Kamiya به طرفداران Bayonetta هدیه می‌دهد.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
zgy3ukfc0a6jtokcy3aw.jpg

طراح و کارگردان استدیو Hideki Kamiya رسما اعلام کرد برای طرفداران Bayonetta قبل از عرضه Bayonetta 2 برروی Wii U هدیه‌ای دارد. سال 2009 استدیو Platinum Games اولین بازی خود Infinite Space را برای پلتفرم Nintendo DS عرضه کرد با این حال هیچ کدام از بازی‌های third-person action این استدیو برای پلتفرم‌های Nintendo منتشر نشدند حال این استدیو و Nintendo ناشر بازی Bayonetta 2 در پی ارتقا سطح کیفی Wii U هستند.
Kamiya در توییر خود اعلام کرد تصمیم عرضه نسخه اول بازی برای او نیست. برای این که طرفداران بازی Bayonetta ناراحت نشوند و آنان را از دست ندهد تصمیم دارند با همکاری Sega و Nintendo نسخه اول این عنوان را به صورت دانلودی در Nintendo eShop عرضه کنند چون توان این استدیو فعلا این مقدار است. Bayonetta حالا برای Wii U هم منتشر می‌شود و حتی ممکن است برروی دیسک هم عرضه گردد Platinum Games ممکن است در این نسخه cutscene کوتاه و کمیک داستانی را درمورد بازی به این نسخه اضافه کند.

آخرین ویرایش:

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
من به عنوان فن سوني خيلي خوشحالم كه انحصار Wii u ـه اين بازي...:x
مثلا الان حالم گرفتس Revelation رو دارن رو بقيه پلتفرم ها منتشر ميكنن:(
چه معني دارم ي كنسول دو تا بازي انحصاري به درد بخور نداشته باشه...!!!!؟؟:d
You Know What I Mean...!!!:-"

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,643
نام
سهيل
كاملا بدبهي بود كه قبل از عرضه نسخه دوم بايد نسخه اول هم روي كنسول هاي Nintendo عرضه ميشد تا اونها هم با بازي آشنا ميشدند.

فقط كاشكي يك هديه اي هم به اين طرفي ها بده.حداقل بعد از عرضه روي Wii U.

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
Platinum Games designer and director of the original Bayonetta Hideki Kamiya recently discussed the prospect of possibly re-releasing the game on Wii U ahead of the release of the system-exclusive sequelBayonetta 2.
saying that such a decision would be up to SEGA/Nintendo.

کامیا تایید نکرده، فقط توی توییتر ازش پرسیدن امکان داره همچین اتفاقی بیوفته؟ اونم گفته از سگا و نینتندو بپرسین نه من. هنوز هیچ چیز قطعی نیست :D

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
کامیا تایید نکرده، فقط توی توییتر ازش پرسیدن امکان داره همچین اتفاقی بیوفته؟ اونم گفته از سگا و نینتندو بپرسین نه من. هنوز هیچ چیز قطعی نیست :D
PG should consider a technically proficient eShop release of Bayonetta 1 on Wii U.

;;)
PG باید یه تصمیم هایی در مورد Bayonetta روی eShop بگیره.

اینو ازش پرسیدن، جواب کامیا این بود : "It’s up to Sega or Ninty" !
توی توییتر، وقتی طرف جواب یه نفر رو میده، سوال اون نفر هم توی پست جواب دهنده میاد!
ببین مهدی:

zhjd7fnzo0izkz9umnh.png

اون قسمت قرمز سواله، اون قسمت آبی جواب! حالا باز بگو منبع و اینا! سوء تفاهم جزیی بیش نیست!
biggrin1.gif
حالا بگو مهم اینه منابع تایید کردند.:d
جزئیات مهم نیست مهم اینه منبع چی گفته. منبع حرف من رو می‌زنم نه توییتر:d

آخرین ویرایش:

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
PG should consider a technically proficient eShop release of Bayonetta 1 on Wii U.

;;)

PG باید یه تصمیم هایی در مورد Bayonetta روی eShop بگیره.

اینو ازش پرسیدن، جواب کامیا این بود : "It’s up to Sega or Ninty" !
توی توییتر، وقتی طرف جواب یه نفر رو میده، سوال اون نفر هم توی پست جواب دهنده میاد! :D

---------- نوشته در 10:43 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:35 PM ارسال شده بود ----------

.

حالا بگو مهم اینه منابع تایید کردند.:d

ببین مهدی:

zhjd7fnzo0izkz9umnh.png

اون قسمت قرمز سواله، اون قسمت آبی جواب! حالا باز بگو منبع و اینا! سوء تفاهم جزیی بیش نیست! :D

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
جزئیات مهم نیست مهم اینه منبع چی گفته. منبع حرف من رو می‌زنم نه توییتر:d

باور کن هیچی نیست! :| :D این سایتای نینتندو محور همیشه جوگیر بودن! :| :D

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
باور کن هیچی نیست! :| :D این سایتای نینتندو محور همیشه جوگیر بودن! :| :D
مهم منبع است.بعد این کجای اسمش نینتندو داره؟Cubed3 ؟؟؟:|تا صبح بگو منبع تایید کرده کامیا بگه نگفتم مهم نیست;;)
شما به اون بالای صفحه ی منبع نگاه کنی میبینی همه ی کنسول ها برای نینتندو هستن
yahoo_5.gif
biggrin1.gif
کل خبر سوء تفاهمه و رسمی نیست.
آدم رو به غلط کردن می‌ندازید غلط هردفعه پشت دستم رو داغ می‌کنم خبر نذار ولی نمیشه سو تفاهم باشه نباشه مهم منبع است

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
مهم منبع است.بعد این کجای اسمش نینتندو داره؟Cubed3 ؟؟؟:|تا صبح بگو منبع تایید کرده کامیا بگه نگفتم مهم نیست;;)
شما به اون بالای صفحه ی منبع نگاه کنی میبینی همه ی کنسول ها برای نینتندو هستن ;;) :D کل خبر سوء تفاهمه و رسمی نیست.

آدم رو به غلط کردن می‌ندازید غلط هردفعه پشت دستم رو داغ می‌کنم خبر نذار ولی نمیشه سو تفاهم باشه نباشه مهم منبع است

:| :| :| باو من فقط داشتم شفاف سازی می کردم :( من که گناهی ندارم :crying1: :((

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر