Jay Tavare بازیگر و صداپیشه Code Talker در MGSV

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
درود

Jay Tavare در چند روز گدشته اعلام کرد بر روی صدا و حرکات یکی از شخصیت های Metal Gear Solid V: The Phantom Pain کار می کند، در ماه های فوریه و جولای امسال، مشخص شده که این شخصیت در واقع همان Code Talker معروف در تریلر E3 2013 است.

Jay Tavare در ماه سبتامپر به ادامه صداگذاری و موشن کپچر شخصیت کد تالکر مشغول می شود. Tavare در این روزها بسیار مشفول بر روی کار بر روی این بازی است و همچنین شخصیت Code Talker را شخصیتی شگفت انگیز و جالب می داند که این شخصیت بالای 100 سال سن دارد ( طبق گفته کوجیما در کنفرانس تحلیل Fox Engine ) و همچنین می تواند به زبان انگلیسی و همچنین زبان Navajo صحبت کند. و یکی از معضلات Tavare هم بدست آوردن توانایی در صحبت کردن در این زبان و همچنین مسن بودن این شخصیت است، که کمی کار را برای او مشکل می کند.

منبع : Facebook Jay Tavare

آخرین ویرایش:

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
بعد میگن ساترلند چون همسنه اسنیکه با هیتر جابه جا کردیمش:| باو هیتر که خدای صداها بود:D بحثشم میدونم نمیخواد بگین:| خودم قبلا ت بحث علت تعویض صداش بودم:|

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
بعد میگن ساترلند چون همسنه اسنیکه با هیتر جابه جا کردیمش:| باو هیتر که خدای صداها بود:D بحثشم میدونم نمیخواد بگین:| خودم قبلا ت بحث علت تعویض صداش بودم:|
می خواستی کوجیما بره یک پیرمرد 100 ساله رو بیاره برای Code Talker :-/

[h=2][/h]

La-Li-Lu-Le-Lo

کاربر سایت
Mar 9, 2012
925
نام
30avash
صدا پیشه نسبتاً خوبیه،توی RDR و COJ:Bound in Blood هم صداپیشگی کرده و چندتایی هم فیلم بازی کرده!

کلا خوراکش این سرخپوست ها و لاتینهاس:dاحتمالا این Code Talker هم یک Shaman یا همچین چیزیه:d

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
می خواستی کوجیما بره یک پیرمرد 100 ساله رو بیاره برای Code Talker :-/
بنیامین نفهمیدی خواستی یه چیزی بگیا:D
میگم عوض کردن دیوید فقط بهوونه بود ، معلوم نیست برنامه این کوجیما سان چیه!؟ اگه گراند زیرو با دیوید باشه عالی میشه :x هرچند کار ساترلند عالیه!

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
بنیامین نفهمیدی خواستی یه چیزی بگیا:D
میگم عوض کردن دیوید فقط بهوونه بود ، معلوم نیست برنامه این کوجیما سان چیه!؟ اگه گراند زیرو با دیوید باشه عالی میشه :x هرچند کار ساترلند عالیه!
بعد میگن ساترلند چون همسنه اسنیکه با هیتر جابه جا کردیمش:|
بحث سن بود دیگه:d
حالا از کجا می دونی بهانه بود,شاید در نقش سالید اسنیک ظاهر شد:d

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
بحث سن بود دیگه:d
حالا از کجا می دونی بهانه بود,شاید در نقش سالید اسنیک ظاهر شد:d
منظورمو نفهمیدی:D بیخیال:D
اگه در نقش اسنیک ظاهر بشه به کل سایت شیرینی خامه ای میدم:|
البته خود کوجی گفته نمیتونم بگم هست یا نه ولی من یقین دارم که هست:D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
این عدد 100 سنّ Code Talker ما را یاد The End فقید در MGS3 انداخت.یادش بخیر عجب پیرمردی بود!!ببینینم این CT چیکار می کنه
صداگذاریشم باید جالب باشه

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
اگه در نقش اسنیک ظاهر بشه به کل سایت شیرینی خامه ای میدم:|
البته خود کوجی گفته نمیتونم بگم هست یا نه ولی من یقین دارم که هست:biggrin1:

شیرینی ها رو با چایی میل کن ! :D
چون توقع نداشته باش صدای دیوید هیتر رو روی بچه 11 ساله ( Solid Snake ) بزارن !!
اگر هم همچین برنامه ای باشه ایشالا میره برای MGS6 و رویایی بیگ باس و اسنیک و دقت کن به این نکته که اگر در نظر بگیریم کنار گذاشتن هیتر به این علت بوده و اینکه به صدای کیفر روی بیگ باس عادت کنیم تا مجبور نباشیم صدای پدر و پسر رو از دهان مبارک دیوید هیتر بشنویم ! :D
البته شاید این ها بهونه ای باشه واسه فرار از این حقیقت که کوجیما دیوید هیتر رو با لَگَز از سری MGS انداخت بیرون ! :|:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر