Just Cause 3

260-cover-reveal-610x343-wm.jpg

Developer: Avalanche Studios
Publisher: Square Enix
Platfrom(s): XBOX ONE- PS4 - PC
Release Date: December 1 2015
Geener(s):Action-adventure

عنوان Just Cause 3 بطور رسمی برروی کاور ماه دسامبر مجله gameinformer رونمایی شد.این عنوان قرار است در سال 2015 برای سه پتلفورم Xbox One-PS4 و PC عرضه گردد.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: AchyTunic

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
يكي از معدود openworld هايي كه خستم نكرد، اميدوارم نسخه سوم هم مثل نسخه دوم تا مدتها ادمو سرگرم كنه، تو قبلي يادمه واسه سوار شدن يه هواپيما ٤٠ بار يه فرودگاه رو رفتم هي ميكشتنم ، بنظرم تنوع وسايل نقليش خيلي خوب بود

Sent from my iPhone using Tapatalk

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
Just Cause 3's Collector's Edition includes a 15" replica Grappling Hook, costs $109.99 .

• Day One Edition of Just Cause 3
  • Replica version of Rico’s famous grappling hook
  • Weaponized Vehicle Pack in-game content
  • 24-inch by 24-inch poster map of the Mediterranean archipelago of Medici
  • 32-page, hardcover art book

Delgo

کاربر سایت
Aug 31, 2014
313
Just Cause 3's Collector's Edition includes a 15" replica Grappling Hook, costs $109.99 .

• Day One Edition of Just Cause 3
  • Replica version of Rico’s famous grappling hook
  • Weaponized Vehicle Pack in-game content
  • 24-inch by 24-inch poster map of the Mediterranean archipelago of Medici
  • 32-page, hardcover art book
هوکش فقط جنبه تزیینی داره؟:d
چقد آرت باکسش به ps4 میاد:x

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
40 دقیقه از گیم پلی بازی اومده انصافا آزدی عمل بازی خیلی زیاد ـه ! تقریبا هر غلطی کـ بخوایم میتونیم تو بازی انجام بدیم :D از سر ته کردن ماشین گرفته تا پیوند زدنش به تانک و هواپیما و ...
مورد بعدی محیطای بازی ـه , از محیطای ساحلی که رو ارتفاع و صخره ها بنا شدن گرفته تا دشت های مرتفع وسیع همه خیلی عالی طراحی شدن ! به لطف سیستم چنگک جدید بازی و اضافه شدن باله ها به نظر میرسه میشه بدون هیچ وسیله ی نقلیه ای کل نقشرو متر و زیر و رو کرد :D ! مورد بعدی نرم شدن حرکات ریکو و صدا گزاری اصلحه ها و وسایل مختلف داخل بازیه که باعث میشه یـ حس خیلی خوبی به آدم دست بده هنگام بازی کردن . در کل بازی به نظر میرسه چالش خاصی برا بازی کردن نداره و صرفا مثل قبل واسه و عشق داخل مپ طراحی شده ...

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
عجب ازادی عمل داشت رسما تمام المان هایی که میشد تو بازی جا بدن رو جا دادن ولی همچین بوی باج دادن زیادی به گیمر ها میاد.مرگ تو بازی اصلا معنی نداره حداقل روی این درجه سختی که داشت بازی میشدش . و یک چیزه دیگه از لحاظ داستانی واقعا نمیدونم هدفی داره یا نه فقط هی ماموریت میاد برو فلان منطقه این و اونو نابود کن تموم ! 40 دقیقه فقط در حال انفجار بودش !

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
مورد انتظار ترین بازی امسالمه در حال حاضر :D در لیست Day One هم قرار داره :x

گرافیکش فوق العاده زیبا بنظر میرسه تو ویدیو ها و فان بودن بازی هم که تضمین شدست :-" خیلی دوست دارم اون پُله رو خودم بترکونم:D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
عجب ازادی عمل داشت رسما تمام المان هایی که میشد تو بازی جا بدن رو جا دادن ولی همچین بوی باج دادن زیادی به گیمر ها میاد.مرگ تو بازی اصلا معنی نداره حداقل روی این درجه سختی که داشت بازی میشدش . و یک چیزه دیگه از لحاظ داستانی واقعا نمیدونم هدفی داره یا نه فقط هی ماموریت میاد برو فلان منطقه این و اونو نابود کن تموم ! 40 دقیقه فقط در حال انفجار بودش !
آره دقیقا سیستم سلامتیش رو هم از نیمه کلاسیک یـ باره اوردن رو سیستم سلامتی امروزی , در کنار بقیه ی امکانات بازی قشنگ هیچ چالش خاصی نداره بازی ! البته از یـ لحاظی هم اگه بخوان چالشیش کنن ضربه بزرگی به بازی میخوره به نظر من (اگه میخواستن این کارو بکنن کلی از المان های بازی رو باید بیخیال میشدن) در کل این بازی مثل Saints Row فقط جنبه ی فان داره :x بازار هم که نشون داده از این جور بازیا استقبال خوبی میشه :bighug: در مورد داستانم که قطعا همون نیمچه داستان همیشگی رو داره , اینجا هم فک کنم طرف میخواست زیاد اسپویل نشه واسه همین کل 40 دقیقه خشتک خودشو پاره کرد , هی میرفت میومد :| :D

پ.ن : 40 دقیقه دموی Polygon کیفیت 720 برای کسایی که ندیدن ....

آخرین ویرایش:

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
آره دقیقا سیستم سلامتیش رو هم از نیمه کلاسیک یـ باره اوردن رو سیستم سلامتی امروزی , در کنار بقیه ی امکانات بازی قشنگ هیچ چالش خاصی نداره بازی ! البته از یـ لحاظی هم اگه بخوان چالشیش کنن ضربه بزرگی به بازی میخوره به نظر من (اگه میخواستن این کارو بکنن کلی از المان های بازی رو باید بیخیال میشدن) در کل این بازی مثل Saints Row فقط جنبه ی فان داره :x بازار هم که نشون داده از این جور بازیا استقبال خوبی میشه :bighug: در مورد داستانم که قطعا همون نیمچه داستان همیشگی رو داره , اینجا هم فک کنم طرف میخواست زیاد اسپویل نشه واسه همین کل 40 دقیقه خشتک خودشو پاره کرد , هی میرفت میومد :| :D

پ.ن : 40 دقیقه دموی Polygon کیفیت 720 برای کسایی که ندیدن ....

مگه کسی هم بخاطر داستان تاحالا JC خریده ؟ :D داستان شماره 2 ته خنده بود :D ولی بازم بازیش حداقل از نظر من فوق العاده بود :D خصوصا اون جزیره که طوفانی بود میرفتی توش ماهواره های دشمنو میترکوندی خیلی خوب بود :D بازی رو ممکنه بخاطر همین مورد داستان یکم بهش گیر بدن و نمره کم بدن :| البته حدسه چون نمیدونم سیستم کار منتقدا در برابر این سبک بازیا چجوریه :D

فقط از یه چیز ناراحتم اونم حذف مناطق بیابونیه :D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
مگه کسی هم بخاطر داستان تاحالا JC خریده ؟ :D داستان شماره 2 ته خنده بود :D ولی بازم بازیش حداقل از نظر من فوق العاده بود :D خصوصا اون جزیره که طوفانی بود میرفتی توش ماهواره های دشمنو میترکوندی خیلی خوب بود :D بازی رو ممکنه بخاطر همین مورد داستان یکم بهش گیر بدن و نمره کم بدن :| البته حدسه چون نمیدونم سیستم کار منتقدا در برابر این سبک بازیا چجوریه :D

فقط از یه چیز ناراحتم اونم حذف مناطق بیابونیه :D
بازی متاش بشه 85 تقریبا میشه گفت شاهکار کرده در ضمن اگه به نمره کم کردن باشه نسخه ی قبلی باید متاش زیر 70 میشد ولی متای 83-84 کسب کرد , نشون میده اینم راحت میتونه دوباره همون متا رو تکرار کنه ولی خوب با این حال خودم متای بازی دور و بر 80 پیش بینی میکنم :D ! در مورد قسمت بیابونی , هنوز که معلوم نیست باشه یا نه ولی خوب بازم محیط وسیع کم نشون ندادن تو بازی , قسمتای مربوط به دشت و تپه و مناطق بلندشم خیلی عالی به نظر میرسن ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر