Itagaki : ساخت بازی Devil’s Third رو به اتمام است

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
Tomonobu-Itagaki-670x444.jpg
درود.
بالاخره بازیساز افسانه ای آقای Tomonobu Itagaki که با سری Dead or Alive به شهرت رسیده ، طی خبری اعلام کردند که روند ساخت بازی Devil’s Third رو به اتمام است که خبری بس خوشحال کننده میتواند برای طرفداران این بازی باشد، چون بابت این بازی بسیار زیاد صبر کرده اند.
بالاخره در این سال جدید ما میتونیم بازی در حال ساخت خودمون رو یعنی Devil’s Third رو منتشر کنیم،در این لحظه من به شما فقط میتونم بگم که 80 درصد روند ساخت بازی تکمیل شده است و میشود گفت که خیلی زود ساخت بازی به پایان میرسد،بهرحال خواستم بگم که دارم بازی رو از قبلش بهتر و بهتر میکنم، اصلا واسه همین هستش که مستقل شدم،در اینجا هم فقط میتونم از همه فن های عزیزی که این همه صبر پیشه کردند ، یه معذرت خواهی بکنم، ولی مطمئن باشید که در سال جدید خیلی خوشحال خواهید شد، پس منتظر ما باشید.
مثل اینکه در سال جدید اتفاقات خیلی مهمی قرار است بیفتد، طرفداران این بازی فقط کافی است چند ماه دیگر صیر کنند، تا بتوانند به آرزوهای خود برسند.

آخرین ویرایش:

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
ایتــاگاکی:

I want to make a game that will make not only the players, but the developers and all the people involved happy. My goal for 2014 is to release The Devil's Third. This game isn't just a simple versus game, but a massive shooter that thousands can participate in. So my biggest job is to do a lot of beta testing before releasing the game and adjusting the game based on everyone's feedback.

28263526652699378443.png

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,074
نام
محمد امین
خداوندگار سبک خین و خین ریزی :d

کاشکی NG3 رو هم می دادن استاد بسازه ولی همین که مستقل شده باید دیده چه ایده های از خودش می ده بیرن

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
خداوندگار سبک خین و خین ریزی
:d
:ninja::gunner::sniper::coolgun:
ایتاگاکــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی
;;)

آخرین ویرایش:

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
اگه این بازی یه آنلاین خالص باشه که احتمالا نیستش، یعنی هیچی دیگه باید در استودیو رو گل گرفت بست!!:|آخه یکی نیست بگه این همه صبر کردیم آخرش این شد!!!!:|

- - -ویرایش - - -

Devils-Third.jpg

بچه ها اینطور که معلومه بازی واسه PC هم همزمان با کنسول ها منتشر میشه ولی تنها مشکلی که هستش ، همین آنلاین بودنش هستش که خداکنه احتمالش نباشه، یعنی Single هم داشته باشه!!

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
به نظر من ساخت این بازی در کل اشتباه بود....بعد از افتضاحی که NG 3 به بار اورد بهترین فرصت ممکن برای ایتاگاکی بود که بازی شبیه سری Ninja Gaiden خلق کنه و نگاه همرو به سمت این بازیش جلب کنه.

با اون که خیلی خیلی استاد رو قبول دارم و خیلی دوسش دارم ولی احساس میکنم این بازی یک پروژه شکست خورده خواهد بود...امیدوارم احساسم اشتباه باشه.

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
نه برعکس من فکر نمی کنم بازیش شکست بخوره و بازی آنچنان بدی بشه؛ چون بلد نیست بازی بد درست کنه؛ منتهی بازی ای که می سازه دیگه به درد ما نمی خوره یا اگر هم بخوره، چیزی نیست که توی دست ایتاگاکی دنبالش می گشتیم.
ما انتظار داریم یه هک اند اسلش هاردکُر درست کنه؛ توی مصاحبه هاش قبلا گفته بود بازیش یه Vertical Action هست! ازون دست بازیهایی که همش باید نگاهت به بالا و پایین تر از سطح تراز خودت باشه.

S.dante

کاربر سایت
Oct 17, 2009
660
نام
شهریار
شاید هم هدفش از ساخت شوتر اینه که تصویر خودشو در بین بازیباز ها عوض کنه و نشون بده که میتونه بازی های موفق توی سبک های دیگه هم بسازه
به هر حال من که هنوز امید دارم HnS باشه چون دوز HnS خونم خیلی وقته پایینه (بعد از DmC دیگه HnSای بازی نکردم)

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
به هر حال من که هنوز امید دارم HnS باشه چون دوز HnS خونم خیلی وقته پایینه (بعد از DmC دیگه HnSای بازی نکردم)
نگران نباش به زودی HnS خون ـمون تامین میشه
23990931255265385988.png

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,480
نام
مــاکــان
publisher کیه پس؟
فک کنم هنوز مشخص نشده، یا اگر شده نامی ازش توی خبر برده نشده، شاید خودشون باشن:-/احتمالش هست.
نه پابلیشر احتمالا خودشونن،استودیوشون پارسال با یه کمپانی دیگه ادغام شده بود.الان اسمش یادم نیست.اما بخاطر مشکلات مالی اینکارو کردن.ازاون به بعد هم ساخت بازی سرعت بیشتری گرفت.
===
ویرایش:
با استودیو Doobic games که سازنده Combat arms هستن ادغام شدن.اسمشون هم شده "Valhalla&Doobic Co., Ltd".
وظیفه اون استودیو هم ساخت نسخه PC+تبلت بازی هست.

آخرین ویرایش:

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
نه پابلیشر دارن،استودیوشون پارسال با یه کمپانی دیگه ادغام شده بود.الان اسمش یادم نیست.اما بخاطر مشکلات مالی اینکارو کردن.ازاون به بعد هم ساخت بازی سرعت بیشتری گرفت.
فک کنم که:
Originally, the game was to be published by THQ. The intellectual property rights were given back to Valhalla Game Studios

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر