IPهای THQ درحال فروش‌اند(تمامی اخبار مرتبط)

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
pnjgegv2yobg9i6wsvbq.jpg

Obsidian فروش IP شرکت THQ یعنی South Park را متوقف کرد South Park Studios در اعتراض خود گفته است که آنان با THQ در سال 2011 قراردادی امضا کرده‌اند که تمام المان بازی و دیگر موارد آن فقط توسط THQ قابل تغییر و فروش است آنان با نمایش یکی از قوانین ورشکستی اشاره کردند که THQ قادر نیست این IP را به ناشری دیگر واگذار کند.
خبر رسیده استدیو محبوب Relic در حال خریداری است و پیشنهادات زیادی دارد همچنین به نظر می‌رسد سرور‌های Company of Heroes 1 بسته خواهند شد و Company of Heroes 2 عرضه نخواهد گردید البته Relic این خبر را رد کرد همچنین با توجه به رونمایی نینتندو از بازی‌های جدید خود در چند روزه آنیده شایعه‌ای به وجود آمده است که Nintendo هم جزء خریداران THQ است. همچنین گفته شده است یکی از IP‌های THQ خریداری شده است ولی نام خریدار فعلا مشخص نیست.
Alex Peters رئیس استدیو Relic Entertainment از این استدیو جدا شد و به Activision به عنوان معاون رئیس بخش تولیدات این شرکت پیوست او 2 سال ریاست این استدیو رو برعهده داشت سابقا او کارگردان Pirates of the Caribbean: Armada of the Damned و مدیر اجرایی DICE نیز بوده است.

اخبار تایید شده:

Metro $5.8 ؤ استدیو Volition هم $22.3 از سوی Koch Media خریداری شده.
Ubisoft بازی South Park: The Stick of Truth رو $3.2 و $2.5 استدیو اصلی THQ Montreal که سر طراح AC توش هست رو خرید یعنی برگشت سرطراح سرجای اولش
Crytek سری Homefront رو $500,000 خرید
سگا هم Relic رو 26 میلیون
Take-Two هم بازی رو 11 میلیون خرید

........
THQ:
Saints Row- Homefront-Darksiders-Company of Heroes-Metro-Red Faction-WWE-MX vs ATV-DeBlob
استدیو‌ها:
Vigil Games-Relic Entertainment-THQ Montreal-THQ Digital Phoenix-Volition, Inc.
لیست خریداران:
EA, Ubisoft, Warner Bros ,Double Fine

آخرین ویرایش:

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
هر لحظه ممکنه خبر برسه که IP های مورد علاقه من در حال نابودی هستن یا انحصاری میشن.
شانس بیاریم شرکت هایی که کنسول دارن بازی ها رو نخرن.

آخرین ویرایش:

AM!R HOS3!N

کاربر سایت
May 18, 2010
1,981
نام
Amir Hosein
شایعات حاکی از این هستند که حقوق WWE هفته گذشته به EA سپرده شده است.
خوب دمش گرم.
موند دارکسایدرز و سینتس رو
اونم امیدوارم دسته مایکرو و سونی و نینتندو نیفته!!!

POOYA1989

Future Breed Machine
کاربر سایت
Jan 1, 2011
1,341
نام
Pooya
اگــر RELIC رو ســگاه بخره،میشه قطعاً موفقیت Company Of heroes رو تضمین کرد! حتی جالب میشه اگه Creative Assembly رو با RELIC ادغام کنه!

mrspear

کاربر سایت
Jun 24, 2011
322
نام
Amir Mohamad
حیف اون همه IP بزرگ که باید با لوگوی THQ خداحافظی کنند ! فقط با خرید WWE توسط EA موافقم.چاره ای نیست باید بین بد و بدتر باید بد رو انتخاب کرد ! Electronic Arts توی بازی های ورزشی
قبلا خودش رو ثابت کرده ولی بازهم خیلی سخته که لوگوی WWE با THQ همراه نباشه. برای اوضاعی که بقیه IP ها دارند فقط میتونم واسه Homefront ابراز امیدواری کنم.
حتی با خریداری Relic توسط سگا هم موافق نیستم ای کاش معجزه ای بشه که این وسط THQ نجات پیدا کنه.اصلا دلم نمیخواد عنوان های بزرگ Metro و Company of Heroes لطمه بخورند.

K3l!0$

کاربر سایت
Sep 11, 2012
628
نام
کیانوش
خیلی خوبه سگا Relic رو بخره! بره زیر نظر Creative Assembly بزاره دیگه عالی میشه! امیدوارم که 4A Games رو هم Warner بخره که هم EA و Acvti نباشه و هم کیفیت بازی عالی نگه داشته بشه! البته اگه Nintendo هم بخره بد نیست یه شوتر به انحصاری هاش اضافه کنه. حداقل نینتندو همیشه قدر IP های انحصاریش رو دونسته و سری Metro و کمپانی 4A Games آینده شون تضمین میشه! Vigil رو هم Nintendo بخره استقبال میشه بتونه این نسلی درست و حسابی بازی هاردکوره انحصاری داشته باشه! اگه هم نینتندو نخرید باز هم Warner گزینه ی خوبیه! اصلا با انتشار Batman AC چنان اعتمادم بشون زیاد شد که نگو! فقط اصلا خوشم نمیاد این Deep Silver مسخره گند بزنه به Volition Inc. البته Turtle Rock Studios رو هم باید Valve میخرید توسعه ی L4D رو میداد کلا دست اینا! همین طور خیلی خوب شد WWE رو EA خرید! درسته مسخره بازی خیلی درمیاره ولی توی قسمت بازی های ورزشی بی رقیبه:d
جالبه که Crytek حق Homefront رو خرید. اینجوری که Crtek داره بزرگ میشه فکر کنم تا چند سال دیگه بازی هاش رو خودش منتشر کنه و اصلا خودش یه منتشر کننده توی صنعت بشه!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
راستی الآن خوندم که Turtle Rock Studios مستقل هست و THQ فقط ناشر بازی بعدیشون بوده! پس چجوری Koch Media این رو خریدن و تازه تایید هم شده؟
جالبه نمیدونستم Big Huge Game (سازنده ی Kingdoms of Amalur: Reckoning) هم مال THQ بوده. کلا THQ استاده گند زدن به استودیو و بعد بستن استودیو بود! از Kaos بگیرین تا Helixe. همون بهتر که نابود شد رفت پی کارش. فقط IP هاش رو شرکت های درست و حسابی (که با تغییر دادنشون به FPS گند نزن بهش) بخرن آدم خوشحال هم میشه THQ به فنا رفت!

راستی این UFC مگه مال THQ نبود (که از EA خریده بود) قضیه ی این چی شد؟

آخرین ویرایش:

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
لامصب آدم آخه نگران یکی دو تا گیم و IP هم که نیست! بهترین و خلاقانه ترین IP ها رو داشت THQ واقعا...

از خبر انتقال Relic به سگا خیلی خوشحال شدم. هر چند که هنوز شایعه است، ولی اگه رلیک بیافته دست سگا بهتر از گزینه های دیگه است. حداقلش اینه که خلاقیت شون رو محدود نمی کنه و گند نمی کشه به IP های Relic مثل Company of Heroes و Dawn of War که محبوب ترین بازی های من توی دنیای گیم هستند! یعنی آدم خیالش راحته که اینا قبلا یکی از بزرگترین سری گیم های استراتژی به اسم Total War دست شون بوده و سیاست شون مشخصه و نمیان بگن بیا سالی یه نسخه کپی - پیست شده بده بیرون یا بازی رو انحصاری PC نکن و روی کنسول بده بیرون!
214920_Cherna-facepalm.gif

ولی نگرانی شدید دارم هنوز برای Metro و Saints Row و Darksiders و... یعنی میشه همه شون به خیر و خوشی بیافتند دست یه ناشر خوب مثل خود THQ که خرابکاری نکنه به بازی های آینده IP ها؟
sigh.gif

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
لامصب آدم آخه نگران یکی دو تا گیم و IP هم که نیست! بهترین و خلاقانه ترین IP ها رو داشت THQ واقعا...

از خبر انتقال Relic به سگا خیلی خوشحال شدم. هر چند که هنوز شایعه است، ولی اگه رلیک بیافته دست سگا بهتر از گزینه های دیگه است. حداقلش اینه که خلاقیت شون رو محدود نمی کنه و گند نمی کشه به IP های Relic مثل Company of Heroes و Dawn of War که محبوب ترین بازی های من توی دنیای گیم هستند! یعنی آدم خیالش راحته که اینا قبلا یکی از بزرگترین سری گیم های استراتژی به اسم Total War دست شون بوده و سیاست شون مشخصه و نمیان بگن بیا سالی یه نسخه کپی - پیست شده بده بیرون یا بازی رو انحصاری PC نکن و روی کنسول بده بیرون!
214920_Cherna-facepalm.gif

ولی نگرانی شدید دارم هنوز برای Metro و Saints Row و Darksiders و. یعنی مشه همه شون به خیر و خوشی بیافتند دست یه ناشر خوب مثل خود THQ که خرابکاری نکنه به بازی های آینده؟
sigh.gif

ما همه سرباز ـه تویم محمود .. گوش به فرمان توییم محمود
choir.gif

خودم یکی از سربازان ویژه پیاده نظام در رکاب محمود هستم
budo.gif

بیا بریم THQ رو بخریم .. عجیجم
bighug.gif

از دست این ناشر های بی سر و پا که فک کردن THQ ـو ماله مفته
2mo5pow.gif

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
Stalker & Metro آخر و عاقبتشون چی میشه!؟8-|

به نظرم این ها اگه دست یه صاب بچه خوب نباشن صد در صد از راه به در میشن :((

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
خريد Relic توسط Sega احتمالش خيلي زياده چون Sega يكي دو ماه قبل امتياز ساخت بازي بر اساس Warhammer رو هم گرفته و احتمال تمايل اين شركت به خريد Relic زياده.از طرفي هم با توجه به موفقيت و گسترش The Creative Assembly و اينكه Sega معمولا كم استديو ميخره ولي وقتي يخره خوب حفظشون ميكنه ميشه به آينده Relic خيلي اميدوار بود.

از طرفي هم با اين خريد رسما Sega سلطان سبك Strategy ميشه و ديگه آن چنان رقيبي به جز Bilizared نميمونه كه اون هم چون خيلي كم بازي ميسازه استراتژي باز ها بايد به لوگوي Sega عادت كنن.

ولي بقيه واقعا وضعيشون نگران كنندست.كاش همشون رو يكجا Sega ميخريد خيال همه راحت ميشد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر