PlayStation Journey | PS4

Journey™ | PS4

journey-game-screenshot-1.jpg

ناشر : SCEA

سازنده : ThatGameCompany
ژانر : Adventure
پلتفرم : PS4
تاریخ انتشار : نامعلوم

Journey یکی از عناوین تحسین شده کنسول PS3 است که در سال 2012 بر روی شبکه PSN انتشار یافت . سازنده این بازی یعنی Thatgamecompany ، خالق عنوان تحسین شده Flower است . در این بازی بازیکنان در نقش یک شخصیت ردا پوش قرار میگیرند که این شخص به سفری میرود که طی آن باید برای رسیدن به مقصد خود ( که یک کوه است ) از صحرای بزرگی عبور کند ... بازی شامل یک مُد مولتیپلیر هم میشود که طی آن ، شما با کمک یک همسفر ؛ از این مسیر سخت و پر چالش عبور میکنید و نکته جالب اینجاست که در طی انجام بازی در حالت مولتیپلیر شما هیچ گاه متوجه نمیشود که با چه کسی همسفر شده اید ! خبر خوش این است که دارندگان PS4 هم میتوانند این عنوان زیبا را با ارتقای کیفیت بصری تجربه کنند ، تاکنون تایید شده است که بازی در رزولوشن 1080P و 60 فریم در ثانیه اجرا خواهد شد .هنوز تاریخ انتشار بازی و اینکه آیا تغییرات بازی به همین جا محدود میشوند یا خیر تایید نشده اند . به محض اعلام اطلاعات جدید این پست آپدیت میشود .
تصاویر :

نکته : این تصاویر مربوط به نسخه PS3 است
.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Kainé

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
آره نسخه پلاس 11.99 دلاره فک کنم منم که پلاس ندارم؛
بعد فیزیکی که قرار نیست بیاد؟
از شانس من بازی 14.99 دلاره و من فقط 14.49 دارم توی حسابم
کد تخفیفی چیزی کسی بلد نیست؟
مثله این که چند وقت پیش واسه کسایی که صد دلار از استور خریدن یه پونزده دلار گیفت کارت دادن. تنها چیزی که مرتبط با همین کد تخفیفا میشه همینه:D

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
نسخه فیزیکی بازی شامل سه تا بازی Journey, flOw, and Flower میشه و زمان ریلیزش تابستون هست. دقیق نمیدونم همراه با نسخه دیجیتال بازی میاد یا نه ولی تا آخر تابستون میاد!! :d

منبع: (1) - (2)

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
بازی امشب ریلیز میشه من رفتم تو کاره preload

- - -ویرایش - - -

آره نسخه پلاس 11.99 دلاره فک کنم منم که پلاس ندارم؛
بعد فیزیکی که قرار نیست بیاد؟
از شانس من بازی 14.99 دلاره و من فقط 14.49 دارم توی حسابم
کد تخفیفی چیزی کسی بلد نیست؟
یه بازی که انلاین داره بزار تو دستگاه بعد برو قسمت انلاینش دو روز رایگان پلاس میده برو حالشو ببر:d
:d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
بازی امشب ریلیز میشه من رفتم تو کاره preload

- - -ویرایش - - -

یه بازی که انلاین داره بزار تو دستگاه بعد برو قسمت انلاینش دو روز رایگان پلاس میده برو حالشو ببر:d
:d

نمی دونم الان بگیرم یا نه؛
می ترسم یکی دو ماه دیگه پنجاه درصد off بخوره
از طرفی فیزیکیش هم هست؛
:|:-s

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
نمی دونم الان بگیرم یا نه؛
می ترسم یکی دو ماه دیگه پنجاه درصد off بخوره
از طرفی فیزیکیش هم هست؛
:|:-s
ببین یه psn card 20 دلاری حدوده 70 تومنه
الان اگه بخری میتونی هم flower هم journey رو با هم 18 دلار بگیری یعنی 2 دلارم میمونه تو اکانتت!دیگه خودت میدونی:d;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر