Jonathan Morin: ممکن است watch dogs و AC به صورت یک سال به یک سال عرضه شود

Reza Castel

کاربر سایت
Aug 19, 2012
432

Jonathan Morin خالق عنوان Watch Dogs در مصاحبه اخیر خود اعلام کرد که ممکن است Ubisoft دو عنوان Assassin’s Creed و Watch Dogs را به صورت یک سال یک سال عرضه کند.

آقای Morin گفت و گویی را انجام داده و احساسات خود را نسبت به Assassin’s Creed میگوید زیرا ممکن است در فروش Watch Dogs تاثیر گذار باشد.

من فکر می کنم که دو عنوان Black Flag و Watch Dogs دارای المان ها و احساس های جداگانه ای هستند و اگر GTA را نیز تجربه کرده باشید می دانید که هر سه این عناوین بسیار عظیم هستند و به همین نسبت متفاوت نیز خواهند بود و از فروش عنوان خودم نگرانی ندارم.منظور من این است که کنترل احساسات مردم در هنگام عرضه این عناوین در دست من نیست و خود من بودم در هنگام عرضه هر سه عناوین آن ها تجربه می کردم زیرا ما شاهد 3 دنیای بسیار متفاوت و جذاب هستیم.

به نظر من شرکتی چون Ubisoft در حال رقابت با خودش است و آیا این مورد بدی دارد؟اگر من جای مدیر عامل این شرکت بودم اعلام می کرد که من برای نسل بعدی دو عنوان در اختیار دارم که قصد دارم آن ها به رقابت وا داشته که جنبه های مثبت این قضیه بیشتز از جنبه های منفی آن قابل رویت خواهد بود.من عقیده دارم هر دوی این عناوین دارای تفاوت هایی هستند که می تواند مکمل یکدیگر باشند.فرنچایز Assassin’s Creed سری عناوینی هستند که امتحان خود را در سال های قبل پس داده اند و عنوان جدید ما نیز در طرف دیگر قضیه کاملا متفاوت با سری نام برده شده است.من فکر می کنم با برنامه ریزی مناسب می تواند تعادل درستی بین این دو عنوان درست کرد و من نگرانی چندانی در این باره ندارم.

Watch Dogs در نوامبر امسال برای پلتفرم های Xbox 360, Xbox One, Wii U, PS3, PS4 و PC عرضه خواهد شد.

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
[h=2] Jonathan Morin:ممکن است watch dogs و AC به صورت یک سال به یک سال عرضه شود
[/h]

بی شوخی !

چرا واقعا حتی به این کار فکر میکنید !

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
خبر رو نصفه خوندم چون تابلو هست ubi از این کار میکنه.
AC که ماشالله هر ساله عرضه میشه و نیازی نبود دوباره بگن. میمونه Watch Dogs که اون هم مثل روز روشن تابلو بود که میخوان هر سال بدنش به خورد ملت.

این پول چه کارا که نمیکنه.

یه مدت بعد خبر میذارن:
UbiSoft حق ساخت بازی منچ را خرید. ریس UbiSoft اعلام کرد به دلیل استقبال مردم هر سال حداقل 5 نسخه از بازی منچ ساخته و عرضه خواهد شد

Red Dev!ls

کاربر سایت
Apr 2, 2013
1,595
نام
وحید
از اونجایی که معلوم نیست کیفیت Watchdogs به اندازه کیفیت AC1 بشه و ممکنه به اندازه اون بازی موفق نباشه پس همین الان باید بگیم :

R.I.P Watchdogs

خاک تو سرت یوبیسافت باورکن اگه قسمت و بخش Ubi Art رو نداشتی همین الان برام تبدیل شده بودی به منفور ترین ناشر و سازنده . واقعا حال بهم زن شدن اخیرا .

.::XIII::.

کاربر سایت
Oct 30, 2008
549
نام
مهدی
ای بابا اگه اینطور بشه که کلا جوات میشن میرن پی کارشون که:d
این ubi هم که همش داره بجای کیفیت به کمیت فکر میکنه اگه همه بازیسازا طرز تفکرشون مثل Naughty Dog,Rockstar,Blizzard بود چی میشد8->

آخرین ویرایش:

Reza Castel

کاربر سایت
Aug 19, 2012
432
همین باعث میشه سال دیگه از دور رقابت با gta خارج شه :d

این یوبی خوب ip میسازه ولی به *** میده ip هاشو

ای کاش این خلاقیتو یه شرکت دیگه داشت

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,882
طرفداران POP هم که همچنان باید منتظر خبری جدیدی از سری باشند ؟ :|

و اگر GTA را نیز تجربه کرده باشید می دانید که هر سه این عناوین بسیار عظیم هستند و به همین نسبت متفاوت نیز خواهند

لول چه علاقه ای دارند هی GTA رو بچسبونند به wd و ac . خصوصا ac که کلمه عظیم استفاده میکنن براش :))

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
باز خوبه این یوبی هر IP که میسازه نسخه اولش رو حسابی روش کار می کنه بعد شروع می کنه به، به گند کشیدن همون IP و عرضه سالانه با کمی تغییر که به قول خودشون خیلی تغییر ِ !!! اگه سعی کنه فقط IP جدید بده بیرون و نسخه دومی در نظر نگیره خیلی بهتر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر