Kane & Lynch 2 رسما رونمایی شد

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
dog-days1.jpg

IO Interactive رسما اعلام کرد که Kane & Lynch 2: Dog Days در سال 2010 برای PC، PS3 و 360 عرضه خواهد شد. ناشر بازی Eidos می‌باشد.

بازی این بار در دنیای تبه‌کاران شانگهای اتفاق می‌افتد.

Niels Jorgensen، مدیر عامل IO گفت:" گیمر‌ها همیشه به دنبال نوآوری هستند و این دقیقا همان چیزی است که در Kane & Lynch 2 بدست می‌آورند".

وی معتقد است که این بازی با بازخورد خوب گیمر‌های سراسر دنیا مواجه شده است و از انتشار شماره دوم آن اظهار خوشحالی کرد.

در این شماره یک مود مولتی‌پلیر به نام “fragile alliance” نیز وجود خواهد داشت که فعلا اطلاعاتی در مورد آن داده نشده است.

Source

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
یک نیمچه لیک شده تریلر 1 دقیقه ای ازش اومده بیرون-اون کچله میره پشت یک در- میزنه میترکونه میاد بیرون:biggrin1:
اینطوری که دوربین نشون میداد(احتمالا spy دوربینی چیزی بوده اونورا:biggrin1:)

Perspective

کاربر سایت
Sep 10, 2008
1,363
نام
هادی
عجب خبر توپی بود..شماره یکش عالی بود ..از اون بازیهایی بود که با شات گان مخ رو میترکوندی, میپوکید ,تیکه تیکه میشد , خون میپاشید رو دیوارو حالشو میبردی:love:

kane

کاربر سایت
Apr 18, 2007
857
نام
شایان
واقعا قبليش جالب بود؟!
يه كمي نفرت انگيز بود !:biggrin1: البته يه جورايي بدم نبود . با اينكه گرافيك در حد ps2 و گيم پلي در حد متوسط داشت ولي شخصيت اين 2 تا يه جورايي باعث پويايي بازي ميشد. ولي بازم من خوشم نيومد از قبليش . به هر حال 100% پيشرفت تو نسخه ي بعدي وجود داره شايدم يه رقيب سرسخت واسه army of two بشه.

sky

کاربر سایت
Sep 10, 2007
532
نام
علی
شماره یکیش یه جوری بود یعنی نه خوشت میومد نه میتونستی ول کنی چیزی تو همین مایه ها چی گفتم:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر