Ion Storm's Deus Exes

سلام . دیدم حیف این دو بازی هست که تاپیک نداشته باشه . بازی Deus Ex سال 2000 منتشر شد و از بهترین بازی های تاریخ PC به شمار میره و بازی دوم نیز ادامه بازی اوله . بازی ها RPG هستن و گیم پلیشون با توجه به سالهایی که از عرضشون می گذره اصلا قدیمی نشده .

دو بازی عبارتند از Deus Ex و Deus Ex : Invisible War .
Deus_Ex_Cover.jpg

3425_867553.jpg

با توجه به این که یه سری ماد برای بازی اول منتشر شده که گرافیک بازی رو خیلی میبره بالا دیدم یه تاپیک بزنم تا بحث کنیم سر ِ این دو بازی .
این بهترین ماد ِ گرافیکی بازی اول هست که گرافیک رو واقعا یکی دو نسل میبره جلو و از کهنه شدن بازی جلو گیری می کنه .
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=48278&p=1584282&viewfull=1#post1584282

بحث در مورد ماد هم تو تاپیک مادهاست اینجا نیاریدش .

طریقه نصب ماد هم چون خودم هنوز نصب نکردم نمیدونم اما براتون تو همین تاپیک میزارم هر وقت دانلودش کردم .

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
در این سریا بی کسی کسی به در نمیزند ؟ :D
باو خیر سرتون این بازی نسخه اولش انحصاری پی سی بود 1 سالیا مثلا . PC Gamer ختی فروم ما رو باش . ماد به این کره ای !

Delta Ex

کاربر سایت
May 5, 2011
838
نام
رفیق مَمّد
اگه بازی رو پایریت کردید نمیتونید از مرحله ی اول جلوتر برید.
موفق باشید:D من 3 ساله دارم سعی میکنم.

Delta Ex

کاربر سایت
May 5, 2011
838
نام
رفیق مَمّد
meh .
من الان وسطای بازی اولم :D بازی دوم رو نرفتم هنوز امشب می دانلودم :D
چجوری کرک کردی؟ بگو.
من همه ی راهها رو انتخاب کردم. ایمیج، کرک و حتی کرک یک بازی دیگه. اما هروقت کلیک میکنم روی قایقه هیچکار نمیشه.

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
چجوری کرک کردی؟ بگو.
من همه ی راهها رو انتخاب کردم. ایمیج، کرک و حتی کرک یک بازی دیگه. اما هروقت کلیک میکنم روی قایقه هیچکار نمیشه.
رفتی پیش ِ Joseph Manderley تو Unatco ? :D مطمئنم نرفتی :D چون باید بری پیشش تا بهت مأموریت بده . درست وسط ِ Liberty Island ـه .

Henry Tomasino

کاربر سایت
Sep 3, 2010
331
نام
محمد
دیشب یکش رو نصب کردم خدایی عجب گرافیک لهی داره:d
حوصله هم نداریم بشینیم 1.5 گیگ دانلود کنیم با کیفیت شه:| کم وزن تر(:d) نداره؟

Delta Ex

کاربر سایت
May 5, 2011
838
نام
رفیق مَمّد
رفتی پیش ِ Joseph Manderley تو Unatco ? :D مطمئنم نرفتی :D چون باید بری پیشش تا بهت مأموریت بده . درست وسط ِ Liberty Island ـه .
چی میگی برار.
وقتی Objectiveـم اینه که سوار قایق شم، هرچی روش کلیک میکنم نمیشه. یک چیزیه که همه ی عالم و آدم میدونن :D شما تازه رسیدی :D.

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
چی میگی برار.
وقتی Objectiveـم اینه که سوار قایق شم، هرچی روش کلیک میکنم نمیشه. یک چیزیه که همه ی عالم و آدم میدونن :D شما تازه رسیدی :D.
من رفتم پیشش با Anna Navare هم صحبت کردم و دست آخر بهم خود ِ Manderly دستور داد که برم سمت Ambrossia یا همچنی چیزی :D تا قبل ِ این که Manderely دستور بده سوار قایق بشی نمی تونی سوار شی . مطمئنی دستور بهت داده ؟ :D

دیشب یکش رو نصب کردم خدایی عجب گرافیک لهی داره
yahoo_4.gif

حوصله هم نداریم بشینیم 1.5 گیگ دانلود کنیم با کیفیت شه
yahoo_22.gif
کم وزن تر(
yahoo_4.gif
) نداره؟
یه دونه 20 مگی هست انقد محیط رو تاریک میکنه که اصلا ارزش نداره :|

Henry Tomasino

کاربر سایت
Sep 3, 2010
331
نام
محمد
هیچ کدوم :D یه خرده مثه هاف لایفه :D یعنی کلاسیکه شوترش :Dامااستیله رفتنت اگه میخوای استیلث بری مثه SC هست :D
من که هاف لایف نزدم:d کلاً از بچگی بدم میومد ازش:-b
ولی از این قسمت scش خوشم میاد:d
اون مد رو که دانلود کردم از اول شروع میکنم
afro.gif

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
من که هاف لایف نزدم:d کلاً از بچگی بدم میومد ازش:-b
ولی از این قسمت scش خوشم میاد:d
اون مد رو که دانلود کردم از اول شروع میکنم
afro.gif
مُد HDTP رو خودم نصب کردم و دارم الان با اون میرم . چون سیوام رو فقط HDTP باز میشه اما این مُد جدیده گرافیکش بس بالاست بزنین بر بدن . نیاز به ممد صادق داریم بیاد تو این تاپیک که حسابی خبره این بازیه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر