iPod touch 4 معرفی شد!

Farzadreza

کاربر سایت
Jul 11, 2009
75
نام
farzadreza
آقا من نفهمیدم الان یعنی راهی هست که دستگاه موبایل اپل رو بخریم از فرنگستون و بیاریم اینجا....(منظورم اون 300 تومنیهاش هست...یعنی اونها که با سیم کارت و قفل منطقه ای هستند)

به زبون ساده تر میشه با 300 تومن یا400 500 تومن تو ایران اپل داشت! یا همون 1.400.000 تومن قیمتشه کماکان؟

Nomad_609

کاربر سایت
May 10, 2006
748
نام
محمد
آقا من نفهمیدم الان یعنی راهی هست که دستگاه موبایل اپل رو بخریم از فرنگستون و بیاریم اینجا....(منظورم اون 300 تومنیهاش هست...یعنی اونها که با سیم کارت و قفل منطقه ای هستند)

به زبون ساده تر میشه با 300 تومن یا400 500 تومن تو ایران اپل داشت! یا همون 1.400.000 تومن قیمتشه کماکان؟
نه عزیزم نمیشه ! اگه از اونور بگیری شاید فوقش 100-200 تومان واست ارزونتر در بیاد

آخرین ویرایش:

Mativ

کاربر سایت
Jun 5, 2009
843
عالیه فقط هنوز دو تا مشکل داره
یکی پشت دستگاه هیچ تغییری نکرده و هنوز خش میوفته
دومی هم بازم کیفیت صدا رو در حد قیمتش ارتقا ندادن

sin-sin

کاربر سایت
Jan 19, 2010
9
نام
سینا
عالیه فقط هنوز دو تا مشکل داره
یکی پشت دستگاه هیچ تغییری نکرده و هنوز خش میوفته
دومی هم بازم کیفیت صدا رو در حد قیمتش ارتقا ندادن

کیفیت کدوم صدا؟ صدا تو هدفونش که آدمو کر میکنه! بالاترین کیفیت بین تمام دستگاههای دنیا(چه گوشی چه پلیر) رو داره!! حتی آیفون 4 هم از نظر کیفیت صدا جلوش کم میاره!!

Mativ

کاربر سایت
Jun 5, 2009
843
کیفیت کدوم صدا؟ صدا تو هدفونش که آدمو کر میکنه! بالاترین کیفیت بین تمام دستگاههای دنیا(چه گوشی چه پلیر) رو داره!! حتی آیفون 4 هم از نظر کیفیت صدا جلوش کم میاره!!
من گفتم ولوم یا کیفیت؟!
با این پولی که میدی میتونی از مارکهای دیگه MP3 Player و یا MP4 Player بگیری که کیفیت صداش خیلی بهتر از Ipod باشه
البته این فقط نظر من نیست شما یه جستجو کنی تو سایتهای دیگه و یا چند تا نقد واقعن تخصصی بخونی نه از اینا که فن کولر Apple و Ipod هستن به این نکته همیشه اشاره کردن!!

sin-sin

کاربر سایت
Jan 19, 2010
9
نام
سینا
من گفتم ولوم یا کیفیت؟!
با این پولی که میدی میتونی از مارکهای دیگه MP3 Player و یا MP4 Player بگیری که کیفیت صداش خیلی بهتر از Ipod باشه
البته این فقط نظر من نیست شما یه جستجو کنی تو سایتهای دیگه و یا چند تا نقد واقعن تخصصی بخونی نه از اینا که فن کولر Apple و Ipod هستن به این نکته همیشه اشاره کردن!!

قصد جسارت ندارم ولی فکر کنم شما تا به حال با ایپاد تاچ کار نکردین.. یه پلیر معرفی کنید که ایپاد تاچ از نظر کیفیت صدا جلوش کم بیاره!
من که 3ساله دارم با آیفون و ایپاد تاچ کار میکنم هنوز دستگاهی ندیدم از نظر کیفیت به پای ایپاد تاچ برسه!

S1NA

کاربر سایت
Mar 7, 2009
937
نام
سينا
قصد جسارت ندارم ولی فکر کنم شما تا به حال با ایپاد تاچ کار نکردین.. یه پلیر معرفی کنید که ایپاد تاچ از نظر کیفیت صدا جلوش کم بیاره!
من که 3ساله دارم با آیفون و ایپاد تاچ کار میکنم هنوز دستگاهی ندیدم از نظر کیفیت به پای ایپاد تاچ برسه!
عزيزم شما يه آهنگ خيلی آروم بريز تو آيپاد و همون آهنگ رو بريز توی يه MP3 Player با مارک سونی .....
و هدفون سمت راست جفتشون رو بگير و هر کدوم رو تو يه گوش بزار و همزمان Play کن .....
انصافاً تفاوتش قابک درکه ......
از نظر شفافيت صدا واقعاً سونی عالی عمل کرده ، البته من اينو با MP3 پسرعموم مقايسه کردم و مدل دقيقش رو نميدونم .......
اما اگه کلّی بخوای در نظر بگيری من ميگم بهترين پلير تو دنيا همين آيپاد تاچه ......

sin-sin

کاربر سایت
Jan 19, 2010
9
نام
سینا
عزيزم شما يه آهنگ خيلی آروم بريز تو آيپاد و همون آهنگ رو بريز توی يه MP3 Player با مارک سونی .....
و هدفون سمت راست جفتشون رو بگير و هر کدوم رو تو يه گوش بزار و همزمان Play کن .....
انصافاً تفاوتش قابک درکه ......
از نظر شفافيت صدا واقعاً سونی عالی عمل کرده ، البته من اينو با MP3 پسرعموم مقايسه کردم و مدل دقيقش رو نميدونم .......
اما اگه کلّی بخوای در نظر بگيری من ميگم بهترين پلير تو دنيا همين آيپاد تاچه ......

من با بیشتر mp3 پلیر های مختلف سونی مقایسه کردم ایپاد بهتر بود.. شاید Mp3 پلیر شما خیلی دیگه مدلش بالاست.

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
نسل چهارم آيپاد تاچ هم آمد و باز هيچ افزايش كيفيت خروجي صدايي در كار نيست!:(
نميدونم اين اپل كي ميخواد حلش كنه اين مورد رو!!

من با بیشتر mp3 پلیر های مختلف سونی مقایسه کردم ایپاد بهتر بود.. شاید Mp3 پلیر شما خیلی دیگه مدلش بالاست.
دوست گرامي شما كافيه Review هاي پليرها رو بخوني اونوقت خودتون متوجه ميشيد.
در حال حاضر كيفيت خروجي بيشتر پليرهاي سوني مخصوصاً سري X و همين طور سري P از سامسونگ بهتر و بالاتر از آيپاد تاچ هست. ;)

آخرین ویرایش:

Lord gamer

کاربر سایت
Aug 19, 2010
47
نام
OMID
با سلام به خدمت دوستان
من میخوام iPod Touch بگیرم که الان مدل جدیدش هم به بازار اومده میخوام سوال کنم از دوستان که آیا این مدل جدید با توجه به رزولوشن بالا 640*960و دوربین وبا توجه به قیمت بالاتر(8GB=340000) نسبت به سری قبلی صرف میکنه؟یا ما همون مدل3G بگیریم کفایت میکنه؟ومیخوام ببینم آیا iPod new16G هم داره چون من تو سایت digikala گشتم راجع به 16G قیمتی نداشت.
البته با عرض شرمندگی من به دلیل کمبود وقت نتونستم سایتو بگردم وگرنه حتما چیزای خوبی پیدا میکردم.اگر هم پیجی در سایت هست که به طور کامل راجع به iPod نوشته باشه ممنون میشم واسه ما بفرستید تا اطلاعاتمون تکمیل بشه.

کمال تشکرو دارم از دوستان:d:thanks:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
کیفیت رو چی معنی میکنید؟ تا بحال فکر کردید راجبش؟
ولی در کل هیچ هدفونی من ندیدم مثل هدفون آیپاد که این عمق صدا رو بتونه ارائه بده!
یعنی تک تک آلات موسیقی رو تو آهنگ میشنوید!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر