Ken Levine ساخت فیلم Bioshock را متوقف کرد

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
wg05dggp3p8mnmq278k.jpg

Ken Levine رئیس، طراح و نویسنده استدیو Irrational Games در مراسم BAFTA صحبت‌هایی را درمورد چگونگی کنسل شدن، فیلم Bioshock انجام داد.
در 9 ماه می سال 2008 کمپانی Take Two با همکاری Universal Studios ساخت فیلم Bioshock را تایید کردند. این فیلم اتمسفری مانند بازی Bishock استدیو Irrational Games در سال 2007 داشته است، و کاملا وابسته به بازی بود. ادامه ساخت این فیلم به دستور Ken Levine در مارس 2013 به صورت کامل متوقف شد.

Ken Levine گفت:"
کارگردان فیلم Gore Verbinski بود کسی که سری فیلم‌های Pirates of the Caribbean و انیمیشن Rango را کارگردانی کرده بود. Gore فیلم فوق العاده‌ای را قرار بود کارگردانی کند، او بسیار خوشحال بود زیرا اتمسفر فیلم بسیار تاریک بود، چرا که این فیلم با درجه سنی R و خوشونت بالا بود و این درجه برای فیلم ترسناک بود. فیلم‌های با خوشونت و خون ریزی زیاد درجه سنی R را کسب می‌کنند. در این موقع بود که Warner فیلم Watchmen را که درجه سنی R را داشت اکران کرد،ولی نتوانست جایگاه خوبی را کسب کند. راستش را بخواهید من عاشق Watchmen هستم.همه چیز ناگهانی عوض شد، استدیو ما حس خوبی نسبت به این فیلم با درجه سنی R و بودجه‌ای 200 میلیون دلاری نداشت.

او افزود:"
بودجه فیلم ناگهان توسط کمپانی به 80 میلیون دلار کاهش پیدا کرد. Gore نمی‌خواست فیلمی با بودجه‌ای 80 میلیون دلاری بسازد. و زمانی آنقدر نبود که بشود فیلم را با 80 میلیون دلار کارگردانی کرد. بخاطر همین او این پروژه را ترک کرد و اوایل سال گذشته Juan Carlos Fresnadillo برای این فیلم انتخاب شد. او کارگردان فیلم فوق‌العاده 28 Weeks Later بوده و نویسندگی فیلم را نیز John Logan برعهده داشت.Wentworth Miller بازیگر نقش اول فیلم Prison Break(فرار از زندان) نیز در این فیلم هنرپیشه بوده است. Take Two کمپانی است که به صحبت‌های کارکنان خود اهمیت زیادی می‌دهد.
پس آنان به من مراجعه کردند و از من پرسیدند:"
Ken اگر تو بگویی ساخت فیلم Bishock را متوقف کنیم، انجامش می‌دهیم."
من در پاسخ به کمپانی گفتم:"
پس ساخت فیلم را متوقف کنید."
بدین ترتیب بود که ساخت فیلم Bishock بعد از 5 سال متوقف شد.

Levine به فیلم نامه‌نویسی در هالیوود آشنا است، زیرا او قبل از پیوستن به Irrational Games نویسندگی و کارگرداین عناوین System Shock 2 و Bishock را برعهده داشته است.

منبع

آخرین ویرایش:

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
قبلا گفته بودن گُر وربینسکی افسردگی گرفته سر بایوشاک و بیخیالش شده! الان مشخص شده که شر و ور بوده و بودجه هه رو کم کردن و گُر جا زده...

DON MICHAEL

کاربر سایت
Jun 4, 2012
390
نام
علیرضا
کار کاملا هوشمندانه و سنجیده ای بود ! بعید میدونم کسی به اندازه خود Ken Levine تونسته باشه عظمت این شاهکار هنری رو برای ساخت یه اثر سینمایی درجه یک ، درک کنه ! همونطور که قبلا هم دیدیم اقتباس از شاهکاری مثل Silent Hill که از نظر من بیشتر یه فلسفه است تا یه بازی ، چه نتایج افتضاحی رو تو سینما به همراه داشت !
ولی خدایی این احترام گذاشتن Take Two به کارکنان و استودیو های تحت نظرش بی ماننده! بی خود نیست که Rockstar Games و Irrational Games غول های صنعت گیم هستند!!

آخرین ویرایش:

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
معمولاً فیلم‌هایی که از روی بازی ساخته می‌شوند، زیاد موفق نیستند. اما خب در این فیلم، افراد سازنده بسیار مجرب بودند و در این کار تجربه‌های زیادی داشتند. از سوی دیگر ممکن بود به علت کاهش بودجه، فیلم به حدی ضعیف ظاهر بشه که اسم BioShock رو خدشه دار کنه.

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
با اجازتون خبری که خودم از منبع دیگری ترجمه کردم و دیروز می خواستم بزارم تو سایت ولی سایت برام باز نمی شد!

BioShock-Infinite-1-610.jpg
Ken Levine، مردی که BioShock را نوشت، ساخت این فیلم را منحل اعلام کرد.

“Gore Verbinski” کارگردان فیلم های دزدان دریایی کارائیب و مرد آب و هوا (Weather Man) در پشت صحنه ی پروژه، به پیکاری پرداخت تا مطمئن شود این فیلم (R) دارای امتیاز، همانند بازی اش قابل احترام و استقبال می شود یا خیر. استودیوی سازنده در قبال بودجه فیلم کوتاهی کرد و “وربینسکی” از این پروژه دوری گرفت. این استودیو مدیری دیگر را برای این پروژه صلاح دید و همه چیز پیچیده شد و برنامه شروع به سقوط کرد. همه چیز بر سر Levine سقوط کرد تا برای ساخت فیلم به مبارزه بپردازد و همه چیز را متوقف کند و روش دوم را پیش بگیرد.

در مصاحبه ای با Eurogamer، هنگامی که از Levine خواسته شد که در مورد فیلم توضیحاتی بدهد، در جواب گفت: ” یکی از این شرکت های 2K قصد دارد خلاقیت خود را در بین بینندگان به نمایش بگذارد. و به من گفتند اگر می خواهی بکشی، بکش پس من هم همین کار را کردم.” (یعنی متوقف کن)
وی همچنین افزود: “فیلم بر اساس مجوز بازی های ویدئویی به اثبات آنها می تواند موفقیت آمیز باشد. اما من با برگرداندن فیلم به سبک بازی اش، مشکل دارم.”

برداشتی از مطلب:
گور وربینسکی کارگردان سری BioShock به دلیل سردی استودیو برای فیلم، استودیو را ترک کرد و دلیل آن هم مخالفت گروه سازنده با ساخت فیلم از روی بازی، (بر خلاف عقیده گور وربینسکی) بود. در پی آن استودیو کارگردانی دیگر را جایگزین وی کرد که در ادامه کار این فرد رضایت بخش نبود و باز هم تصمیم بر این شد آقای وربنسکی کارگردان شود ولی او جواب منفی داد و آقای کن لوین سازنده بازی مجبور شد تا پروژه ساخت فیلمی اقتباسی شده از این سری را منحل کند!
عکس العمل شما در مورد این حرکت چیست؟

منبع خبری

آخرین ویرایش:

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
با اجازتون خبری که خودم از منبع دیگری ترجمه کردم و دیروز می خواستم بزارم تو سایت ولی سایت برام باز نمی شد!

BioShock-Infinite-1-610.jpg
Ken Levine، مردی که BioShock را نوشت، ساخت این فیلم را منحل اعلام کرد.

“Gore Verbinski” کارگردان فیلم های دزدان دریایی کارائیب و مرد آب و هوا (Weather Man) در پشت صحنه ی پروژه، به پیکاری پرداخت تا مطمئن شود این فیلم (R) دارای امتیاز، همانند بازی اش قابل احترام و استقبال می شود یا خیر. استودیوی سازنده در قبال بودجه فیلم کوتاهی کرد و “وربینسکی” از این پروژه دوری گرفت. این استودیو مدیری دیگر را برای این پروژه صلاح دید و همه چیز پیچیده شد و برنامه شروع به سقوط کرد. همه چیز بر سر Levine سقوط کرد تا برای ساخت فیلم به مبارزه بپردازد و همه چیز را متوقف کند و روش دوم را پیش بگیرد.

در مصاحبه ای با Eurogamer، هنگامی که از Levine خواسته شد که در مورد فیلم توضیحاتی بدهد، در جواب گفت: ” یکی از این شرکت های 2K قصد دارد خلاقیت خود را در بین بینندگان به نمایش بگذارد. و به من گفتند اگر می خواهی بکشی، بکش پس من هم همین کار را کردم.” (یعنی متوقف کن)
وی همچنین افزود: “فیلم بر اساس مجوز بازی های ویدئویی به اثبات آنها می تواند موفقیت آمیز باشد. اما من با برگرداندن فیلم به سبک بازی اش، مشکل دارم.”

برداشتی از مطلب:
گور وربینسکی کارگردان سری BioShock به دلیل سردی استودیو برای فیلم، استودیو را ترک کرد و دلیل آن هم مخالفت گروه سازنده با ساخت فیلم از روی بازی، (بر خلاف عقیده گور وربینسکی) بود. در پی آن استودیو کارگردانی دیگر را جایگزین وی کرد که در ادامه کار این فرد رضایت بخش نبود و باز هم تصمیم بر این شد آقای وربنسکی کارگردان شود ولی او جواب منفی داد و آقای کن لوین سازنده بازی مجبور شد تا پروژه ساخت فیلمی اقتباسی شده از این سری را منحل کند!
عکس العمل شما در مورد این حرکت چیست؟

منبع خبری
ممنون ولی جدیدا یک خبر ترجمه شده باز یهمون خبر رو یکی دیگر باید تو همون تاپیک ترجمش کنه قانون جدیده؟

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
ممنون ولی جدیدا یک خبر ترجمه شده باز یهمون خبر رو یکی دیگر باید تو همون تاپیک ترجمش کنه قانون جدیده؟

قانون نه ولی هرکی زحمتی کشیده باشه می تونه تاپیک بزنه اما اگه تکراری باشه تو تاپیک مربوط اشکالی نداره زده بشه.
در ضمن این خبر رو من دیروز صبح نوشتم ولی چون دسترسی نداشتم به بازیسنتر نتونستم بزنم که شما زحمتشو کشیدید! گفتم این همه وقت گذاشتم براش پس بی نتیجه نمونه.

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
خب خدا رو شکر
کار بسیار نیک و پسندیده ای کرد
درسته کادر پشت دوربین بسیار با تجربه و حرفه ای بودن ولی باز به هر حال ما تا حالا از هیچ فیلمی که قبلا بازی بوده خیری ندیدیم !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر