Iwata:علاقه مندی ناشرین بازی به 3DS

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,979
نام
رضا
3ds.jpg

رئیس کمپانی Nintendo اقای Satoru Iwata به تازگی اعلام کرده که در مقایسه کنسول دستی جدیدمان یعنی 3DS نسبت به نسخه قبلی خود یعنی Ds ناشران بازی علاقه مندی بیشتری برای ساخته بازی بروی این کنسول از خود نشان میدهند.

اقای Iwata نظراته خود را در مورد سود سالیانه 6 ماه اخر سال کمپانی را در ماه گذشته اعلام کرده بود.

همچنین Iwata گفته است که من به کشور های بسیاری سفر میکنم و می توانم علاقه مندی و نظراته دیگران را در مورده کنسوله دستی جدیدمان متوجه بشم.همچنین من میدانم که کنسول 3DS در زمان عرضه بسیار فوی تر از DS عمل میکند.

به گفته اقای Satoru Iwata ناشران زیادی از جمله شرکت های EA, THQ, Capcom, Konami, Activision, Take Two, Ubisoft و شرکت های بزرگه دیگر علاقه مندی بسیاری برای عرضه بازی بر روی 3DS از خود نشان میدهند.

کنسول دستی 3DS در 26 فبریه 2011 در ژاپن و در ماه مارچ در امریکا و اروپا عرضه میشود.

منبع:http://www.vg247.com/2010/11/08/mor...unch-then-original-ds-says-iwata/#more-127927

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
یه امر طبیعیه به نظر من. 3DS یه کنسول قوی هست و براحتی میتونه PSP رو بزنه کنار. (چون بدون هیچ امکاناتی میشد از 3D ــش لذت برد).

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
قطعاً سونی بیکار ننشسته، مطمعن هستم که یک کنسول فوق قوی از سوی سونی در حال ساخته، همونقدر که PSP در زمان خودش از DS بهتر بود، PSP2 هم از 3DS بهتر خواهد بود...

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
قطعاً سونی بیکار ننشسته، مطمعن هستم که یک کنسول فوق قوی از سوی سونی در حال ساخته، همونقدر که PSP در زمان خودش از DS بهتر بود، PSP2 هم از 3DS بهتر خواهد بود...
کی گفته PSP از DS بهتره ؟!
اگه منظورت اینه که قوی تره آره ، اما بهتر ...[-x

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
کی گفته PSP از DS بهتره ؟!
اگه منظورت اینه که قوی تره آره ، اما بهتر ...[-x

دقیقا ... اون تفریحی که DS برای خریدارش represent کرد رو ... PSP نکرد...

البته جفتش هم سلیقه ای هست دیگه ... من خودم DS رو میپسندم ...

• Like
Reactions: гадюка

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,979
نام
رضا
به نظره من PSP فقط از نظره قدرت سخت افزاری از DS قوی تره.البته PSP هم بازی های بزرگی مثله GOW یا FF یا MGS داره که نمیشه ازشون گذشت.:d:d

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
کلا در این جور موارد، یعنی کنسول های دستی و قابل حمل، سرگرمی و اصطلاح Fun بودن حرف اول رو میزنه که DS در این باره خیلی خوب عمل کرد. اما PSP‌ بیشتر با انیکه قابل حمل بود اما نتونست اون سرگرمی که ازش انتظار می رفت رو ارائه کنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر