Joker's Fatality رو اینجا ببینید

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
داشت ... تمام دنیا منتظر این بودن که خشونت رو ببین ، و جالبه که با زرنگی تمام و استفاده از محبوبیت جوکر بخاطر TDK اومدن و Fatality جوکر رو نشون دادن !
راستی به نظر میرسه سرعت گیم پلی بیشتر شده ، چون تو E3 گیم پلی یه کندی اعصاب خوردکنی داشت :D
ممنون یاشار !

آخرین ویرایش:

Red_Yashar

کاربر سایت
Feb 23, 2008
822
نام
یاشار
داشت ... تمام دنیا منتظر این بودن که خشونت رو ببین ، و جالبه که با زرنگی تمام و استفاده از محبوبیت جوکر بخاطر TDK اومدن و Fatality جوکر رو نشون دادن !
راستی به نظر میرسه سرعت گیم پلی بیشتر شده ، چون تو E3 گیم پلی یه کندی اعصاب خوردکنی داشت :biggrin1:
ممنون یاشار !
شدید موافقم البته بیشتر گیمر ها فقط منتظر دیدن خشونت جوکر بودن :cheesygri:love:. خدایی همین کارکتر به تنهایی باعث شده تا درجه T بازی رو نصفه ببخشم و به عنوان یه فایتینگ سرگرم کننده به MK vs DC امیدوار باشم. (هر جند نه به عنوان بخشی از زندگی ام یعنی یه کامبت واقعی).
سرعت گیم پلی فرقی نکرده. مشکل اینه که تریلر E3 بازی افتضاح و آروم بود در حالی که خود گیم پلی خیلی سریع تر بود مخصوصا در مبارزه ی کامل Scorpion و Flash که GT نمایش داد.

خواهش می کنم. امیدوارم بقیه آدم Villain ها هم فتالیتی های جالبی دشاته باشن. من از اون Special Movie حدسیه جوکر هم خوشم اومد.

ارزش زدن تاپيك نداشت
شما فتالیتی رو ببین.
وقتی سایت گیم تریلرز World Exclusive می گیره فکر کنم ارزش داشته باشه. سایتی که قبلا World Exclusive های چون Gears of War 2 و Resistance 2 رو نشون داده.

آخرین ویرایش:

KINDMAN

کاربر سایت
Sep 16, 2007
758
نام
Autumn Man
دوست عزیز قطعا این موضوع همونطور که یاشار و امیر عزیز گفتن ارزش خبر رسانی به این صورت رو داشته و داره.
البته نظرات همه قابل احترام هستن ولی بنظر من MK بزرگترین سری بازی سبک مبارزه ای هستش پس نباید صرفا بخاطر دوران بدی که این سری در این چند ساله اخیر داشته تا به این حد کم ارزش شمرده بشه که اخبارش رو ساده و کم اهمیت بدونیم.(چه بسا بازی هایی که 30 تا تایک فقط تکراری براشون زده میشه!)

یاشار من اگر وقت کردم فتالیتی رو میبینم (یعنی باید ببینم!) بعد نظرمو میگم.خداییش همین چند تا کاراکتر جالب DC اگر نبودن به شخصه فقط تف و لعنت بود که نسار اد بون میکردم با این T وحشتناکش!
ولی اگر خدا بخاد همونی میشه که باید و لااقل بعد از مدتها حس MK بازی کردن به ادم دست میده البته از نوع Tش!!!:cheesygri

Red_Yashar

کاربر سایت
Feb 23, 2008
822
نام
یاشار
.خداییش همین چند تا کاراکتر جالب DC اگر نبودن به شخصه فقط تف و لعنت بود که نسار اد بون میکردم با این T وحشتناکش!
ولی اگر خدا بخاد همونی میشه که باید و لااقل بعد از مدتها حس MK بازی کردن به ادم دست میده البته از نوع Tش!!!:cheesygri

KINDMAN جان واقعا ممنونم :love:
البتهع یه پارادوکس این وسط هست، اگه کارکتر های DC نبودن، دیگه بازی T وجود نداشت چون این مسوولین DC بودن که به تیم MK دستور دادن بازی باید حداکثر T بشه (احتمالا رو شون نشده بگن E !).

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
من الان Brtuality سوپرمن و Fatality اسکورپیون رو هم دیدم :D باید بگم از Brutality بیشتر راضی بودم تا Fatality :D خیلی جالب بود :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر