JAX دوباره به Mortal Kombat برگشته است

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
گفتنی است JAX شخصیت محبوب سری بازی های Mortal Kombat در شماره جدید این سری حضور دارد

jax-ii-vi-1992-2006.jpg

این خبر گویا در ویدئو های GameTrailers TV نشان داده شده است و همچنین شاهد تغییراتی در ظاهر این شخصیت خواهیم بود.

سری جدید از بازیهای Mortal Kombat در سال 2011 برای PS3 و X360 عرضه خواهد شد.

منبع

• Like
Reactions: GENE

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
آری دیروز توی gt tv مشاهده شد! :d اما خوشم نیمد! کلا به تیپ شخصیت های MK نمی خوره! :d

من فن MK نیستم الان گیر ندید که چرا از این خوشت نمیادا! توی MK فقط ساب زیرو و اسکورپیون :d

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
جكس هم جكس هاي قديم :(
از اين خبر بسيار شاد شدم چون شخصيت خيلي خفنيه براي خودش چند تا فاتاليتي خفن هم براش بزارن خيلي خوب ميشه مثلا با اون دستاش بگيره دست و پا له كنه و بكنه

.:Layho:.

کاربر سایت
Jul 14, 2007
991
نام
Hanzo Hasashi
آره منم توی GT TV دیدمش ، خدا بود مخصوصا اون جایی که ضربه به کسی میزنی نشون میده چه قسمتی استخوانهاش خورد میشه! یا اون جا که کله همدیگه رو میکنن بعد دل و روده یارو میریزه بیرون! بازی پر خون ــه، خیلی هم حرکات نرمی داشتن که به شخصه با این بازی دیگه هیچ فایتینگیو در حدش نمیبینم!
چرا Shinnok رو هنوز تأیید نکردن بعد این چندش رو تأیید کردن ؟ :|
اتفاقا سوالی هم از طراح ارشد بازی پرسیده شد که شخصیت های قدیمی بیشتری هم در این بازی هستند یا خیر ، داشت سوتی میداد که هست!، اما سکوت کرد و گفت بعدا میبینید:D

پ.ن: بنده از سگا عاشق Jax بودم، خبر خیلی خوبی بود! مخصوصا اینکه تا مسابقه رو میبره پرچم امریکا رو دور خوش میگیره:x

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
فقط JAX .. اون زمان یادش بخیر یک حرکت داشت بعد از اینکه طرف فینیشین میشد JAX از صفحه میرفت بیرون بعد یک پای گنده که گویا پای خودش هست از بالا میخورد روی طرف و یارو له میشد. لینک
هر وقت هم میبرد یک فیگور بازو میگرفت.

چرا Shinnok رو هنوز تأیید نکردن بعد این چندش رو تأیید کردن ؟ :|
حیف که پستت رو پاک کردی وگرنه برات میگفتم.:d

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
فقط JAX .. اون زمان یادش بخیر یک حرکت داشت بعد از اینکه طرف فینیشین میشد JAX از صفحه میرفت بیرون بعد یک پای گنده که گویا پای خودش هست از بالا میخورد روی طرف و یارو له میشد. لینک
هر وقت هم میبرد یک فیگور بازو میگرفت.

حیف که پستت رو پاک کردی وگرنه برات میگفتم.:d

پاک نکردم که :D
خب من ازش بدم میاد :|

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
جکس یکی از شخصیت های مخبوب سری هست که بیشتر به خاطر حرکات قدرتیش محبوبه.

جكس هم جكس هاي قديم :(
از اين خبر بسيار شاد شدم چون شخصيت خيلي خفنيه براي خودش چند تا فاتاليتي خفن هم براش بزارن خيلي خوب ميشه مثلا با اون دستاش بگيره دست و پا له كنه و بكنه

یه سوال

اونجا که جکس با فیتالیتی گنده میشه و بعد له میکنه چرا این کارو همون اول نمیکنه؟ :D

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
جکس یکی از شخصیت های مخبوب سری هست که بیشتر به خاطر حرکات قدرتیش محبوبه.

یه سوال

اونجا که جکس با فیتالیتی گنده میشه و بعد له میکنه چرا این کارو همون اول نمیکنه؟ :D
منم یه سوال دارم :
چرا توو Mk Deception ساب زیرو اول طرف رو یخ نمی کنه و بعد با یه ضربه نمی کُشَتِش ؟! :d

Red_Yashar

کاربر سایت
Feb 23, 2008
822
نام
یاشار
نمیدونیم کی میخوان حضو کابال کبیر رو تایید کنن ؟
نگفتن. خدا کنه حداقل توی بازی اصلی باشه. من می ترسم بیان DLC ش کنن. چون محبوب هم هست، از دید اقتصادی به نفع شونه و باعث فروش بالای DLC می شه. الان Capcom دقیقا داره همین کار رو با MvC3 می کنه. شخصیت هایی مثل MODOK و اون شبه گوست رایدر ه که اگه DLC می شدن عده خیلی کمی می خریدنشون، توی نسخه اصلی گذاشتن و در عوض از خود Ghost Rider، اعضای Fantastic Four و کلی دیگه از شخصیت های محبوب و پر فروش تر خبری نیست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر