iPhone 4s

Alex Fera

کاربر سایت
Feb 26, 2010
114
نام
اشــــکـــــان
Rating - 100%
10   0   0
درود،2 عدد iPhone 4s موجود هستش،از اول بگم که اصل نیست و High Copy و iOs روشون نیست ولی چیز با حالیه،خودم بسی خندیدم
32 گیگ هستن و پارت نامبر هم دارن،یکیشون تایوانی اصل تک سیم کارت هستش و یکیشون هم تولید آمریکا هستش................
هر کی هم پارت نامبر ها رو خواست بگه تا براش PM کنم..............

عکس:
1

قیمت هم خودتون بگید
برای من حدود 350 دراومده هر کدومش
ولی چون پول لازمم:
قیمت پایه : 270

Attachments

• DSC00091.jpg
    DSC00091.jpg
    36.2 KB · مشاهده: 436
آخرین ویرایش:

ALL4ONE

کاربر سایت
Nov 18, 2011
275
نام
مکس پین
Rating - 0%
0   0   0
دوستان اینا از اونایی هست که تماما مثل آیفون اصلی هست. من یه برنامه دیدم که یه گزارشگر رفته بود با یکی از مغازه های فروشنده ی این آیفون ها صحبت میکرد. میگفت ما خودمون هم به سختی میتونم اصل رو از کپی تشخیص بدیم. اینا خیلی خیلی شبیه آیفون هستن.

فقط دوست عزیز یه سوال دارم. سرعتش مثل آیفون قوی هست؟

Alex Fera

کاربر سایت
Feb 26, 2010
114
نام
اشــــکـــــان
Rating - 100%
10   0   0
سیستم عاملش کپی iOs هستش،ولی نه از این چینی ها نه خوده iOs،ولی برنامه های معروف iOS روش بود آکبند،مثل Fruit Ninja
حتی منوی شماره گیریشون و ستینگ هم عین خوده آیفون هستش.............
خدا وکیلی از نظر کیفیت ساخت هم خیلی خوبه.................

chelsee

کاربر سایت
Jan 13, 2009
52
نام
abolfazl
Rating - 0%
0   0   0
ميشه روشنش كني و از محيطش هم يكي دوتا عكس بزاري
تاچش چه مدليه؟از لحاظ تاچ مثل ايفون هست,يعني حرارتي هست يا ايد يكم صفحه رو فشار بدي

pedramcyrus

کاربر سایت
Oct 20, 2009
153
نام
پدرام
Rating - 100%
2   0   0
من اگه اشتباه نکنم اسمش GooApple هست که مخفف google apple هست و سیستم عاملش android 2.3 هست با ظاهر ios و بازیهای android رو اجرا می کنه cpu 600mhz هست من یه روزگاری تو کفش بودم سرعتش هم خوبه . همین gooapple رو تو y t.u.b.e سرچ کنین کلی unboxing video داره که می تونین تماشا کنین . صفحه نمایش هم خازنی هست کیفیت عالیست .
http://www.gooapple.com

Alex Fera

کاربر سایت
Feb 26, 2010
114
نام
اشــــکـــــان
Rating - 100%
10   0   0
از لحاظ تاچ که با 4s خودم اصلا فرقی نداره،مدل های منو هم دقیقا مثل خوده آیفون هستش،پشت یکیشون زده اسمبل در تایوان یکیشون هم زده اسمبل تویه آمریکا..................
نمیدونم والا،بازار گرمی نمیکنم ولی خداوکیلی چیز با حالیه!!!!!!!!!!!!!!!!

imankazami

کاربر سایت
May 31, 2007
1,368
نام
eman
Rating - 100%
15   0   0
من اگه اشتباه نکنم اسمش GooApple هست که مخفف google apple هست و سیستم عاملش android 2.3 هست با ظاهر ios و بازیهای android رو اجرا می کنه cpu 600mhz هست من یه روزگاری تو کفش بودم سرعتش هم خوبه . همین gooapple رو تو y t.u.b.e سرچ کنین کلی unboxing video داره که می تونین تماشا کنین . صفحه نمایش هم خازنی هست کیفیت عالیست .
GOOAPPLE 谷果手机官网-谷果3G手机 谷果V5手机!GOOAPPLE 谷果手机官方网站

نه اون مدل نیست جعبه اون مدل روش عکس اندروید رو زده
میتونید از قسمت ستینگش و پشت گوشی یه عکس بزاری ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر