PlayStation Journey | PS4

Journey™ | PS4

journey-game-screenshot-1.jpg

ناشر : SCEA

سازنده : ThatGameCompany
ژانر : Adventure
پلتفرم : PS4
تاریخ انتشار : نامعلوم

Journey یکی از عناوین تحسین شده کنسول PS3 است که در سال 2012 بر روی شبکه PSN انتشار یافت . سازنده این بازی یعنی Thatgamecompany ، خالق عنوان تحسین شده Flower است . در این بازی بازیکنان در نقش یک شخصیت ردا پوش قرار میگیرند که این شخص به سفری میرود که طی آن باید برای رسیدن به مقصد خود ( که یک کوه است ) از صحرای بزرگی عبور کند ... بازی شامل یک مُد مولتیپلیر هم میشود که طی آن ، شما با کمک یک همسفر ؛ از این مسیر سخت و پر چالش عبور میکنید و نکته جالب اینجاست که در طی انجام بازی در حالت مولتیپلیر شما هیچ گاه متوجه نمیشود که با چه کسی همسفر شده اید ! خبر خوش این است که دارندگان PS4 هم میتوانند این عنوان زیبا را با ارتقای کیفیت بصری تجربه کنند ، تاکنون تایید شده است که بازی در رزولوشن 1080P و 60 فریم در ثانیه اجرا خواهد شد .هنوز تاریخ انتشار بازی و اینکه آیا تغییرات بازی به همین جا محدود میشوند یا خیر تایید نشده اند . به محض اعلام اطلاعات جدید این پست آپدیت میشود .
تصاویر :

نکته : این تصاویر مربوط به نسخه PS3 است
.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Kainé

kamkar

کاربر سایت
Oct 19, 2006
434
وای خدا چقدر منتظر این بازی بودم، دارم از خوشحالی ذوق مرگ میشم. تا ۳۰ تیر چیزی نمونده.
Cross buy هم هست، کسایی که قبلا خریدن لازم نیست دوباره بخرن

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
ماهایی که نسل قبل خریدیم تکلیفمون چیه؟استور هم نمیزاره پیش خرید کنی:-w:d
فک کنم بازیش cross buy داره . لازم نیست پیش خرید کنی !!! ( فک کنم !) چون منم رو 3 داشتم اما نشد بازی کنم . منتظرم بیاد سریع دانلود کنم ×_×

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
چقدر خوشگله این تِم!
خوب حداقل جداگانه هم بفروشید این تم ها رو؛ سر ویچر 3 هم همینجوری شد؛ یه تِم قشنگ فقط مخصوص پیش خرید بود و دیگه الان نیست اصلاً
قصد دارم Journey رو بگیرم ولی منتظر بودم تخفیفی چیزی بخوره یا شاید فیزیکی اگه بیاد می تونه خوشگل و خوب باشه
چه کنم حالا:(

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
چقدر خوشگله این تِم!
خوب حداقل جداگانه هم بفروشید این تم ها رو؛ سر ویچر 3 هم همینجوری شد؛ یه تِم قشنگ فقط مخصوص پیش خرید بود و دیگه الان نیست اصلاً
قصد دارم Journey رو بگیرم ولی منتظر بودم تخفیفی چیزی بخوره یا شاید فیزیکی اگه بیاد می تونه خوشگل و خوب باشه
چه کنم حالا:(
برای پیش خرید کردنش الان وقت هست. تخفیف خورده 10-11 دلار شده واسه پلاس فکر کنم:D

M

!_Meshki_!

فک کنم بازیش cross buy داره . لازم نیست پیش خرید کنی !!! ( فک کنم !) چون منم رو 3 داشتم اما نشد بازی کنم . منتظرم بیاد سریع دانلود کنم ×_×
یعنی ما ها که رو PS3 داشتیم تو استور نمی تونیم پیداش کنیم ؟ :D چون من دشب هی اسمشو سرچ میکردم فقط کاستوم هاش واسه LBP 3 میومد :|

s.snake2

کاربر سایت
Jul 29, 2011
738
نام
هادی

البته من منظورم تم هست :dکه خیلی نامردیه نشه خریدش برای ماها.چون برای pre order هم موجود نیست بازی:(

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
من بازی رو قبلا برای PS3 از استور خریده بودم ... الان که میرم زیر آیکون بازی برای PS4 رو تو استور میبینم نوشته موجود نیست ... وقتی روش کلیک میکنم مینویسه که در حال حاضر بازی خریداری شده

احتمالا برای کسایی که بازی رو قبلا خریدن رایگانه

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
من بازی رو قبلا برای PS3 از استور خریده بودم ... الان که میرم زیر آیکون بازی برای PS4 رو تو استور میبینم نوشته موجود نیست ... وقتی روش کلیک میکنم مینویسه که در حال حاضر بازی خریداری شده

احتمالا برای کسایی که بازی رو قبلا خریدن رایگانه

از زمانی که بازی برای PS4 معرفی شد گفته بودن کسایی که بازی رو تو PS3 دارن میتونن رایگان رو PS4 دانلود بکنن.

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
برای پیش خرید کردنش الان وقت هست. تخفیف خورده 10-11 دلار شده واسه پلاس فکر کنم:D
آره نسخه پلاس 11.99 دلاره فک کنم منم که پلاس ندارم؛
بعد فیزیکی که قرار نیست بیاد؟
از شانس من بازی 14.99 دلاره و من فقط 14.49 دارم توی حسابم
کد تخفیفی چیزی کسی بلد نیست؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
آره نسخه پلاس 11.99 دلاره فک کنم منم که پلاس ندارم؛
بعد فیزیکی که قرار نیست بیاد؟
از شانس من بازی 14.99 دلاره و من فقط 14.49 دارم توی حسابم
کد تخفیفی چیزی کسی بلد نیست؟
فیزیکی نمیاد. Indie آحتمالشون کمه فیزیکی بیاد ( ایتم نمیاد 99%)

نه کده تخفیف کجا بود ×_×

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر