Jade Empire

سلام

همون طور که فهمیدین بازی Jade Empire که توسط BioWare منتشر شده بود اونم برا Xbox حالا خبر رسیده که این بازی برای PC هم قراره بیاد و و تا حالا سه تا شات از بازی منتشر شده و نکاتی هم گفته شده.

در این بازی نکاتی اضافه شده که در زیر مییارمش.

Customizable, intuitive controls including support for game-pads and keyboard/mouse

Increased graphics resolutions and new visual effects

New monsters and enemies

New fighting styles

Improved combat AI and difficulty levels

New world map interface

سعی میکنم که در ادمه خبر هایی از این بازی رو که قراره برای PC بیاد و ماکروسافت در حال حاضر ناشره شه رو بزارم.

خداحافظ

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
از كجا؟ من ديشب وليعصر بودم و گفتن شنبه ميديم بيرون :((.
آقای shervinrs دیروز از west game گرفتم شما میتونید از west game تهیه کنید
دوستان از این بازی خیلی خوشم اومده
مشکلی که من در این بازی داشتم بیشتر در انتخاب شخصیت هستش باید یه شخصیتی انتخاب بشه که تا آخر بازی پشیمون نشیم (اشتباهی که در oblivion کردم و مجبور شدم با ایمپریال بازی رو به اتمام برسونم و اصلا از شخصیت انتخاب شده رازی نبودم)
در آخر به نظر من monkzeng بهترین انتخاب است
آقای محمد رضا شما کدام شخصیت را انتخاب کردید

THE LORD

کاربر سایت
Feb 17, 2007
114
نام
رامین
من چون همیشه از شخصیت warrior خوشم میاد اون یارو گندهه strong رو انتخاب کردم..
اما.. من برام خیلی عجیب هست خیلی منتظره این بازی بودم ولی حالا که بازی میکنم بازی
برام جذاب نیست شاید بخاطر انتخاب کم تو شخصیت بازی باشه ... الان اصلا نوشتهای بازی
رو نمیخونم و دارم با سرعت زیاد بازی رو تموم میکنم چون یجورایی بنظرم بازیش جذاب نیست
حالا من نمیدونم من بازی زده شدم کلا یا بقیه هم اینطوری هستن نسبت به این بازی..!!!

راستی من الان با گرافیک 6200 agp دارم خیلی بازی رو راحت بازی میکنم تازه همه گزینها
رو هم روشن کردم... آخه فکر میکردم گرافیک بالایی بخواد..

یه چیز دیگه تو بازی از بدن بعضی از آدما میشه رد شد! یعنی راحت از بدن ادما رد میشم
انگار نه انگار که به چیزی خوردم! کلا اینم از اشکالات بازی هست...
و بعضیها هم تو بازی به زبون چینی صحبت میکنن که هیچی آدم سر در نمیاره من نمیدونم
مخصوصا این کارو کردن یا.....!
بابای.

آخرین ویرایش:

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
یه چیز دیگه تو بازی از بدن بعضی از آدما میشه رد شد! یعنی راحت از بدن ادما رد میشم
انگار نه انگار که به چیزی خوردم! کلا اینم از اشکالات بازی هست...
و بعضیها هم تو بازی به زبون چینی صحبت میکنن که هیچی آدم سر در نمیاره من نمیدونم
مخصوصا این کارو کردن یا.....!
فقط از بدن شخصیت همراه میشه عبور کرد به خاطر این که دست و پا گیر نباشن
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
هر چی جلوتر میرم بازی جالبتر میشه الان دوباره به محیط اول بازی برگشتم ولی همه جا به آتیش کشیده شده
بازی mini game های جالبی داره مثلا یه مرحله سوار یه پرنده ی چوبی(مثل هواپیما )شبیه بازی های کلاسیک جنگ ستارگان هستید

THE LORD

کاربر سایت
Feb 17, 2007
114
نام
رامین
فقط از بدن شخصیت همراه میشه عبور کرد به خاطر این که دست و پا گیر نباشن
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
از بدن افراد شهر اونایی که باهاشون نمیشه حرف زد هم رد میشه....!

THE LORD

کاربر سایت
Feb 17, 2007
114
نام
رامین
خوب این بازی رو تا آخرش رفتم یعنی ترکوندم خیلی نشستم پاش و توی 25 ساعت و 3 دقیقه!
بازی رو تموم کردم......
البته من اصلا از سیستم مبارزه و لول آپ شدن بازی خوشم نیومد.... آخه مثل rpg های دیگه
که میشد armor,weapon و... این چیزارو پیدا کرد و خرید نبود ولی...

داستان خیلی زیبایی داشت من که خیلی حال کردم مخصوصا یکی بهم خیانت کرد که اصلا
باورم نمیشد... البته تو این بازی خیانت کار زیاده;) ...

کلا تنها چیزی که باعث شد بازی رو به این سرعت تمومش کنم داستانش بود...نمیدونم
چرا این بازی منو یاد حمله اعراب به ایران انداخت!! البته این بازی تو 2 حالت تموم میشه.
بابای.

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
سلام
بچه ها مثل اینکه شما گفتین که بازی روی دو تا DVD عرضه شده یعنی چیزی بالای 5 گیگ ولی من امروز بازی رو گرفتم و DVD شو نداشت ولی سی دی اون بود و 4 سی دی بود یعنی چیزی حدود 2.5 گیگ و کار شرکت apple بود به نظر شما بازی با این حجم در مقابل اونی که شما گفتید ناقص نیست؟و مشکل نداره؟
یا علی مدد

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
سلام
بچه ها مثل اینکه شما گفتین که بازی روی دو تا DVD عرضه شده یعنی چیزی بالای 5 گیگ ولی من امروز بازی رو گرفتم و DVD شو نداشت ولی سی دی اون بود و 4 سی دی بود یعنی چیزی حدود 2.5 گیگ و کار شرکت apple بود به نظر شما بازی با این حجم در مقابل اونی که شما گفتید ناقص نیست؟و مشکل نداره؟
یا علی مدد
جدیدا چون حجم بازی ها بالا رفته بعضی از شرکت های پیش پا افتاده حتی مدرن هم این کار رو میکنه و پردیس هم این کار رو میکنه movie های بازی رو میزنن و حجم بازی کمتر میشه
الان بازیه شما هیچ movie نداره

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
سلام
اقا چجوری میشه در حین انجام بازی این بازی رو سیو کرد و دیگه اینکه چجوری میشه از بازی بیرون اومد؟
0یعنی quite کرد؟) سوال سوم اینکه تو سوال و جواب هایی که با افراد می کنیم فرقی نمی گنه چه پاسخی بدیم.
سال نو مبارک
یا علی مدد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر