن بازی بیشتر از کمبو زنی، بر اساس تاکتیکه...
سعی شده یه جورایی مثل MGR اکشنش سریع و در عین حال تاکتیکی دربیاد... البته این چیزیه که من تا اینجا حس کردم شاید بیشتر بازی کنم نظرم عوض بشه...:-b
داستان بازی هم به شدت غریبه و کلا تو سبک همون کارهای 51 هستش که البته انتظار دیگه ای هم نمی رفت.:d
کاربرد جمله KILLER IS DEAD هم فک کنم اشتباهه. یه جورای احساس می کنم منظورشون اینه: Killer shall die.... یعنی اینجوری به استایل و موقعیتی که می گنش بیشتر میاد...:-/

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
یه تریلر از بازی دیدم ،توش ژاپنی حرف میزدن ولی زیرنویس انگلیسی داشت.خواستم بدونم تو بازی انگلیسی حرف میزنن؟

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
یه تریلر از بازی دیدم ،توش ژاپنی حرف میزدن ولی زیرنویس انگلیسی داشت.خواستم بدونم تو بازی انگلیسی حرف میزنن؟
نسخه های PAL به طور پیش فرض انگلیسی هستن و زبانش قابل تغییره. اگه خواستین می تونین بذارین رو ژاپنی.

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
دوستان بعد شروع بازی نمیشه زبان رو تغییر داد؟ من این چند وقته دیدن انیمه رو بیشتر کردم , تو جو همون زدم زبان ژاپنی!:d
انگلیسی نمیشه گذاشت؟ البته همینجوری هم بدک نی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر