Islands of Nyne: Battle Royale

IoN_Logo_GLOW.png

به IoN خوش آمدید !

IoN یک بازی جدید در سبک battle royale ولی متفاوت با بقیه battle royale های دیگر هست !
چرا متفاوت ؟
این بازی قبل از اینکه PUBG عرضه بشه در حال ساخت بوده ، سبک بازی رقابتی و FAST-PACED هست ، یعنی سرعت به مراتب بیشتر از PUBG هست و در این سبک کمپ و یک گوشه خوابیدن جواب نمیده . بازی دارای قسمت رنک یا همون competitive هست ( مثل CSGO ) . یعنی شما مقابل کسانی بازی میکنید که skill نزدیک به شما دارند . ضمنا بازی فقط FIRST PERSON هست .
بازی به نسبت بقیه BR ها سریع تر تموم میشه و حدود 15 دقیقه طول میکشه و هرجایی که اول بازی فرود بیاید لوت به اندازه کافی هست . سبک کلی movement و شوتینگ نزدیک به بازی Call of duty هست. همچنین بازی بسیار بهینه هست و با یک سیستم معمولی به راحتی میتونید بازی کنید.
با تمام این تفاسیر اگر دنبال یک بازی slow یا realism هستید ، این بازی برای شما مناسب نیست با این حال شاید با امتحان کردنش خوشتون بیاد.

تاریخ عرضه EARLY ACCESS بازی فردا یعنی 12 جولای هست . بازی رو میتونید از طریق استیم خریداری کنید. قیمت حدود 25دلار هست ولی با اینحال پیشبینی میشه در استور روسیه نصف این قیمت یعنی حدود 13 دلار باشه .

برای دیدن تریلر و عکس های بازی میتونید به صفحه استیم بازی مراجعه کنید : Islands of Nyne: Battle Royale on Steam

ضمنا سوالی بود همین جا میتونید بپرسید ولی یک گروه discord هم برای بازی زدیم که میتونید برای آموزش های ریز یا سوال ها متداول خودتون یا نحوه خرید بازی به اونجا رجوع کنید و از ما بپرسید . Discord - Free voice and text chat for gamers

سعی میکنم با عرضه بازی ، تایپک بازی رو کامل تر کنم.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ps34

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,277
نام
مهدی
این بازی نسخه کنسولی‌داره؟؟؟ دیروز هم بازی The Culling 2 عرضه شد کسی تاپیک نزد ببینیم جریانش چیه

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
تازه الان ۳۳ ساعت از ریلیزش میگذره ! چطور و بر اساس چه مدرک و منطقی به این زودی fail کامل شد؟ ۲۰ دلارم‌ قیمتشه

تاپیک culling 2 نیست اینجا ولی چند تا دلیل و مدرک ساده: عکس های زیر رو ببینید

Screenshot

Screenshot

میتونید reddit و discussion ها و review های بازی رو از طرف کسانی که طرفدار این سری بودند هم ببینید . بازی در بهترین حالت فکر نکنم بیشتر از 2000 تا نسخه فروخته باشه که احتملا نصف یا بیشتر هم ریفاند شده .
حرف من نیست ، ببینید کسانی که خریدند همشون عصبانی هستند از کیفیت بسیار پایین بازی .

بازی چیز جدیدی برای ارائه نداشت و توی این مارکتی که هر هفته یک بتل رویال میاد اگر ایده جدید نداشته باشید، شما یا باید بازیتون رو مجانی کنید یا خیلی سریع فراموش میشید.

با کمال احترام اگر چیز دیگری میخواید مطرح کنید و موافق حرف های من نیستید یک تاپیک جداگانه برای بازی بزنید یا پیام خصوصی بفرستید .

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,277
نام
مهدی
تاپیک culling 2 نیست اینجا ولی چند تا دلیل و مدرک ساده: عکس های زیر رو ببینید

Screenshot

Screenshot

میتونید reddit و discussion ها و review های بازی رو از طرف کسانی که طرفدار این سری بودند هم ببینید . بازی در بهترین حالت فکر نکنم بیشتر از 2000 تا نسخه فروخته باشه که احتملا نصف یا بیشتر هم ریفاند شده .
حرف من نیست ، ببینید کسانی که خریدند همشون عصبانی هستند از کیفیت بسیار پایین بازی .

بازی چیز جدیدی برای ارائه نداشت و توی این مارکتی که هر هفته یک بتل رویال میاد اگر ایده جدید نداشته باشید، شما یا باید بازیتون رو مجانی کنید یا خیلی سریع فراموش میشید.

با کمال احترام اگر چیز دیگری میخواید مطرح کنید و موافق حرف های من نیستید یک تاپیک جداگانه برای بازی بزنید یا پیام خصوصی بفرستید .
ممنون بابت توضیحاتتون.میخواستم بازی رو بخرم کاملا متقاعد شدم که اینکارو نکنم خخخ
لطفا در مورد پست اول تاپیک عکس و تریلر گیم پلی هم قرار بدید که با فضا بازی اشنا شیم.ممنون:Rose:

• Like
Reactions: qozmyox

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,456
Shroud +DrDisrespect gameplay /watch?v=2wg_dMBD9GI
فکر کنم الان این + PUBG + H1Z1 تنها بازی های Battle Royale هستن که gimmick مسخره ندارن :D
اگر لانچ بازی رو خراب نکنن صد در صد میتونه PUBG killer باشه :D

• Like
Reactions: qozmyox

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,277
نام
مهدی
تریلر گیم پلی رو دیدم تقلید و تلفیق خالص بود از همه بازی ها.لحظه نشونه گیری گوست ریکان بود , لحظه ی دویدن میرورز ایج بود , لحظه ی سرنگ زدن به خودش بلک اوپس4 بود , مکان ها کرایسیس بودن.کلا چی از خودش داشت؟:|

• Like
Reactions: Paradise Lost

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
نکته : بازی آنریل انجین 4 ( پس ببینیم اپتیمایز هست یا نه ) ، در مورد Culling2 - اگر بازی جدایی بود خوب بود ، ولی چون انتظارات نسخه اول رو دارند به همین دلیل ...

امیدوارم بازی خوبی بشه ، ولی خب آنریل بودنش ..

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
خب بازی ریلیز شده یه خورده مشکلات اولیه لانچ داره ولی در کل خوبه ، مارکت هم داره

بنده هم یحتمل بازی رو برام دوستان امروز بگیرن بزنیم

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
خب همینطور که اعلام شده بود بازی دیشب عرضه شد که در ابتدا سرور ها مشکل داشتند ولی بعد 2 ساعت تقریبا درست شدند . بازی قیمت پایینی در ریجن روسیه داره ( 7.5دلار) که ارزش خریدشو بالا میبره . movement بازی تا حدودی شبیه call of duty و quake هست ولی به اون خوبی نیست برای من . بازی از المان های بازی های خوب FPS و battle royale به طور همزمان استفاده میکنه.
دوستان هر سوالی در مورد بازی داشتید میتونید بپرسید .

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
یه خورده گنگ شدم اولش ، Bullet Drop حس میشه ولی خب از طرفی هیت باکس ها ( اندازه کاراکتر ها ) جوریه سخت میشه زدشون . بازی یه چیزی مثل Strafe Jump داره ، بازی خوبیه من خوشم اومده ولی در مرحله آلفا است و مثل هر بازی دیگه ایی جای کار داره و اپتیمایز شدنش ... البته همین که Traning داره خودش جای شکر داره ، فریم خوبی هم میده اونجا .

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
خب بعد از 15 ساعت بازی ( فقط solo ) و 6-7 بار اول شدن دوست دارم که نظرم رو در مورد این بازی بدم :

بازی به طور کلی خیلی ساده هست و خیلی از لحاظ جزییات درگیر کننده نیست ، به طوری که همون ساعت اول میتونید از همه چیز سر در بیارید ( این میتونه هم مثبت باشه ، هم منفی . بستگی به پلیر داره ) . به خاطر همین دلیل بازی تا حدودی شبیه این بازی های shooting range و تمرین AIM میمونه و خیلی پیچیده نیست.
از نظر من بازی level design خیلی ضعیفی داره . مپی که ساختن هیچ هویتی نداره و صرفا با یک سری ساختمان های ساده و درخت درست شده. در این بین یک سری بنا های خاص و مثلا تاریخی ( یا الگو گرفته شده از تاریخ) هم در مپ هست که همخونی کلا با هیچی نداره . البته شاید از نظر بعضی ، تم بازی اینطور طراحی رو میطلبه ولی در کل من زیاد خوشم نیومد و دوست داشتم چیز های جدید ببینم .
در کل انتظار داشتم با توجه به اینکه این بازی از قبل pubg در حال ساخت بوده و مدت طولانی روش کار شده ، خیلی بهتر باشه . در بازی تنوع خاصی وجود نداره با اینحال بازی early access هست و احتمالا در آینده بهتر میشه. درضمن شاید این سادگی برای بعضی نقطه قوت باشه.

در مورد گیم پلی :
بازی بسیار سریع هست و movement بسیار در موفقیت شما تاثیر گذار هست ، movement بازی از لحاظ سریع بودن تا حدودی شبیه به cod و quake هست. اما از نظر من زیاد راضی کننده نیست چون جای کار داره و گاهی اوقات باگ هایی پیش میاد که بازی به حرکات شما و کیبورد responsive نیست .
شوتینگ بازی recoil pattern مشخصی داره و اگر کسی خوره باشه میتونه به راحتی یاد بگیره و کنترل کنه . تنوع اسلحه ها پایین هست . timetokill (TTK بازی پایین هست و headshot کردن بسیار مهم هست ، طوری که 2 تا هد حتما میکشه ولی ممکنه 10تا به body بزنید و طرف نمیره . از نقات قوت بازی سیستم رنک بازی هست که نوعی انگیزه میده . من خودم الان gold 2 هستم . بالا رفتن شما در رنک هم فقط به مقام نیست و بستگی به خیلی چیزا داره . مچ به سرعت find میشه و سرور ها هم جز روز اول در موقعیت خوبی هستند و لگ تا حالا مشاهده نشده . هر دست بازی 15 دقیقه نهایتا طول میکشه و برای دوستانی که از روند طولانی pubg یا همون قسمت های walking simulator بازی pubg خسته شده اند ، این بازی از این نظر بهتر هست و شمارو راضی میکنه.
در هر صورت بازی با وضعیت فعلی به کسانی پیشنهاد میشه که عادت به بازی های سریع دارند یا میخوان چیز متفاوتی رو نسبت به بقیه battle royale ها تجربه کنند.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر