IPAD 1 16GB

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

MOTISOLIDSNAKE

کاربر سایت
Apr 6, 2009
182
نام
SNAKE
Rating - 100%
3   0   0
سلام

یه IPAD1 - 16GB هستش که IOS 3.2.2 روش هست و مثل نو میمونه. یکی از دوستان از اونو آب آورده و تو خونه گذاشته کنار و استفاده نمیکنه. تا این حد که دستگاه هنوز Jailbrake نشده و چیزی به غیر از Application هایی که موقع روشن کردن دستگاه آکبند روش هست، توش وجود نداره.

خلاصه اینکه خریدار میتونه لذتشو ببره. چون با قیمت دست دوم داره جنس نو میخره.

این هم یه عکس که از پشت دستگاه هستش. عکسی که از رو گرفته اونقدر شیشه رو تمیز و نو هستش که عکس خود طرف توش منعکس شده و فایده نداره. دوباره عکس میگیرم و اضافه میکنم اما در مورد تمیزیش هیچ شکی نکنید.

فراموش کردم بگم، قیمت پیشنهادی هستش اما با قیمت هاتون مارو شرمنده نکنید، تا حالا گوشه خونه بوده، اگذ به قیمت مشتری پیدا نکنه برمیگرده همونجا.

دوستان لطف کنید پیشنهاداتون رو پیام خصوصی کنید.

آخرین ویرایش:

Alex Fera

کاربر سایت
Feb 26, 2010
114
نام
اشــــکـــــان
Rating - 100%
10   0   0
آقا قیمتو برام PM کن،چون واقعا قیمت ندارم...................

MOTISOLIDSNAKE

کاربر سایت
Apr 6, 2009
182
نام
SNAKE
Rating - 100%
3   0   0
400,000 تومن نقدا خریدارم
تلغن ۰۹۱۹۱۷۸۸۸۷۰

دوست عزیز .

الان 500 تومن مشتری داره و منتظر پیشنهادات بعدی هستش.
تا شنبه به بالاترین پیشنهاد فروخته میشه

موفق باشید

---------- نوشته در 09:32 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:31 PM ارسال شده بود ----------

آقا قیمتو برام PM کن،چون واقعا قیمت ندارم...................

جواب پیام شد.

solaria

کاربر سایت
Sep 28, 2011
12
نام
ميلاد
Rating - 0%
0   0   0
با توجه به اومدن ايپد 3 و ارزون شدن 100 دلاريه ايپد 2 من 430 خريدارم. لطفا اون دوستي كه 500 گفته بگيد بيان داخل تاپيك اعلام كنن

Mr_Peyman5623

کاربر سایت
Jan 9, 2008
24
نام
پیمان
Rating - 0%
0   0   0
توی پایتخت فروشگاه رسام آیپد۱ مدل ۳۲ گیگ رو گذاشته ۵۳۰ اونوقت شما میگی مدل ۱۶ گیگ ۵۰۰ مشتری داره؟؟؟
من جای شما بودم ضرب العجل میفروختم ۵۰۰ رو

MOTISOLIDSNAKE

کاربر سایت
Apr 6, 2009
182
نام
SNAKE
Rating - 100%
3   0   0
با توجه به اومدن ايپد 3 و ارزون شدن 100 دلاريه ايپد 2 من 430 خريدارم. لطفا اون دوستي كه 500 گفته بگيد بيان داخل تاپيك اعلام كنن

توی پایتخت فروشگاه رسام آیپد۱ مدل ۳۲ گیگ رو گذاشته ۵۳۰ اونوقت شما میگی مدل ۱۶ گیگ ۵۰۰ مشتری داره؟؟؟
من جای شما بودم ضرب العجل میفروختم ۵۰۰ رو

من که خدمت شما دوستان گفتم، من قیمت ندارم و اون بنده خدا هم قیمت نگفته. گذاشتم اینجا به بالاترین قیمت بفروشم. شماها پیشنهاداتتون رو بگید من هم منتقل می کنم.

من نمیدونم این شیرین بازیا دیگه شما در میارین، اصلا جایی که قراره شما پیشنهاد بدید، دیگه چه ربطی داره که کی چند خواسته یا چی معرفی شده یا نشده.

ممنون

---------- نوشته در 03:46 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:45 PM ارسال شده بود ----------

من 440 خریدارم

ممنون دوست عزیز که فقط پیشنهادت رو گفتی . من منتقل میکنم و تا شنبه اگر شما بالاترین پیششنهاد قطعی بودید اعلام میکنم بهتون

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
Rating - 100%
16   0   0
450 خریدارم

آخرین ویرایش:

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
Rating - 100%
16   0   0
465 برای من در صورتی که تمامی وسایل و کارتن و خود دستگاه فوق العاده تمیز باشه

MOTISOLIDSNAKE

کاربر سایت
Apr 6, 2009
182
نام
SNAKE
Rating - 100%
3   0   0
دوستان الان 465 بنام دوست عزیزortegoli بالاترین پیشنهاد هستش. تا امشب ساعت 10 کسی بالاتر پیشنهاد نداد تقدیم ایشون میشه.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر