Just Cause 2 | PS3

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
سلام.تازه عضو این سایت شدم و کمی کار باهاش برام سخته.مثلا فرق پاسخ سریع و پاسخ با نقل قول رو نمیدونم و همینطور . (multi off) و مثلا چگونه باید وارد این صفحه میشدم.من از راه گوگل وارد شدم.لطفا تو همین صفحه جوابم رو بدین.:smile:merc

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
من بازی تازه گرفتم . گرافیکش فراتر از چیزی بود که من فکر میکردم:eek:
تنوع ماموریت هاش هم خوبه (خسته کننده نیست)
فقط نمیدونم چرا تو من دکمه o و x کار نمیکمه . هر دو تا رو باید با هم بزنم تا مثلا بپره:confused::(*
احتمالا دستگاه شما 40 gig هست.یکی از دوستام هم همین مشکل رو داشت.ولی من ندارم.باید یه راهی باشه:confused:

hamed-akbarie

کاربر سایت
Jul 3, 2010
21
سلام دوستان.
من یه مشکلی تو بازی دارم صفحه اول هر چی به من میگه دایره رو بزن من میزنم new game نمی یاد چی کار باید بکنم؟؟

البته برا من کپی هست از رو هارد اجرا میکنم دیسک اورجینالم دارم ...
پچ یا چیزی نداره من نصب کنم درست شه؟؟

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
دوستان من موهام رو توی این بازی سفید کردم.و بازی رو تقریبا پلات کردم.
بازیتون اگر ریجن 2 باشه و کنسولتون ریجن 1 یا 3 باشه مشکل پیدا میکنید با دکمه ها که نمیتونید بازی کنید.این مشکل مسخره با یه آپدیت به راحتی حل میشه.آپدیت 26 مگ حجم داره و با این آپدیت مشکلتون حل میشه منم مشکل داشتم آپدیت رو دانلود کردم و حل شد.
این بازی بسیار زیباست و پر از Easter Egg هستش مثلا کل جزیره ی سریال LOST در این بازی وجود داره همچنین اون دود سیاه(برادر Jacob)در فیلم لاست و جالب تر اینکه وقتی با هواپیما وارد آسمان این جزیره میشین هواپیماتون آتیش میگیره و سقوط میکنه دقیقا مثل سریال LOST و هزاران Easter Egg و مکان های دیگه.:d

rahavard

کاربر سایت
Jul 14, 2010
63
نام
فرهاد
سلام دوستان.
من یه مشکلی تو بازی دارم صفحه اول هر چی به من میگه دایره رو بزن من میزنم new game نمی یاد چی کار باید بکنم؟؟

البته برا من کپی هست از رو هارد اجرا میکنم دیسک اورجینالم دارم ...

پچ یا چیزی نداره من نصب کنم درست شه؟؟

دوستان من مشكل اين دوستمونو دارم من هرچي گشتم نتونستم اون اپديت 26 مگي رو پيدا كنم لطفا يكي به دادم برسه...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر