James Bond: Blood Stone | PC

JamesBond007BloodStone_Art.jpg

Developer : Bizarre Creations
Publisher : Activision
Genre : Action
Release date : Nov 2, 2010

مطمئنا همه ی شما با شرکت موفق و با سابقه ی Bizarre Creations شرکتی که عمده ی شهرت خود را مدیون سری Racing فوق العاده موفق PGR هست آشنا هستید.
علاوه بر PGR بازی زیبای Blur نیز که چندی پیش عرضه شد وبازخورد مناسبی را هم از طرف بازیکنان و هم منتقدان گرفت اثر این شرکت است.
همچنین یک از اولین عناوین موفق Live یعنی Geometry Wars نیز شاهکار این شرکت است.
تنها اثر ناموفق این شرکت را شاید بتوان عنوان The Club دانست که با اینکه اثر سرگرم کننده ای بود ولی در حد انتظار ظاهر نشد.

حالا Bizarre Creations که سابقه ی کار در سبک های مختلف را به بهترین شکل دارد آمده تا با همکاری غولی به نام Activision دست به خلق اثری بزند که شایسته ی نام مامور 007 محبوب ما باشد.

Blood Stone را میتوان الهام گرفته از اثر ماندگاری چون Driver دانست با این تفاوت که قرار است
لذت رانندگی ای که در PGR چشیده اید را با مقدار زیادی انفجار ،شلیک ، هیجان وآدرنالین مخلوط کند و تجربه ای جدید از 007 را برای ما رغم بزند.

با توجه به سابقه ی Bizzare و اهمیت فعلی IP های James Bond برای اکتیویژن میتوان انتظار تجربه ی یکی از بهترین جیمز باند های تاریخ را داشت.

آخرین ویرایش:

DarkWish2006

کاربر سایت
Aug 13, 2010
224
حجم دانلود من 6.91 بود البته یک فایل ISO بود و 1920x1080 با نهایت تنظیمات 60 فریم هستش البته بعضی وقت ها 45 هم میشه . و دموهای CG هم داره .

rezam

کاربر سایت
Mar 7, 2010
182
نام
رضا
من امروز بازی رو تموم کردم ، به نظرم بازی قشنگی بود و در کل ارزش یک بار بازی کردن رو داشت ...
در ضمن به آخر بازی اگر توجه کنید میبینید که نوشته :
James Bond Will Return...

موفق باشید

delgarm2008

کاربر سایت
Mar 29, 2010
3
جیمز باند

راهنمایی!!!

من توی مرحله که سوار کشتی و به هواپیما تیراندازی میکنه گیر کردم

به کجای هواپیما باید تیراندازی کنم؟

سپاس فراوان

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
حیفه این همه طراحی محیطی زیبا که حروم این گیم پلی خسته کننده و خشک و این داستان ابکی شده
همه چی بازی از ماشین سواریش گرفته تا تیراندازی و کشتن میلیون نفر!! تکراری و خسته کننده است
با اینکه خیلی از فیلم ها و بازی های قدیمی تر سری خوشم میومد این یکی رو با هزار زور تا اخراش اومدم و فکر هم نمی کنم بتونم تحمل کنم و تمومش کنم
بازی روی درجه سختی بالا مثل آب خوردن میمونه! تنوع دشمن ها فقط در لباس هاشون هست
کلا 2 نوع دشمن وجود داره
یه سری مسلسل به دست و اون یکی ها هم شاتگان دارن و دقیقا شبیه نمونه بازی Army of Two هست.
واقعا این چند ساعت حیف که حروم این بازی مزخرف شد
get the **** out of my HDD!!!!

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,881
نام
صابر
سلام
میگم نور بازی خیلی کمه انگار صفحه سیاه هست این ماله خود بازیه یا مشکل از از سیستمم هست
2- ایا بازی خون ریزی نداره ؟

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
سلام
میگم نور بازی خیلی کمه انگار صفحه سیاه هست این ماله خود بازیه یا مشکل از از سیستمم هست
2- ایا بازی خون ریزی نداره ؟
متاسفانه پورت بازی پی سی اشکالات عجیب و غریبی داره.یدونش همینه که باید خودت دستی نور رو بیشتر کنی و الا یه جاهاهایی هیچی نمی بینی
دسته 360 که میزنی دکمه های کی برد به همون شکل نشون داده میشه و با اینکه دسته کار می کنه آموزش ها به شکل کی برد و موس هست و بعضی اوقات باید کلی کلنجار برید که کدوم دکمه روی دسته مثلا جای اسکیپ کی برد کار می کنه!
خون رو هم فراموش کن
من كه مفت رسيد دستم نصب كردم
بچه همسايمون گرفته بود
دوستان انقدر لعن و نفرينش ميكنن ميترسم برم تو بازيش
شما برو
من برای دوستانی می گم که انتخاب های بهتری روی پلتفرم های دیگه برای بازی کردن دارن و الا اگه فقط با PC بازی می کنی برای وقت گذرونی بدک نیست

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
شما برو
من برای دوستانی می گم که انتخاب های بهتری روی پلتفرم های دیگه برای بازی کردن دارن و الا اگه فقط با PC بازی می کنی برای وقت گذرونی بدک نیست

بله حق با شماست
در كل خيلي هم افتضاح نيست. من دو مرحلشو رفتم به اون صورت بهم فشار نيومد :d

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
بازیه جالبیه :)) تو این ۲ دقیقه ای که بازی کردم به نکانی جالبی پی بردم ، این هوش مصنوعیه دشمنا با ملخ هم نمیتونه رقابت کنه ! جالبه وقتی داری با یه AstonMartin DBS رانندگی میکنی انگار نه انگار رو آسفالت هستی و سر سوزنی اصطکاک احساس نمیکنی ! :|
ولی در کل اندازه یه بازیه ۲ هزارتومانی ارزش داره ولی خداوکیلی فکر نمیکنم ۵۰ دلار اوریجینال ارزش داشته باشه :d اصلا تو خارج کسی هم این بازیها رو میخره :-/ حتما میخرن که میسازن دیگه. :)

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
بازیه جالبیه :)) تو این ۲ دقیقه ای که بازی کردم به نکانی جالبی پی بردم ، این هوش مصنوعیه دشمنا با ملخ هم نمیتونه رقابت کنه ! جالبه وقتی داری با یه AstonMartin DBS رانندگی میکنی انگار نه انگار رو آسفالت هستی و سر سوزنی اصطکاک احساس نمیکنی ! :|
ولی در کل اندازه یه بازیه ۲ هزارتومانی ارزش داره ولی خداوکیلی فکر نمیکنم ۵۰ دلار اوریجینال ارزش داشته باشه :d اصلا تو خارج کسی هم این بازیها رو میخره :-/ حتما میخرن که میسازن دیگه. :)

دوست گرامي بالاخره هر بازي فن هاي خاص خودشو داره ديگه !
حالا علاقمندان به اين بازي هم صد درصد هستند كه توليد كنندگانش هم هستند !
و اينكه عقايد متفاوته همه مثل منو شما خوش خوراك نيستند توي بازي :d;)

=========================
حالا اينجا جاش نيست
اما چرا تا حالا بازي اي از 3 سري فيلم سه ايكس ساخته نشده؟
شماره اول و سوم با بازي وين ديزل و شماره 2 هم آيس كيوب
قطعا ديدين فيلمشو
اونم بازيش فكر نكنم بد ميشد!

SONY1

کاربر سایت
Dec 15, 2007
178
نام
حسن
حیفه این همه طراحی محیطی زیبا که حروم این گیم پلی خسته کننده و خشک و این داستان ابکی شده
همه چی بازی از ماشین سواریش گرفته تا تیراندازی و کشتن میلیون نفر!! تکراری و خسته کننده است
با اینکه خیلی از فیلم ها و بازی های قدیمی تر سری خوشم میومد این یکی رو با هزار زور تا اخراش اومدم و فکر هم نمی کنم بتونم تحمل کنم و تمومش کنم
بازی روی درجه سختی بالا مثل آب خوردن میمونه! تنوع دشمن ها فقط در لباس هاشون هست
کلا 2 نوع دشمن وجود داره
یه سری مسلسل به دست و اون یکی ها هم شاتگان دارن و دقیقا شبیه نمونه بازی Army of Two هست.
واقعا این چند ساعت حیف که حروم این بازی مزخرف شد
get the **** out of my HDD!!!!

اتفاقا این اولین 007 بود که نسبت به چند نسخه قبلی خیلی قشنگتر بود من که باهاش حال کردم بیخود از این بازی ایراد نگیر و این قدر ازش بد نگید که چند نفر دیگه هم اگه خواستن بازی کنن بخاطر این تعاریف شما بیخود این بازی رو از دست میدن شما که حوصله این بازی رو ندارین برین یه چیز دیگه بازی کنید تا به قول خودتون وققتتون تلف نشه /:)

Ahmad 007

کاربر سایت
Jan 4, 2010
58
نام
احمد رضا
سلام ؛

ببخشید میشه بگید سیو های بازی کجا ذخیره میشه ؟

و اینکه من ویندوز سون نصب کردم و باید الان به چه طریقی سیو های بازی رو جایگزین کنم ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر