Inversion | PC

attachment.php

Developer : Saber Interactive
Publisher : Namco Bandai
Genre : Action
Release Date : Apr 24, 2012

احتمالا خیلی از شما Timeshift را به یاد دارید بازی که با قول های فراوان سازنده ی آن پس از تاخیر های فراوان روانه ی بازار شد اما نتوانست به موفقیت زیادی دست پیدا کند ، اما با این حال گیم پلی مبتنی بر کنترل کامل زمان آن و پازل های ساخته شده بر مبنای آن Timeshift را به یک تجربه ی بدیع تبدیل می کرد.

حال سازندگان آن اثر با یک شوتر دیگر به میدان رقابت وارد می شوند Inversion اثر جدید این شرکت است که بازهم گیم پلی آن ترکیبی از تغییرات عوامل محیطی است اینبار جاذبه دست مایه ی اکشن بازی شده است.
پیش از این عرضه ی بازی برای PC تایید نشده بود اما اخیرا Namco Bandai تایید کرد نسخه ی PC بازی با یک ماه تاخیر نسبت به نسخه ی های کنسولی در ماه آوریل سال جاری عرضه خواهد شد .

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,878
نام
صابر
Time shift اقعا بازی خیلی زیبایی بود هنوز که هنوزه سر دستگام نصبه !

راستی زده توسعه دهنده :صابر ! :d

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,231
نام
امیرحسین
من خودم خیلی افسرده بودم که برای PC قرار نبود بیاد :D اما الان که تایید شد خیلی حال کردم ، Saber استودیوی خوبیه به خصوص با بازسازی عالیه Halo CE این اینورژن هم خیلی جالب به نظر می رسه منو یاد بازی میندازه که خیلی بهش امید داشتم اما شکست بدی خورد Fracture !

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
ای ول . >:dمن چند تا دمو ازبازی دیدم. خیلی باهاش حال کردم. فکر کنم استودیوی Saber Interactive کار اصلیش PC باشه. چون قبلا بازی Will Rock رو هم که در انحصار PC بود خودش ساخته.

راستی زده توسعه دهنده :صابر ! :d
[/QUOTE]
منظورش تو نبود صابر. :D راحت باش. :D

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
این Namco Bandai مثل اینکه بدجوری تنش خورده به Capcom
Saber هم بازیهای نسبتا خوبی قبلا منتشر کرده, Willrock که عالی بود, Timeshift هم بدک نبود.

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
این Namco Bandai مثل اینکه بدجوری تنش خورده به Capcom
Saber هم بازیهای نسبتا خوبی قبلا منتشر کرده, Willrock که عالی بود, Timeshift هم بدک نبود.
TimeShift واقعا عالی بود. من 2 بار تمومش کردم.
منتها مشکل داستان داشت که آبکی بود، از نظر گیم پلی بازی کمی و کسری نداشت. منتها تنها ایرادش این بود که از زمان که مهمترین عنصربازی بود خوب استفاده نکرده بودن. (به نظر من البته).
ظاهرا Inversion باز هم به زمان ارتباط داره. تو این یکی به زمان دقت کنن خواهشا. مثلا از حالت توقف زمان که TimeShift داشت یا حالا هر چیز دیگه خوب استفاده کنن. مثل TimeShift نباشه که فقط به 2-3 تا حالت خلاصه بشه که اواسط بازی هم دیگه هیجان اولیه رو نداشته باشه.

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,760
نام
مارشال
اولین Live Action ـه بازی چیزه جالبی بود.
از هر چیزی که با جاذبه شوخی کنه استقبال میکنم. :d
6 روز دیگه به عرضه مونده و کم کم باید منتظر لیک شدنش باشیم.
امیدوارم عنوان خوبی از آب در بیاد.

magiteq

کاربر سایت
May 1, 2008
1,801
نام
Ata
من به زور یه مقداری رفتم هر چقدر دنبال یه نکته مثبت گشتم چیزی پیدا نکردم اکشن و روند بسیار کلیشه ای و یکنواخت کنترل خشکی که حتی
برای minizoom هم باید یک دکمه از کیبورد رو بزنید گرافیک بی روح و بی معنی.
قابلیت های جاذبه هم هیچ دردی رو از این افتضاح به بار اومده دوا نمیکنه.

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
بازی از هر نظر افتضاح هست البته من روی کنسول انجامش دادم به قول دوستان پتانسیل خوب بودن رو داشت ولی دیگه نشد....
خیلی به این بازی امید داشتم که بدجوری خورد تو ذوفم این بازی رو بهتون پیشتهاد نمیکنم.:d

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,987
نام
احمد
دوستان یه تعریف جامع از این بازی میکنید که ببینیم در چه حد افتضاحه یا مثلا درجه افتضاحیتش در حد کدوم بازیه که تا الان اومده

میخوام بدونم به سلیقتون نخورده یا واقعا چرته ...

Peyman S

کاربر سایت
Feb 21, 2009
431
نام
Roronoa Zoro
دیگه چرت بودنش از امتیازاش معلومه ولی به نظر من ارزش امتحان کردنو داره.!
نسخه بلک باکس هم اومده با حجم 2گیگ.

mrbahram

کاربر سایت
May 3, 2008
433
دیگه من به امتیازا اصلا توجه نمیکنم صرف نظر از مرحله اول بازی باید بگم یکی از بهترین بازیای چند سال اخیر رو بازی کردم داستان بازی خیلی خوبه گرافیک بینظیر چنین نور پردازی و تخریب پذیری تو کمتر بازی وجود داره یه مراحلی حس میکنی THE LAST OF US بازی مکنید ....از نظر موشن کپچر که یه سرو گردن از بازیای دیگه جلوتره حالا من نمی فهمم این نمره 4 برا چیه .این بازیه بچه حتما تست کنید اگه شما هم با من موافق نبودید من تا اینجا بهش 8.5 میدم
viewer.php
[/URL][/IMG]
viewer.php
[/URL][/IMG]
viewer.php
[/URL][/IMG]
viewer.php
[/URL][/IMG]
viewer.php
[/URL][/IMG]

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟