Just Cause 3

260-cover-reveal-610x343-wm.jpg

Developer: Avalanche Studios
Publisher: Square Enix
Platfrom(s): XBOX ONE- PS4 - PC
Release Date: December 1 2015
Geener(s):Action-adventure

عنوان Just Cause 3 بطور رسمی برروی کاور ماه دسامبر مجله gameinformer رونمایی شد.این عنوان قرار است در سال 2015 برای سه پتلفورم Xbox One-PS4 و PC عرضه گردد.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: AchyTunic

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
دوستان یه کمک میخوام در مورد خرید بازی
بازی Just Cause ۳ ارزش خرید داره؟چند تا کامنت زیر پستشو میخوندم که اکثرا میگفتن بعد از یه ذره بازی تکراری میشه و فقط نیم ساعت اولش جذابه.حالا بنظر شما بازی خوبی هست که پاش پول بدم؟

Deadmau5

Joel Thomas Zimmerman
کاربر سایت
Mar 12, 2014
1,359
بازی Just Cause ۳ ارزش خرید داره؟چند تا کامنت زیر پستشو میخوندم که اکثرا میگفتن بعد از یه ذره بازی تکراری میشه و فقط نیم ساعت اولش جذابه.حالا بنظر شما بازی خوبی هست که پاش پول بدم؟
اصلا ارزش خرید نداره بعد از 4 ساعت بازی دیگه کامل گذاشتمش کنار ./:) کنترل ماشین ها واقعا افتضاح . باگ هم زیاد داره%-(
با نسخه 1 و 2 خیلی حال کردم ولی 3 واقعا افتضاح بود فقط مپ بزرگی داره همین :|
در کل بازی یه چیز سلیقه ای شاید من خوشم نیاد ولی یکی دیگه خوشش بیاد:D

• Like
Reactions: ehsas1

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,859
نام
Sajjad
برا من همون نیم ساعت اولش هم جذاب نبود:D آشغال به تمام معناست

• Like
Reactions: King-1 and ehsas1

Victor Sullivan

کاربر سایت
Apr 11, 2013
791
نام
پارسا
تروفي winner takes all again برا من با نميشه چي كار كنم؟ :(
تو خود بازي 100% زده ها اما باز نميكنه تروفي رو :| خيلي بازي قشنگ بود حالا ميخواد تروفي هم نده :|

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
ماموریت های اصلیش باید همون علامتی که شکل گاو هست رو بریم من چند تاش رفتم ولی الان اون علامت سیاه هست بید چیکار کنم
باید ببینی چی ازت میخواد مثلا میگه کل استان رو آبی ون تو نقشه تا ماموریت فعال بشه
این یک مثال بود

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,974
نام
رضا
سلام.دوستان من ی جای بازی گیر کردم لطفا راهنمایی کنین.ی پادگان من کلا گرفتم ولی ی جت از بالا هی موشک میندزاه و نمیدونم چیکارش باید بکنم!!وسط صفحه هم زده Avoid The Airstrike Fow

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,974
نام
رضا
سلام.دوستان من ی جای بازی گیر کردم لطفا راهنمایی کنین.ی پادگان من کلا گرفتم ولی ی جت از بالا هی موشک میندزاه و نمیدونم چیکارش باید بکنم!!وسط صفحه هم زده Avoid The Airstrike Fow
کسی نیست راهنمایی کنه!!

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,974
نام
رضا
زود رفتی اون منطقه، باید اول ماموریت های اصلی رو بری. جلوتر موشک ها میرن
خوب تو اون منطقه ماموریت های اصلی بازی ک ب شکل کله گاو هستن خاموشن ضمنا من کل اون منطقه رو گرفتم ولی همچنان ماموریت نمیده بهم.شما میدونی باید چیکار کنم!!

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,974
نام
رضا
خوب تو اون منطقه ماموریت های اصلی بازی ک ب شکل کله گاو هستن خاموشن ضمنا من کل اون منطقه رو گرفتم ولی همچنان ماموریت نمیده بهم.شما میدونی باید چیکار کنم!!
اقا این چ وضعشه اخه یا تاپیک ی بازی نزنین یا اینکه میزنین ب سوالات جواب بدین.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر