Jetpack Joyride Trophy Guide

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
بنام خدا
سلام دوستان.دیدم همچین تاپیکی نیست گفتم بسازم:D
Jetpack_Joyride.jpg

ارزش بازی : 8.5 از 10
درجه سختی : آسان
تعداد کل تروفی : 12 عدد
تروفی های آفلاین : 12 عدد
تروفی های آنلاین : ندارد
زمان لازم برای گرفتن کل تروفی های بازی: 20 ساعت به بالا ( در صورت خرین سکه ها 5 یا نهایتا 6 ساعت )
تعداد دفعات لازم برای تمام کردن بازی از ابتدا: از اونجایی که زیاد در طول بازی مییمیرید نمیتونم عدد دقیقی رو تعیین کنم.
تاریخ انتشار جهانی بازی:November 20, 2012سازنده: Halfbrick Studiosناشر: Halfbrick Studios
C55.jpg

Alpha Charlie Echo
trophy_bronze.png

Fly over 2kms
برای اطلاعات بیشتر به
"Romeo Alpha Delta" مراجعه شود. تروفی سختی نیست و حتی بمیرید هم باز هم از جایی که مردید حساب میشه میزان پیشرویتون.به تروفی ROMEO ALPHA DELTA مراجعه کنید.
124.jpg

Marathon
trophy_bronze.png

Fly a total of 50kms
شما باید 50هزار متر ( یا به عبارتی 50 کیلومتر ) در بازی به جلو بروید:D خوب توضیح خاصی نداره ولی مهم ترین نکته اینه که این تروفی هنگام مرگ از بین نمیره ( مثلا 45000 متر رفتید اگه بمیرید این عدد ثبت میشه تا دفعه بعدی اگه بتونید به 50هزار برسید تروفی باز میشه پس نگران مرگ یا اشتباه و ... نباشید. )بهترین ایتم ها GRAVITY BELT و یه توپ قرمز رنگه که بعد مرگتون کمکتون میکنه چند متری جلو تر بروید.
170.jpg

Happy Snap
trophy_bronze.png

Save an action shot to your camera roll
هروقت که در بازی بمیرید یک قطعه عکس در پایین صفحه میبینید.روی آن کلیک کنید و عکس بصورت تمام صفحه باز میشود.روی آیکن SAVE کلیک کنید تا عکس تو مموریتون ذخیره بشه.بعد این عملیات تروفی مال شماست:D
5FA.jpg

For Science
trophy_bronze.png

Knock over 1000 Scientists
بهترین روش برای کسب این TROPHY اینه که همون جت پکی که اول بازی دارید رو بکار بگیرید برید بالای سر این آدما ( دانشمندان:D ) و بکشیدشون :D 1000 نفر رو باید بکشید. میتونید تعداد کشته هااتونو از اینجا ببینید : The Stash > My Profile Scientists Scattered
01C.jpg

Good Work, Woody
trophy_bronze.png

Run into the bottom obsticles 3 times in a row
بهترین تروفی بازی :D 3 بار بدون اینکه دستتون به دکمه ای ( یا توی ویتا به صفحات لمسی ) بخوره بمیرید . نکته مهم » وقتی بازی شروع میشه نباید دستا به دکمه ای بزنید تا وقتی که به چیزی بخورید و بمیرید.بعد REPLAY کنید و همینکارو تکراار کنید تا تروفی باز بشه
227.jpg

Good Work Sierra
trophy_bronze.png

Stare at the main shop screen for 2 minutes
یک تروفی آسون دیگه ! وقتی اول بازی ( قبل شروع کردن ) هستید یا بعد از مردنتان منویی به نام The Stash میبینید. وارد آن بشید و 2 دقیقه در اون باقی بمانید ( من خودم هیچ کاری تو استش نکردم و منتظر شدم فقط حتما اینو بدونید که اگه صفحه ویتا خاموش بشه تروفی رو نمیده )
5FB.jpg

Good Work, Muscat
trophy_bronze.png

Open and close the main menu slider 10 times
و باز هم یک تروفی ساده دیگر :| قبل از شروع بازی ( رو صفحه نوشته tap rear touch to begin ) یک اسلایدر اون گوشه صفحه میبینید 10 بار سریع پشت سر هم باز و بستش کنید تا تروفی رو بگیرید.
C8B.jpg

Romeo Alpha Delta
trophy_silver.png

• Fly over 5kms
    تروفی هایی مثل این سخت ترین تروفی های بازی هستند. اول اینو بگم که 5 کیلومتر یعنی 5000 متر.( :D ببخشید خیلی basic میگم :D ) رسیدن به 5 کیلومتر به تمرین نیاز داره. از اونجایی که بازی همه اتفاقاتش اتفاقی هستند ( :| ) نمیتونم راهنمایی دقیق کنم و استراتژی کاملیو یادتون بدم ولی چند نکته رو اشاره میکنم ( چون یه مقداری که در بازی پیش میرید تمرکزتونو بخاطر سرعت بالا از دست میدید )
    به سکه ها دقت زیادی نکنید ( زوم نکنید روشون:D)بیشتر به دنبال spin token ها باشید ولی در حین گرفتنشون به جلوتونم نگاه کنید.
    حتما ماشین هایی که سر راهتون قرار میگیرند رو بردارید ( موتور mr cuddles روبات و gravity suit و... ) چون سرعتتونو تا حدودی کم میکنند و بهترین محافظ برای شما اند در صورتی که به یکجا برخورد کنید.
    بی برو برگرد از gadget ها استفاده کنید! چون واقعا کمکتون میکنند! لیست چندتا شونو میذارم :
  • Air Barrys : پرش های بلند تری برای بَری ایجاد میکنند.
  • Insta-Ball : بعد مرگ شما رو چند متری به جلو پرت میکنه.
  • Gravity Belt : وقتی میپرید به سرعت میکشتتون پایین و میتونه مفید/خطرناک باشه
  • Missile Jammer : موشک ها رو گیج میکنه.
  • Token Gift : یک spin token اضافه به شما میده. که اگه شانستون بگیره میتونه خیلی خیلی مفید باشه.
  • Freeze-O-Matic : کاربردش دقیقا به مانند insta-ball هستش.بعد مرگ چند متر به جلو لیز میخورید.
  • Ezy-Dodge Missiles : اینم کاربرد missle jammer رو داره.
  • Magnetic Tokens : این ویژگی spin token ها رو به شما نزدیک میکنه.
  • Free Ride : یک ماشین مجانی در ابتدای مسابقه بهتون میده.
  • Lucky Last : صد در صد آخرین شانستونو تو spin machine برنده میشین :D
  • Turbo Boost : مشخصه که چیکار میکنه بهتون سرعت میده و فکر میکنم از خطرات محیط تا حدودی حفظتون میکنه.
دو نکته کوچیکو هم بگم :
  • حتما تمرین کنید.چون حرفه ایتون میکنه! فکر نکنید چون 10 بار مردید دیگه نمیتونید ادامه بدید
  • slot machine شانس خوبیه میتونید با دقت تمام اهرمشو پایین بکشید.
  • خریدن super boost یا همون توربو بوست میتونه 750 متر بدون حطر به سمت جلو هدایتتون کنه.
​این تروفی رو باید در یک بار بازی بدست بیارید اگه بمیرید از اول حساب میشه.
B33.jpg

A Man, My Son
trophy_silver.png

Finish all the missions and start again
این بازی دارای سیستم level بندی میباشد.به شما میگه که به فرض مثال 750 متر رو بدون اینکه به زمین برخورد کنید پرواز کنید.همه quest ( اسم بهتری براش پیدا نکردم ) ـهایی که میده اتفاقی هستند. levelبندی هم بسیار زیاد هست و طول میکشه تا کامبش کنید.
چند نکته رو اشاره کنم :
  • بعضی وقتها ممکنه با این quest رو به رو بشید که بهتون بگه از جت پک استفاده نکنید ( غیر ممکن بنظر میاد نه ؟ ) اما با equip کردن air barry میتونید غیر ممکن رو ممکن کنید!

• برای دریافت "near miss" وقتی موشک به سمتتون میاد باید با فاصله نزدیک از کنارش رد بشید اما من اینو به این شکل گرفتم : تله های برقی رو که نزدیک سطح زمین هستند و بطور عمودی قرار گرفته اند رو با air barry از روشون پریدم ( با باصله کم ) و بعد چند بار انجام دادن دریافت کردم.( بعد از مردنتون نشون میده که گرفتینش.
  • وقتی magnet gadget رو فعال کردید تا میتونید سکه بگیرید.
کلا 15 level وجود داره و بعد از امامشون باید restart کنیدشون.
E6E.jpg

Blinged Out
trophy_silver.png

Buy a golden vehicle upgrade
برای اطلاعات بیشتر به "All the things!" مراجعه کنید اما برای اینکه تروفی رو بگیرید به stash برید و Vehicles upgrade رو باز کنید و 10,000 سکه خرج یکی از وسایلتون بکنید.
هیچ تاثیری به غیر از طلایی کردن رنگ ماشینتون ندارند.
2F4.jpg

High Roller
trophy_silver.png

Lose the final spin 100 times total
وقتی
که میمیرید و به slot machine برسید ( با کسب spin tokens ) سعی کنید 100 بار هیچ جایزه ای نگیرید.برای مطلع شدن از اینکه چندبار جایزه نگرفتید به The Stash > My Profile برید ( یادم نیست کدوم تب ـش بوده )
476.jpg

All the things!
trophy_gold.png

Unlock all the Gadgets, Clothing, Jet-packs and Vehicle Upgrades
برای اینکه همه چیزو تو بازی بخرید به
640,501 سکه نیاز دارید.
بعد اینکه همه سکه ها رو گرفتید برید به
Gadgets, Clothing, Jet-packs and Vehicle Upgrades و همه رو بخرید Utilities ها مهم نیستند.
اگه تواناییشو دارید پک
1,000,000 سکه رو از استور بخرید.اینجوری سریع تروفی رو خواهید گرفت در غیر این صورت باید در طول بازی سکه جمع کنید.
--------------------------------
با تشکر از اینکه این مطلب رو خوندید :D
استفاده از این مطلب بدون ذکر نام نویسنده و سایت بازیسنتر ممنوع است.
نظر خود رو حتما ارسال کنید.

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
من بلاخره تونستم پلاتش کنم هوراااااااااااااااااااا البته باور نمیکنین اگه بگم من اولین بازی هست که پلات میکنم حتی تو ps3 فقط به تمام کردن بازی فکر میکردم نه پلات کردنش خیلی حال میده:d

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
من بلاخره تونستم پلاتش کنم هوراااااااااااااااااااا البته باور نمیکنین اگه بگم من اولین بازی هست که پلات میکنم حتی تو ps3 فقط به تمام کردن بازی فکر میکردم نه پلات کردنش خیلی حال میده:d

آخه تروفیه پلات نداره این بازی که!!!! من خودم همه تروفی ها رو گرفتم دیدم یکی مونده، پیش خودم گفتم پس چرا پلات رو نمیده، یهو دیدم اصن پلات نداره نامرد. :|

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
آخه تروفیه پلات نداره این بازی که!!!! من خودم همه تروفی ها رو گرفتم دیدم یکی مونده، پیش خودم گفتم پس چرا پلات رو نمیده، یهو دیدم اصن پلات نداره نامرد. :|
محسن من فکر کردم به 100 درصد کردن تروفی ها میگن پلات پس من اشتباه فهمیدم پس بازی هایی که پلاتینیوم ندارن پلات نمیشن ولی در کل بازی رو 100 درصد کردم:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر