J-TAG یا True Blue مسئله این است....

desperados

کاربر سایت
Jun 7, 2007
411
نام
arash
دوستان بی مقدمه بگم چند وقته در انتخاب این موضوع گیر کردم هر دو کنسولم کپی خوره و در حال حاظر بی مصرف ایکس باکس برای درایوش ال تی 3 نیومده و دیگر نخواهد امد PS3 هم که بدون تروبلو اوضاعش مشخصه و معلوم الحاله

چند جا مشورت کردم زیاد از ترو بلو راضی نیستن و علتشم اینه که بازیهای که براش پچ میشه اکثرا مشکل داره
جی تگ هم که باید برای همیشه قید لایو رو زد البته زیاد تو فاز لایو نیستم فقط نگرانیم اشکالات احتمالی سخت افزاری که ممکنه پیش بیاد
خواستم نظر دوستان و اساتید رو بدونم که بی دردسرترین راه کدومه
ما رو هم از تجربیاتتون در این ضمینه بی نصیب نزارید

a-l-i0917

کاربر سایت
Aug 27, 2010
160
نام
علی
ببین دوست عزیز ترو بلو بازی های زیادی براش پچ شده اما عمرش تموم شده و دیگه براش بازی پچ نمیشه اگه میخوای دانگل بخری باید صبر کنی تا دانگل تیم e3 بیاد پچ بازی برای ترو بلو هم هیچ کدوم مشکل نداشتن که

ANDM

کاربر سایت
Mar 31, 2012
178
نام
آرمان
سلام عزيز

Jtag كن راحت شو.ديگه احتياجي به آپديت و ... نداره و همه ي بازي ها رو هم ساپورت مي كنه.

تروبلو عمرش ديگه تموم شده و اگه الآن بگيري ديگه بايد 2-3 ماه ديگه دانگل هاي جديد رو تهيه كني كه به صرفه نيست.

در كل Jtag كني بهتره.

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
از تروبلو استفاده نکردم و PS3 ندارم :d ولی 360 جی تگ شده دارم و راضیم . نمیگم خیلی راضی چون بعضی مواقع یه نمور میفته رو دور ارور دادن و فاتال کرش و از این چیزا و خب یه مقدار هم هوس لایو کردم که دیگه تعطیله

desperados

کاربر سایت
Jun 7, 2007
411
نام
arash
ایکس باکس من ارکده
شما از چه بردی استفاده میکنید برای جی تگ؟ ماتریکس خوبه؟
اگر قراره قید لایو رو بزنم لا اقل دردسر ارور نداشته باشم

mskm82

کاربر سایت
Dec 2, 2010
312
نام
Moh3n
شک نکن حتما جی تگ کن بعدش دیگه هیچ محدودیتی برای بازی کردن نداری ! ولی ps3 رو که کپی خور هست بفروش به جاش یه اوریج بگیر و انحصاری هاش رو بازی کن اونموقع psn هم داری من خودم وضعیتم همینه .

ANDM

کاربر سایت
Mar 31, 2012
178
نام
آرمان
ارور كه نه ولي دستگاه 10 ثانيه طول مي كشه روشن شه ( البته با روش هايي مي شه تا 4-5 ثانيه رسوند )

درايور خيلي خيلي آروم باز مي شه.

قيمتشم خيلي بالاست چون وسايلشو پيدا نمي شه.

ولي به صرفه است

Emad47

کاربر سایت
Oct 22, 2011
1,234
من TB داشتم که فروختم رفت چون دیگه همونطور که دوستان گفتن عمرش تموم شده به قراره 5 روز دیگه یعنی 20 جولای دانگل جدیدشون معرفی بشه.
در کل بهت پیشنهاد میکنم J-TAG کنی و خودتو خلاص کنی

a-l-i0917

کاربر سایت
Aug 27, 2010
160
نام
علی
دوستان من یه سوالی در باره جی تگ داشتم بازی های xbl مثل شانک 2 همون موقع ای که ریلیز میشه برای جیتگ هم میاد؟
بازی های xbl رو از کجا دانلود میکنید؟

desperados

کاربر سایت
Jun 7, 2007
411
نام
arash
یعنی شما تا حالا یک بار هم با فاتال کرش یا authrortize disk و این مسائل برخورد نکردین؟
راستشو بخوای من هنوز جی تگ نکرده این ارور authrortize disk رو بعضی وقتا دارم جالبتر اینه دیسک بازی برنر مکس پچ ال تی 3 رو ال تی2 اجرا میشه ولی دیگه خسته شدم بس که دنبال برنر مکس ریجن j گشتم به خاطر این مشکل من هنوز نینجا گایدن3 بازی نکردم

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
راستشو بخوای من هنوز جی تگ نکرده این ارور authrortize disk رو بعضی وقتا دارم جالبتر اینه دیسک بازی برنر مکس پچ ال تی 3 رو ال تی2 اجرا میشه ولی دیگه خسته شدم بس که دنبال برنر مکس ریجن j گشتم به خاطر این مشکل من هنوز نینجا گایدن3 بازی نکردم
:d تو تنظیمات داشلانچ میتونی تنظیم کنی که region lock رو در نظر نگیره
ولی اون دو تا ارور کوفتی فاتال و اتورایز کماکان بعضی موقع ها سر و کلشون پیدا میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر