طرفداران ژانر JRPG

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
عجب روزگار مزخرفیه~X(
یه بازی درست درمون با تم مرگ و زندگی داریم که حتی درجه سنی اش هم M ـه نمیتونه واسه مردم حساس این روزها منتشر شه. :(
تازه بازی هنوزم خیلی Niche ـه و اون قدر خطرناک نمیتونه باشه.
بگذریم که همون عمل Evoker تو سر زدن بر و بچ S.E.E.S قشنگ معنای خودش رو داشت (مثل قضیه کندن ماسک تو پرسونا 5)

من امیدوارم این قضیه درست نباشه، چون بیشتر از ریمیک پرسونا 3 نگران پرسونا 6 میشم اگه نتونن دیگه این قدر شجاعانه سراغ همچین مباحثی برن

ببین دیگ خیلی زیادی Soft شدن همه...
تو همه ی مدیاها دارن پدر ِ مارو در میارن... 8-|

حالا دیگ دروغ و راست حرف دوستم پای خودش...
ولی خوب خیلی تو فروم های خصوصی فعالیت داره و حرفاش واقعا تا حالا درست بوده...

ولی میگفت بیشتر مشکل P3 همون Evoker ها هست و داستان و دیالوگ های زیاد مشکلی نیست...
مشاور های بازار غربی به اتلس گفتند که Evoker هارو حذف کنه و بجاش کرکتر ها دستاشونو مثل تفنگ بزارن رو سرشون ولی اتلس گفته حذف نمیکنم...
واسه همین احتمال انتشار P3 بنظر فعلا 0% میاد...

بازم بچه ها عذرخواهی میکنم که منبع خاصی ندارم واسه حرفام و حرفای دوستمو دارم پوشش میدم ولی خیالتون تخت، مطمعنه...

پ.ن: ی پروژه ای بود که اسمشو یادم رفته. مگه رو اون کار نمیکنن ؟ فک نکنم‌ به P6 برسن...
ولی بازم‌ منم مثل تو یکم‌ نگران P6 هستم، چون دلم میخاد ی چیز دارک مثل P3 بتونن تحویل بدن بهمون...:D

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,433
نام
مسلم
View attachment 197792

درود ناکاماهای گل... :D
بچه ها یکی از دوستام (ژاپنیه) و از راه دور خیلی وقته در ارتباطیم بهم گفت:

یکی از دلایلی که پرسونا 3 هیچوقت پورت نخواهد شد بنا به یکی از کارمندای قدیمی آتلس در یکی از فروم های خصوصی اینه که کرکتر های این بازی که سنشون هم به نسبت کمه برای سامن کردن پرسوناهاشون تفنگ میگیرن کنار سرشون و شلیک میکنن و در کنار این تم و دیالوگ های بسیار دارک این نسخه هست که آتلس رو ترسونده از موج های انتقاد حتی در داخل ژاپن بخاطر آمار خودکشی بالا...8-|8-|8-|
اینم شد مشکل؟ خو به جای اون تفنگ ها یکی یه دونه موبایل بدن دستشون، مدل قدیمی هم باشن که یه وقت خدایی نکرده بچه های حساسشون باهاشون همذات پنداری نکنن 8-|

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
پ.ن: ی پروژه ای بود که اسمشو یادم رفته. مگه رو اون کار نمیکنن ؟ فک نکنم‌ به P6 برسن...
ولی بازم‌ منم مثل تو یکم‌ نگران P6 هستم، چون دلم میخاد ی چیز دارک مثل P3 بتونن تحویل بدن بهمون...:D

Project Re: Fantasy بود اگه اشتباه نکنم

قرارم بود با Agent راکستار همزمان منتشر شه :> (Means never)

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
آره، شماره سوم رو تازه شروع کردم و گرافیکش هر قسمت داره بهتر میشه. حتی انگشت هم براشون گذاشتن و اشیا رو هم دیگه میتونن دستشون بگیرن :o

الان به سری محبوب من توهین کردی ؟ :D:D
به بانو Duvalie میگم بیاد Swift گونه بکشتت...
البته بش نگا نکنی ها...
مال خودمه...

اینم شد مشکل؟ خو به جای اون تفنگ ها یکی یه دونه موبایل بدن دستشون، مدل قدیمی هم باشن که یه وقت خدایی نکرده بچه های حساسشون باهاشون همذات پنداری نکنن 8-|

والا من نمیدونم فاز چیه...
تو انیمه هاش و حتی نسخه ی پرتابل اوکی بود...
یهو الان Evoker بد شد ؟
بارم بنظرم اتلس از تنبلیشه و حوصله نداره پورت کنه... :D

Project Re: Fantasy بود اگه اشتباه نکنم

قرارم بود با Agent راکستار همزمان منتشر شه :> (Means never)

آره...
همین...
کجاست اصلا این بازیه ؟ :D:D:D

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,433
نام
مسلم
الان به سری محبوب من توهین کردی ؟ :D:D
به بانو Duvalie میگم بیاد Swift گونه بکشتت...
البته بش نگا نکنی ها...
مال خودمه...

والا من نمیدونم فاز چیه...
تو انیمه هاش و حتی نسخه ی پرتابل اوکی بود...
یهو الان Evoker بد شد ؟
بارم بنظرم اتلس از تنبلیشه و حوصله نداره پورت کنه... :D

آره...
همین...
کجاست اصلا این بازیه ؟ :D:D:D
نه والا، داشتم تعریف میکردم خیر سرم :D خودم تمام نسخه ها رو پشت سر هم بازی کردم و واسه همینم تعجب کردم که گرافیکش چقدر توی شما ه سوم بهتر شد یهو:D راستی شماره چهار کی برای pc میاد؟

والا گیر الکیه، نصف محبوبیت بازی به همین مسائلش هست، اصلا یه چیز اضافه یا مثلا تبلیغاتی نیست و کاملا با موضوع داستان مرتبط هست. آخر داستان هم پیام اخلاقی ای که میده ارزشش خیلی بیشتر از این مسائل حاشیه ای هست.
حالا از بن بعد بدتر هم میشه چون وزارت خونه جدید تاسیس کردن برای مقابله با همین مسائلی که به قول خودشون منجر به خودکشی میشن.

والا همش چهار تا آرت ازش بیرون اومد، هیچوقت نگفتن که کسی داره میسازدش، پس انتظاری هم نداشتیم :D

• Like
Reactions: BARDI YA

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
نه والا، داشتم تعریف میکردم خیر سرم :D خودم تمام نسخه ها رو پشت سر هم بازی کردم و واسه همینم تعجب کردم که گرافیکش چقدر توی شما ه سوم بهتر شد یهو:D راستی شماره چهار کی برای pc میاد؟

والا گیر الکیه، نصف محبوبیت بازی به همین مسائلش هست، اصلا یه چیز اضافه یا مثلا تبلیغاتی نیست و کاملا با موضوع داستان مرتبط هست. آخر داستان هم پیام اخلاقی ای که میده ارزشش خیلی بیشتر از این مسائل حاشیه ای هست.
حالا از بن بعد بدتر هم میشه چون وزارت خونه جدید تاسیس کردن برای مقابله با همین مسائلی که به قول خودشون منجر به خودکشی میشن.

والا همش چهار تا آرت ازش بیرون اومد، هیچوقت نگفتن که کسی داره میسازدش، پس انتظاری هم نداشتیم :D

ای جان... :D
داشتم شوخی میکردم...
صرفا خاستم بگم کراشم بانو Duvalie هست...
اهم...اهم...ببخشید...
Duvalie the Swift...
بانو همیشه گفته بدش میاد اسمشو کامل نگید...

کراش خودت کیه تو بازی ؟

برای شما ۹‌ آپریل امسال در دسرسه...
سریع آماده شو برای :

Hajimaro no Kiseki
Kuro no Kiseki

که ادامه ی ۴ هستن...

======

والا منم میترسم از آینده بعضی بازی ها...
ولی بازم میگم مدیاها دارن افتضاح میشن با این تاثیرات جو سافت شده‌...

درباره اون پروژه فانتری، خبری شد اینجا بگید لطفا...
من‌ نمیدونم کجا حتی باید پیگیرش باشم... ??

• Like
Reactions: ce7en44

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,433
نام
مسلم
ای جان... :D
داشتم شوخی میکردم...
صرفا خاستم بگم کراشم بانو Duvalie هست...
اهم...اهم...ببخشید...
Duvalie the Swift...
بانو همیشه گفته بدش میاد اسمشو کامل نگید...

کراش خودت کیه تو بازی ؟

برای شما ۹‌ آپریل امسال در دسرسه...
سریع آماده شو برای :

Hajimaro no Kiseki
Kuro no Kiseki

که ادامه ی ۴ هستن...

======

والا منم میترسم از آینده بعضی بازی ها...
ولی بازم میگم مدیاها دارن افتضاح میشن با این تاثیرات جو سافت شده‌...

درباره اون پروژه فانتری، خبری شد اینجا بگید لطفا...
من‌ نمیدونم کجا حتی باید پیگیرش باشم... ??
آریانهود ولی از لارا هم بدم نمیاد :D توی شماره های قبلی سیستر ریئس دوست میداشتم :D

اون دو تا که فکر نکنم حالا حالاها برای ما منتشر بشن.

• Like
Reactions: BARDI YA

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,081
نام
Mohsen
جاش اینجا نیست ولی تایپیک بهتری پیدا نکردم.
2 روزه بازی Slam Dunk رو گرفتم رو موبایل راستش انتظار داشتم دکمه استارت بزنم وارد بشه با سه تا شخصیت دیفالت دور خودم بچرخم بازی کنم ولی به طرز عجیبی تر و تمیز و جالب در آوردن. (و البته گاچا :D:|)
انیمه رو پوشش دادن (البته فعلا چند قسمت) و بعضی صحنه ها (بیشتر صحنه های مهم) رو نشون میده و و بعضی جاها باید یه سری حرکات رو صفحه بزنی و بعضی قسمت ها هم مسابقه هست. بخش رنک و نرمال و 3به3 و 1به1 و 2ب2 و 5به5 داره. زمین تمرین داره با 4-5 تا Command. یک سری daily mission و weekly mission (مثل گنشین خودمون) 5-6 تا کاراکتر Shohuko رو داره + 3-4 نفر از تیم های معروف. هر کاراکتر یک سری قابلیت و Stats داره. میشه لول آپ کرد و به رنک های بالاتر برد، باشگاه داره، UI بازی خوبه، صداگذاری ورژن انیمه، گرافیک خوبی هم داره. تنها مشکلش گاچا بودنش هست :D البته طوری نیست که گیر اونا باشی صرفا اینکه با شخصیت مورد علاقه ات بخوای بری باید گاچا بازی کنی وگرنه شخصیت هایی که همینطوری رایگان هست حتی بعضی هاشون قابلیت های بهتری دارند و فان تر هستند.

از همه لحاظ خوب در آوردن (البته گاچا بازی یکم بد هست) ولی اینقدر گیمپلی جالب هست که خیلی خیلی ناراحت هستم که چرا رو موبایل هست واقعا پتانسیل داره روی PC و کنسول منتشر بشه، مثل PS2 که Street Football داشت و خیلی فان بود این هم میتونه روی کنسول اینا بیاد و یه ورژن فان بستکتبال باشه این یا kuroko no basket یا اصلا چیزی شبیه به اینا.

فقط ...
بخش زیادی از درگیری ما با سمت غرب هست ولی با این حال اونقدری که ژاپن کاسه داغ تر از آش شده اونا نشدن !! اروپا و آمریکا خیلی از بازی ها و سرویس ها رو به راحتی در دسترسمون میذارن و بیشتر مشکل پرداخت داریم (حالا بعضی مشکلات دیگه ای که وجود داره طبیعی هست) و گاهی حتی خود اینجا مانع میذاره. ولی ژاپن گاهی حرکات واقعا کثیفی میزنه که بعضی بازی ها رو اینجا اجازه نمیده. بابت یه بازی بسکتبال 1 گیگی باید کلی دور میزدم تا بگیرم. دفعه اول هم نیست چندبار اینطوری شده. یه بار حتی نمیدونم سایت Bandai بود کجا بود باید ثبت نام میکردم، ثبت نام کردم بعد تو اطلاعات تکمیلی دیدم ایران داره گفتم حتما مشکلی ندارن تا رو ایران کلیک کردم کلا اکانت رو بست و نوشت نمیتونیم سرویس بدیم !!!

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان

یعنی این که دیدم اشک شوق در چشمانم جاری شد.
اصلا نمیدونستم دارن اینم ریمستر میکنن.
نمیدونستم از قرار معلوم ورژن اصلی Cut Content هم داشته که تو این نسخه اضافه شده.

خدا پدر اسکوئر بیامرزه ، یک تنه داره صحنه Jrpg استیم و سوییچ میبره جلو.
همینطور خدا پدر سونی و ویتا رو هم بیامرزه که من اجبارا علاقه مند به این سبک شدم تا برم ببینم قبلا چیارو از دست دادم.

نمیدونم با وضع Xenoblade منطقی هست یانه ولی خیلی دوست دارم Xenogears و Xenosaga هم یک روزی ریمستر بشن.

آخرین ویرایش:

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
آریانهود ولی از لارا هم بدم نمیاد :D توی شماره های قبلی سیستر ریئس دوست میداشتم :D

اون دو تا که فکر نکنم حالا حالاها برای ما منتشر بشن.

ای جان...
پس کراشامون از یک خانواده هستن... :D

نه اتفاقا...
فالکوم فاصله انتشار بازیاش بین ژاپن و غرب کمتر از ۱.۵ سال شده، مخصوصا سر ۲ شماره آخر ِ کلد استیل...
اینقد فن بیس خفنی جمع کردن که مطمعنا با فاصله کم ریلیز میکنن...

حالا Hajimari که موتور گرافیکی و ایناش همون ۴ هست ولی Kuro کلا زدن دوباره موتور باری رو از اول جدید کردن و کلا هم کامبت رو تغییر دادن، گفتن یک اختلاف شدیدتری که بین کلد استیل ۲ و ۳ دیدید تو Kuro مشاهده میکنید.‌.‌.
ای جان... ??

راستی بالاخره تو Kuro میریم تو Calvard... ?

پ.ن: پاشید برید thirteen sentinels: aegis rim رو بازی کنید تا رستگار شوید...

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,433
نام
مسلم
ای جان...
پس کراشامون از یک خانواده هستن... :D

نه اتفاقا...
فالکوم فاصله انتشار بازیاش بین ژاپن و غرب کمتر از ۱.۵ سال شده، مخصوصا سر ۲ شماره آخر ِ کلد استیل...
اینقد فن بیس خفنی جمع کردن که مطمعنا با فاصله کم ریلیز میکنن...

حالا Hajimari که موتور گرافیکی و ایناش همون ۴ هست ولی Kuro کلا زدن دوباره موتور باری رو از اول جدید کردن و کلا هم کامبت رو تغییر دادن، گفتن یک اختلاف شدیدتری که بین کلد استیل ۲ و ۳ دیدید تو Kuro مشاهده میکنید.‌.‌.
ای جان... ??

راستی بالاخره تو Kuro میریم تو Calvard... ?

پ.ن: پاشید برید thirteen sentinels: aegis rim رو بازی کنید تا رستگار شوید...
از یه خانواده نمیشه گفت ولی بچه محل به حساب میان :D اینا اسپویل به حساب نمیاد؟

۱.۵ سال هم خیلی زیاده، من دیگه پیر شدم، عمر گیمریم رو به پایانه :D

ای وای، پس سیستم من دیگه kuro رو نخواهد کشید :)) البته بهینه سازیشون یکم ضعیفه، اگه بهترش کنن خیلی خوب میشه.

چه عجب، پیر شدیم تا رسیدیم به کالوارد :))

بزار برای پی سی منتشر بشه، چشم.

• Like
Reactions: Z-fan and BARDI YA

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
از یه خانواده نمیشه گفت ولی بچه محل به حساب میان :D اینا اسپویل به حساب نمیاد؟

۱.۵ سال هم خیلی زیاده، من دیگه پیر شدم، عمر گیمریم رو به پایانه :D

ای وای، پس سیستم من دیگه kuro رو نخواهد کشید :)) البته بهینه سازیشون یکم ضعیفه، اگه بهترش کنن خیلی خوب میشه.

چه عجب، پیر شدیم تا رسیدیم به کالوارد :))

بزار برای پی سی منتشر بشه، چشم.

منظورم از خانواده خونی ک نبود...
دیگ خودت میدونی دیگ منظورمو‌... :D:D
فک‌ نکنم اسپویل حساب شه، چون خیلی Minor هست‌‌‌...
ولی دیگ بیشتر باز نمینهاییم مسئله رو...

از قدیم گفتن...
J بازا پیر نمیشن، جا افتاده میشن...
مخصوصا تو که هیچیت نمیشه...

بهینه سازی مگه میدونن چیه ؟ ?
همین ک بازی رو ریلیز میکنن باس دس ب دعا باشیم...

چشمت بی بلا داش، ولی خیلی وایفو داره سیزده سنتیتال...

پ.ن: میدونستی یکی از نویسنده های فالکوم بود فک کنم‌ گفت تا Kuro ما فقط ۳۰ درصد داستان زومریا رو گفتیم...
قشنگ تا ۲۰ سال دیگ طول میدن... ?

• Like
Reactions: Z-fan and ce7en44

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,433
نام
مسلم
منظورم از خانواده خونی ک نبود...
دیگ خودت میدونی دیگ منظورمو‌... :D:D
فک‌ نکنم اسپویل حساب شه، چون خیلی Minor هست‌‌‌...
ولی دیگ بیشتر باز نمینهاییم مسئله رو...

از قدیم گفتن...
J بازا پیر نمیشن، جا افتاده میشن...
مخصوصا تو که هیچیت نمیشه...

بهینه سازی مگه میدونن چیه ؟ ?
همین ک بازی رو ریلیز میکنن باس دس ب دعا باشیم...

چشمت بی بلا داش، ولی خیلی وایفو داره سیزده سنتیتال...

پ.ن: میدونستی یکی از نویسنده های فالکوم بود فک کنم‌ گفت تا Kuro ما فقط ۳۰ درصد داستان زومریا رو گفتیم...
قشنگ تا ۲۰ سال دیگ طول میدن... ?
باشه همین که طرف مقابل فکر میکنه مساله مهمی هست، یه ذره مزه اش رو میپرونه.

مگه خورشت هستیم که جا بیوفتیم، بالاخره آدم تا یه سنی وقت آزاد داره :D
هه، کاش همینطور بود که میگفتی :-<

آره بابا میدونم :)) من برای خودشون میگم، اینجوری ضرر میزنن به فن بیس پلتفرم های دیگه.

ای بابا، پس یه ده باری فقط باید قسمت های اول رو تا اون موقع ریمیک‌ کنن :))

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
باشه همین که طرف مقابل فکر میکنه مساله مهمی هست، یه ذره مزه اش رو میپرونه.

مگه خورشت هستیم که جا بیوفتیم، بالاخره آدم تا یه سنی وقت آزاد داره :D
هه، کاش همینطور بود که میگفتی :-<

آره بابا میدونم :)) من برای خودشون میگم، اینجوری ضرر میزنن به فن بیس پلتفرم های دیگه.

ای بابا، پس یه ده باری فقط باید قسمت های اول رو تا اون موقع ریمیک‌ کنن :))

راستی پک های Swimsuit برای بانوهای زیبا بازی توی استیم چنده ؟

روی PSN اندازه دیدار حضوری با میا خالیفا پول میگیره... :D

پ.ن: بچه هایی که Star Ocean آخریه روی PS4 رو بازی کردن،‌ بیایید بگید بگیریم نگیریم ؟ چطوریاس ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر