James Bond:Blodstone تایید شد

R@m!n

کاربر سایت
Jun 21, 2010
135
نام
رامین
093639caf3214170999f.jpg

امروز کمپانی اکتیویژن بازی James Bond:Blodstone را برای PS3,Xbox360 و PC تایید کرد.نویسنده سناریو این شماره از بازی های جیمز باند آقای Bruce Feirstein از کسانی است که در نوشتن فیلم نامه هم نقش داشته است.همچنین در James Bond:Blodstone چهره و شخصیت Daniel Craig و Joss Stone لیسانس شده اند.این نسخه از سری بازی های "جیمز باند" با دوربین سوم شخص و سیستم بازی ترکیبی از تیراندازی و سنگرگیری (کاور) است. همچنین در این شماره امکان رانندگی نیز وجود دارد.محیط هایی که بازی در آن اتفاق می افتد شامل آتن،استانبول،بنگکوک و موناکو است و ماموریت های بازی در خشکی و دریا اتفاق می افتد.کمپانی اکتیوژن قسمت چندنفره بازی را با امکان بازی کردن 16 نفر همزمان در یک نقشه تایید کرده است.صداگزاری شخصیت های اصلی بازی بازی توسط Daniel Craig وJudi Dench و Joss Stone انجام می شود. نسخه PS3,Xbox360 و PC بازی توسط شعبه لیورپول Bizarre Creations ساخته می شود و نسخه ی DS توسط استودیوی بازی سازی n-Space. بازی James Bond:Blodstone در نیمه ی چهارم سال 2010 به بازار می آید

نقل قول:Gamespot
تصاویری از بازی:

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: S0HEIL

R@m!n

کاربر سایت
Jun 21, 2010
135
نام
رامین
من هم فقط نسخه قبلیش رو بازی کردم گرافکیش خوب بود ولی خب گیم پلیش یکم خسته کننده بود.ولی مثل اینکه توی این شماره سبک بازی رو از اول شخص به سوم شخص تغییر دادن،قابلیت رانندگی هم بهش اصافه کردن.فکر کنم بازیه خوبی بشه :)

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
کلا یکی از خوشحال ترین بازی های فیلمی که ساخته شده این سری بازی بوده... بعد از Nightfire که بازی نسبتا خوبی بود دیگه چیز خاصی ندیدیم و تو سراشیبی قرار گرفته. من که امید زیادی به این بازی ندارم.

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
آرش اتفاقا بعد Nightfire بهترین عنوان این سری ساخته شده که اسمش هم Everything or Nothing هست. جالبه که سبک اون بازی هم مثل این ترکیبی از اکشن سوم شخص و ماشین سواری بوده. جالب تر از اون اینه که این Everything or Nothing اولین ساخته Visceral Games بوده.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
آرش اتفاقا بعد Nightfire بهترین عنوان این سری ساخته شده که اسمش هم Everything or Nothing هست. جالبه که سبک اون بازی هم مثل این ترکیبی از اکشن سوم شخص و ماشین سواری بوده. جالب تر از اون اینه که این Everything or Nothing اولین ساخته Visceral Games بوده.
آره محمد.Everything or nothing جزو معدود بازیهای PS2 بود که با اینکه هیچ وقت PS2 نداشتم ولی تمومش کردم.بازی خوش ساختی بود.
ولی فکر نکنم این بتونه موفقیت اون رو تکرار کنه!

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
کلا یکی از خوشحال ترین بازی های فیلمی که ساخته شده این سری بازی بوده... بعد از Nightfire که بازی نسبتا خوبی بود دیگه چیز خاصی ندیدیم و تو سراشیبی قرار گرفته. من که امید زیادی به این بازی ندارم.
منم به این بازی امیدی ندارم ولی در مورد اینکه گفتی این سری کلا بدرد نمی خوره باهات موافق نیستم چون Golden Eye نینتندو 64 یکی از بهترین fps های تاریخ محسوب می شه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر